• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej, my usiname dobre, ale dnes v noci se mala vzbudila v 23:30, pak ve 2:30, pak v 5:30 a pak nas v 9 vzbudila pan z ppl, privezli deku.. nevim co to, dnes v noci.. jinak uz me druhy den boli hlava a 2 paraleny mi nepomohly! :angry:
20. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Jitu :grinning: :grinning: jsi mu asi udělala matějskou :wink: :grinning:
Andreasku krásná deka a je vidět že se na ní Sabince líbí :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
Andy tak my taky usneme relativně v pohodě ale až kolem půl desáté,když je hdoně unavený tak v osum.
My jsme si teďka obejdnali jídelní židličku,takže v brzké době taky budu očekávat PPL
20. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Jinak dečka je moc pěkná :wink:
20. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
Andrej jé taky čekám PPLáka :grinning: s fusakem :wink: my koupili židličku v Ikee :slight_smile:
20. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak jsem dala na zkoužku našeho malýho pod hrací hrazdičku a ...... nic :confused: koukal na mě co to po něm jakože chci :grinning: jednou do hraček bacil a tím to měl odbité
20. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
jitu jj, to byla už moc přetažená, jenomže spát jsem ji dala asi o půl 9, vydržela ječet až do těch půl 11 a od 11 vytuhla. No hotovka.
Včera jsem ji dala spát v 8, usnula před devátou

andrej jakou židličku budete mít?

katy tak asi se mu nelíbily ty hračky :grinning:
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
kaci :grinning:
sabca ta ty zvirata na hrazdicce vylozene mlati :grinning:
20. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Charlie no asi jsem se mu fakt nestrefila do vkusu :sweat_smile: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 v 11:30  • Odpověz
tak jsme si pocvičili na baloně,přečetli Krtečka a už mi kručí v břiše jdu si něco uvařit,snad ně ten prďolka nechá
Kači tak Honzulkovi se pod hrazdičkou moc nelíbí?
charlie budeme mít od chiccka
pošlu odkaz
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy, já su zase pěkně vymrzlá. Až se mi dovaří vajíčka, tak si na chvilku lehnu, su nějaká přejetá.

Jitu, přijde mi už taková škaredá od té vody :sweat_smile:

Koukám, že dnes je PPLkovej den :grinning:
20. říj 2009 v 11:48  • Odpověz
http://avit.cz/detail/produkt/7
charlie budeme mít tu čtvrtou oranžovou ale z obchodu slůně,tam jsme už vzali poslední kus,tak tam není zobrazena
20. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
andrej: krásná židlička, koukám, že oranžová je vaše oblíbená barva :dizzy_face:
20. říj 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky to je docela penez co ty zidlicky.. ale neni jeste brzy? no i kdyz vlastne ani ne..
mne se docela libi ty drevene klasicke, co myslite?
20. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím,jakpak se máte všechny co a co miminka rostou a ste zdraví
20. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahooj adrosku! no to je dost, ze se taky ukazes :slight_smile:
my se mame se sabinkou moc fajn, co vy s holcickama? urcite taky, vid :wink:
jdu hned juknout k vam do albicka :slight_smile:
20. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj Adrosku :slight_smile: mimča rostou jako z vody a co ty?jak zvládáš ty vaše princezny???jsou hodné? :slight_smile: a manža jezdí pořád pryč?
20. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
andreasku-já budu mít taky tu klasickou dřevěnou židličku,dá se i rozdělat na stoleček a to se mi líbí :dizzy_face: já jí budu mít půjčenou ale normálně stojí kolem 1000 což jde,mě se ty umělý židličky moc nelíbí :unamused:

Ahojky adrosku :dizzy_face: kde se touláš?je to asi záhul se dvěma cácorkama co?mě stačí jedna a to je zlatá a neplače,ale se dvěma si to nedovedu představit :sweat_smile: tak jak bojuješ?co dvijčátka?
20. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
já budu mít taky tu klasickou dřevěnou, dostala jsem jí a taky se dá složit na stoleček se židličkou :grinning:
20. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
adrosku ahoj, jakpak se máte holky?
20. říj 2009 ve 12:20  • Odpověz
http://milanandrea.rajce.idnes.cz/
-tady jsem dala odkaz,kde máme ty naše holky
-no nějak není času sem chodit a když pak je spíš na večer tak se mi už ani nechce a užíváme si klidu
-jinak holky jsou hodné takže to zvládáme dobře,vnoci spinkáme skoro do rána takže se aji vyspím
-takže se máte všechny ok
-no manžílek chodí občas na služby tak 4xmeěsíčne ji má,takže to jde
20. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
-vidím že tady už rozebíráte stoličky na sezení,my ještě nevíme jaké pořídíme uvidíme,ale letí to,takže za chvílu budeme muset taky porozmýšlet že?
20. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
adrosek, jééé to je fotek. jdu prohlížet :wink:
20. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
koukám, že jsou holčičky každá úplně z jiného těsta, jsou moc krásné :wink:
20. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
-jojo stále fotíme a stále je jich málo asi :slight_smile:
androsek-holky sou moc krásný :dizzy_face:
tak to je super,že sou hodný a nechají tě vyspat-tak hlavně ať sou holky zdravé a hodňoučké :sunglasses:
-taky se koukám postupně na ty vaše drobky
adrosek: no fotek opravdu není nikdy dost, jen foťte, holky budou jednou rády, že mají tolik fotek :wink:
20. říj 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andy sice je dražší než ty dřevěné,ale dá se úplně složit což je fajn,a taky se dá ta židlička dát do ležicí polohy jak máme teˇ%d ty lehátka.Paní v obchodě nám ji celou předvedla a byly jsme z toho nadšení.Evi jj oranžová je oblíbená barvička :wink: i když já ji třeba vůbec nenosím. :slight_smile:
zdravím tě adrosku :wink:
jinak tu klasickou židli bude mít u babičky,ještě po mě.Ale nám se to hodí,že se to dá složit
20. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Mně se taky líbí ta klasika dřevěná, co pak jde předělat i na stoleček, ale zvažuju, že koupíme v Ikea :slight_smile: jak jinak.

Jsme byli s Alexkem otestovat nosítko, po chvilce vytuh a spinkal, ještě budu muset nějak vykoumat to s tou "kapuckou", co drží hlavičku, málem jsem si ulomila ruku :grinning:
20. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.