• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
nevíte někdo co je to za písničku v tý superstár po tom vyřazeni? :confused: moc se mi líbí :slight_smile:
19. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
sun: tak o tom zrovna taky přemýšlím, je strašně hezká
19. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak kdyby někdo znal tak dejte odkaz :slight_smile: malej nám nemůže nějak zabrat, ale je u něj tatka no nebo právě proto :rolling_eyes: stejně mi asi nezbyde nic jinýho než tam jít a uspat ho. :wink:
19. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
nám taky nechce Davča zabrat, to je konec, co je to dneska za večer :angry:
19. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
hmmm my taky ještě nespíme.....si breptá s hračkama
19. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
tak už přišel na řadu i kočár :fearful: no jen at ho to naučí já tady pak budu lítat po večerech s kočárem po bytě.nevim evi co to je za večer, asi nějaký erupce na slunci či co :grinning:
19. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
ty jo tak já ji asi taky udrncám, ale v košíku-ten jsme pěkně dlouho nepoužívali, nebo že by usla sama?? někdy usne... :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz
19. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
sun: fakt nějaký erupce, náš synátor to konečně zalomil
19. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak my zas máme problém s večerním usínáním, tak jsem se začla řídit tím článkem od Jitu. No sranda. Malá usnula po necelé hodině. Uvidíme, jaká bude noc.
Musím to nějak přečkat aby se to Veru naučila, že musí usnout sama a že jí nikdo nepomůže :confounded:
19. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Evule písnička je fakt pěkná, zrovna jsem si ji pustila :slight_smile:
19. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
jo je moc pěkná, taky se mi líbí.
19. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Ahoj všem

Charlie, neboj, malá to zvládne. Chce to jen vytrvat.

Jsem zvědavá, jestli dneska přijede ten balík.

Holky, máte někdo tu španělskou deku? Zvažuju, jestli ji nekoupit. Mám pro Alexe deky dvě, ale přijde mi to málo, když se mu podaří jednu poblindit, tak pak ji tahám tedy tu zbývající všude a je to vyčerpávající :grinning:
20. říj 2009 v 06:09  • Odpověz
evi jsi šikula je fakt krásná :slight_smile: dík, tak my už jsme musely vylst z pelechu, aby jsme se stihly přesunout dolů a zaplachtovat zbytek věcí. ale teda vůůůůůůbec se mi nechtělo. :pensive:
20. říj 2009 v 06:21  • Odpověz
Čau holky,
tak u nás noc zas naprd...od jedné hodiny každou hodinu vzhůru a mezitím jsem toho moc nenaspala, Štěpula se furt vrtěl, pofňukával,zklidnil se až v náruči, ale taky to vždycky trvalo... Kojo teda po 2,5hod..tak asi opět zaútočili zoubky. Už od nedělního večera nemůže usnout sám v postýlce, ikyž ho to bere, tak zas začínáme bojovat...chjo...

Jitu já mám španělku a je super. Používala jsem ji když bylo chladněji do kočáru. Teď už tam mám fusak.
20. říj 2009 v 07:41  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: .
Ta písnička je moc pěkná a ten klip je úplně super.
Já španělskou deku nemám, ale mám nějakou takovou teplejší larisu či co to je.
20. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Holky, jak se čistí odsávačka v octové vodě?
20. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Jako proč? Máš na ní usazeniny?
20. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Čuuuus lejdýz :wink:

Tak jsem včera vytrvala, malou nezvedla a nechala ji usnout samotnou. Spala ukázkově až do 6h ráno :slight_smile:
Myslíte, že je to tím, že fakt usnula sama??? Noc předtím jsem to nevydržela a vzala ji, nakojila, ale u koja mě odpadla, tak jsem ji dala spící do postýlky a pak se vzbudila před 4h ranní, což by jako nevadilo, kdyby ale nešla spát až v 11h v noci :wink:

