• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, Jitu, díky :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Hani na sousedy se vyprdni :wink: mamlé mimi plače s tím musí počítat :slight_smile: a s tím spaníčkem někde jsem tu na koníku četla nakapat na plenu MM a nechat ji malej v postýlce někde u(nebo přes) obličeje aby tě pořád cítila
Já ti zrovna baštím oběd u PC a mlaďas se na mě kouká jako kdy by chtěl taky ochutnat :grinning: :grinning:
19. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kači, asi závidí :grinning:
19. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
ahoj holky.......

tady se taky nějak zatahuje, snad nesprchne, holka jde na atletiku
koukám ani nic nového tady není...
hani my jsme blbli ted asi 3dny....špatně usínala a budila se. ted zas dobrý!!

andy nevím proč se mi tam nechce, asi to není pro mě tak důležité, ale budu muset :grinning: :wink:
19. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
ahoj holky, zdravím vás po týdnu u mamky, něco nového?
19. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz
tak filípek spí na balkoně, to byli zase scény, holky taky se vám ty mimča pořád tak vztekají? :astonished: no ten náš už je tady s tím známej. snad se mu na balkoně bude spát dobře, jen já tady pěkně vymrznu, nechci zavírat dveře, abych ho kdyžtak slyšela, no zahřeju se prac :wink:
19. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahoj evulko bobulko :slight_smile:
my ted prisly z prochajdy, mala dospava v kociku na zahrade :slight_smile:
cestou domu jsem neodolala a koupila si jahodovy zakusek ke kafcu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Andrej, mňamky. Já jsem si musela :grinning: po obědě dát frgál a k tomu caro :grinning: :sunglasses:
19. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
teda holky děláte mi tady chutě :slight_smile:
19. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
Sun, tak si taky něco dej, ať ti jde práce od ruky :wink:
19. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
jo už jsem si namazala chleba s romadurem :grinning: obývák už mám tak ted jdu na kuchyň a nakonec ložnici protože tu ještě budu používat :grinning: to už jste všichni z prochajdy doma?
19. říj 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak já zase měla Kinder paradiso,mňamky.
Vojtík si hryže dudlí,tak půjdu pověsit prádlo.
nějak s enám tam zatuhuje a to jsme chtěli jít ještě na jednu prochajdu,no uvidíme.
19. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
Sun, my jsme byli dopo :wink: a Mareček mi spal dlouho, tak už nejspíš nepůjdeme.
19. říj 2009 v 15:02  • Odpověz
tak jsem rada, ze na to sladky nejsem jedina :slight_smile:
ja uz piju normalne kafco, na sabcu to zadny vliv nema.. ale dnes me boli hlava, tak jsem si udelala vitakavu, caro mi doslo a je to namka :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
teda holky vy si tu dlabete....mě není dobře od žaludku po včerejším kafeti co mi udělala kámoška, moc silný a já to nesnesu.....tak jsem si uvařila nelinky fenyklový čajík a je mi lepčejc :dizzy_face:

andy jaký má oči ten tvůj prdola??? modrý??
19. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
já malou taky dala na balkon sun.....a spinká zatím už hodku :wink:
19. říj 2009 v 15:08  • Odpověz
Andrej, já jsem kafe nikdy nepila a to caro mi m oc chutná :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
tak to jsme na tom úplně stejně šmouly taky máme hodku za sebou a doufám, že ještě minimálně jednu přidá :slight_smile: tak já jsem začala kafe od těhotenství sladit. teda to je hrozný přenášet věci z jedný místnosti do druhý, no až se budem stěhovat to bude hrůza :fearful:
19. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
blani to ja zasejs jinac kaficko moc rada, ale kdyz me boli ta hlava, tak je lepsi bezkofeinove :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
a cože to sun vyklízíš??

andry jj taky občas juknu na to téma-zemřelo mi dítě- už jsem si kolikrát řekla že tam nepolezu a někdy tam ještě juknu, svírá se mi hrdlo, je to strašné, ale obratme list!!!

sun bud v klidu, my se taky umíme vztekat a jak někdy ječí naštvaně!! :unamused: :slight_smile:
19. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Tak už jsme z procházky doma..jdu vyluxovat a převlíknout postele :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Sun sofinka se vzteká právě ted v koši-už aby byl doma Petr a věnoval se jí..
19. říj 2009 v 15:30  • Odpověz
ahoj maminky,jak to děláte.že máte čas sem chodit ? Já nestíhám, uklízím vařím sazím kytky peru žehlim,umyla jsem okna a teď zas kojím tak mám chviličku,ale jsem úplně country :grinning:

Taky mi teď malá večer špatně usíná.

Nepokašlávají Vám mimča?Kačenka když řve tak se stane že kašle nebo kucká ani pořádně nevím, tak nevím jestli bych s ní neměla zajít k Dr.

Když jsem se jí na to řed 14 dni ptala tak říkala,že to může být po jídle,ale ona zakašle i před jídlem tak 2x-3x denně.

Tak nevím :frowning2:
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
šmouly nám už konečně zítra budou po půl roce měnit okna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak vyklízím asi to rovnou spojím s vánočním úklidem :grinning: jo taky se vždycky když řve těším až přijde martin a bude se mu věnovat, jenže on občas řve pořád tak stejně nakonec skončí zasse u mě :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
holky když má studenější tváře, ale teplej nos tak je to dobrý? :confused:
19. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
Sun já si myslím že jo a pokud si spokojeně spinká tak mu určitě nic nechybí :wink:
19. říj 2009 v 15:35  • Odpověz
teplej nos je dobrej :grinning: jj v poho-malá má taky ledárny ruce...jen at se trochu otužujou :wink:

katerina - to bude asi tím že máme doba pěknej brajgl, nevaříme - mame manžu na služebce tak holky maj préééé :wink: :grinning: :grinning: nééééé jen se mi teda dnes nechce fakt nic dělat!!
ale taky jsem si říkala, jestli doma holky co sem často choděj doma vůbec něco dělaj hahahahahaaha :grinning: :fearful: :rolling_eyes:
19. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
šmouli to jsi mne pobavila :grinning:
19. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
Sun, dokud je teplý zátylek, tak je to OK. Já třeba mám nos studený furt :slight_smile: Přitom mi zima není.
Alex má v noci ruce jako led a někdy i zpocená zádíčka.

Já peču buchtu šup šup, malej mi tu leží na dece a rve si ruce až do krku, takže se teď málem poblil, asi z něj bude bulimik :grinning:

Venku jsme byli dopo a ještě teď půjdem až se dopeče buchta a nakojíme. Ale je zataženo.
19. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
sorrýýý :grinning: já rozhodně nejsem žádný puntičkář, ikdyž teda hnuj doma nemám, ale pokojíček zásadně neřeším, to je katastrofa :grinning: :wink:
19. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.