Včera jsem byla s kámoškou na menu v restauračce a představte si, potkala jsem tam Mahulenu Bočanovou a toho jejího tanečníka ze Stardance Kuneše.
Mahu je kus baby, fakt krásná, byla nenalíčená, ale tak moc ji to slušelo. A jak je štíhlá, no fakt krasavice :slight_smile:
20. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Charlie, no myslím, že když dřív usne, dýl se probudí. Když usne až kolem té 11 musí být přetažená a ten spánek není tak "kvalitní". Si teda myslím já.
20. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak už mám Liliputi doma, jsem zvědavá, jak se do toho s Alexem oblíknu :grinning: I bez něj mám co dělat :grinning:
20. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Krásné ránko holky,tak my opět ukázková noc,spinkali jsme do sedmi.Dneska nás čeká návštěva doktorky,jdeme na tři hodiny,tak jsem zvědavá jestli už Vojtíška naočkuje.
Jinak zrovna poslouchám tu písničku,je moc krásna,včera jsem se třikrát trefila kdo vypadne,akorát u slovenek jsem se sekla.Myslela jsem že vypadne ta Pavlína :unamused:
20. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
čauvec-tak mi spinkaly do 3 a pak se vzbudila v 7 :rolling_eyes: chjo už je to tak týden,vždycky vydržela od 8 až do 5,ale naštěstí jí v 8 položím do postýlky a usíná sama,jeětě se mi nestalo,že bych jí musela uspávat :dizzy_face:
já fandím tomu Hodůrovi,zpívá fakt super a ještě ta co má dědu cigána :grinning: :grinning: sem byla mrtvá,ale nevim jak se jmenuje,je jí myslím 15 lět taková černovláska pěkná
20. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás budíček v půl páté a pak v osm. V noci krásně usíná sám, já mám spíš problém s Davčou přes den...to mi sám hodně špatně usíná. Asi zkusím taky metodu co sem davala jmisa. :wink:
20. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
sun: včera jsem právě u superstar čekala na tu písničku, zapamatovala si kousek slov a zadala je do pc a ono to našlo, to byla komedie :grinning:
20. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
V tomhle věku je normální, že se v noci budí. Děti, co spí od večera do rána jsou spíš výjimka. Myslím, že jeden budíček za noc je přijatelný.
20. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Čus bus kočky :slight_smile: jj písníčka je pěkná a super klip :wink:
Tak my dneska měli zase po delší době noc bez kója a spinkal až do 4 :dizzy_face: :dizzy_face: a s tím usínáním večer teď taky trochu bojujeme :confused: řekla bych že jak je už dřív tma tak se mu chce dřív spát a když ho dáváme spinkat tak jako dycky tak už je asi přetaženej a nemůže zabrat :confused: no každopádně to posuneme a budem koupat dřív :wink:
Blani odsávačku meji jen normoš v teplý vodě :wink:
20. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
ja se taky na superstar divam, ale spis to mam jen tak na pozadi, moc to nezeru :grinning:
dnes nam prisla hraci deka, tak jsem ji hodila do albicka :slight_smile:
ted sabinka usina, je napapana, ja chci jit do sprchy, pak chcem jit ven, ale je tu porad nejaka silena mlha..
dnes jde tomas po praci na motokary, tak budem samy, aspon se v klidku kouknu na ordinaci, dam si nejakou bastu, uvarim si cajik, no proste sama doma - pohodicka :grinning:
20. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
jaká je to metoda?my večer taky špatně usínáme
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Tak jsem Alexe aplikovala do nosítka, málem jsem si u té přezky ulomila ruce, té co vede mezi rameny, tak jsem to posunula níž a šlo to, jenže jsem zjistila, že do toho pak nedokážu zapnout kapucku, tak jsem to posunula zase k hlavě a zadařilo se. Alexovi se to líbilo, koukal se do zrcadla a smál se, akorát asi toho nahoru dolů bylio moc, tak mě na závěr poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.