• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kacenko, sabca zatim na bok, ale na brisko ji chybi kousicek :slight_smile:
jdu si dachnout, sabca usnula :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
tak a je klid, no že to trvalo :unamused:

taky jsem si včera říkala, že bych klidně byla těhu znovu, viděla jsem jak se kámošce krásně kulatí bříško...
no ale raději si ještě počkáme...
20. říj 2009 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky..tak Sofinka včera usla ve 20h,ve 20.30h už řev tak jsme jí nechala stačilo 5 minut a zas usla,pak se probudila až v 1h tak jsme jí dala napít,pak se probudila ve 3h tak sem jí nechala řvát-neni to zas tak starný,pobrečela si asi 6 minut a vytuhla a pak se probudila až v 6h ráno to už jsme jí dala napít a nechala si jí u sebe a spali jsme až do 9h,takže celkem dobrý,žádný buzení po 2h a když tak jí nechávávm vybrečet a pak zas usne,já k ní dřív hned letěla a utišovala jí u prsa,takže to už ted dělat nebudu,protože vím že hlad nemá a zas usne..
Dopoledne jsem tu měla kamarádku,tak mi obarvila a promelírovala vlasy a pak jsme šli na hodku ven,Sofinka ted ještě spí v kočárku na chodbě :wink:
Jdu si vás dočíst.. :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Jéé koukám že sem dnes zavítala Kačka a Androsek-jaká vzácná náštěva-moc zdravím :slight_smile:
Kači Sofča od té doby se se točí na břicho taky víc blinká,ale ona se přetáčí skoro pořád i v noci a spí na břiše je to kometa..
20. říj 2009 v 15:25  • Odpověz
Hani - Mareček má reflux a tak bleje jak Amina, prostě to jsou salvy, bojím se, aby přibíral, když takhle blinká, ale přivázat ho nemůžu :frowning2:
20. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Hani - my jsme měli skoro měsíc počítač na reklamaci, byla jsem jak na trní, když jsem za vámi nemohla :grinning:
20. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
andrej krásná fotka Sabinky v tom kočárku, je dokonalá.

:wink:

Káťo taky hezké fotky, zvlášť ta poslední s těma 4 prstíkama :grinning:
20. říj 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak Sofča jen ublinkává koutkem,nehází žádný šavle ale stejně když se po jídle přetočí tak toho jde spousta zas ven..
Andreasku krásný fotečky :wink: Sabinka je modelka :slight_smile:
20. říj 2009 v 15:33  • Odpověz
čauky tak já už jsem doma vypadá to tu jak po vypuknutí bomby a musím to dát dopořádku než se mladas probudí jezdí s ním ségra a zatím chrní, jenže nemůžu nic moc dělat protože musím čekat až martin vždycky něco dodělá :confounded: kačí krásný fotky ke svatbě gratuluju, se ti ani nedivím já být měsíc bez netu tak mě asi trefí :grinning: my blindíme též, sice koutkem, ale dost a docela často.
20. říj 2009 v 15:36  • Odpověz
Sun vy už máte nová okna tak to moooooooooooc gratuluji konečně si se dočkala vid? :sweat_smile: Akorát ten úklid nezávidím.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sofinka ještě stále spí v kočáře což se divím protože když se s ní zastaví tak je hned vzhůru a ted už 40 minut stojí a nic,aspon jsme pověsila prádlo a v klidu se najedla..
20. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
děkuji už jsem ani nedoufala :grinning: jo ten úklid bude stát za to jsem říkala, že to spojím rovnou s vánočním a bude. jsem říkala martinovi, aby jim řekl, že by měli prvně dělat ložnici no to víš, že jí dělali jako poslední :confounded: no snad to do večera stihnem, aby bylo, kde chrnět.
20. říj 2009 v 15:45  • Odpověz
Sun, tak sláááááááááva, okna už jsou :sunglasses:

Mně se Mareček taky nepřetáčí, jenom na bok a to dost zaklání hlavičku. Dřív jsem ho v noci našla kolikrát na bříšku, ale teď už dlouho ne.
20. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Mně to bříško taky chybí, mohla bych být těhotná furt :grinning: . Ale prcek mi zatím bohatě stačí jenom jeden :grinning:
20. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
tak ten náš je teda nějakej trošku hyper dneska jsem mu dala do houpátka takovej pultík co tam patří tak z toho byl div živej okamžitě se přitáhl do sedu a vydržel si s tím hrát dost dlouho. :grinning: já už se tak těším až to tady bude všechno hotový a já pověsím vypraný záclony a budeme to tady mít hezký a bude teploučko :slight_smile: no už, aby to bylo.
20. říj 2009 v 16:03  • Odpověz
sun: tak máte okna za sebou, nás to čeká, to bude boj, fakt se na to těším :unamused:
20. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Sun, to ti věřím :wink:
20. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
Holky, řeším plavání. Myslíte, že když je určené pro mimča od 6 měsíců a my bysme chodili až příští září, tj. rok a čtvrt, že by ho to bavilo? Asi už by na to byl velkej, že? Když se s dětma tak plave a mají různý hračky, tak přece jenom má jiný nárok na hračky 6-i měsíční a roční mimčo.
20. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
tak já si myslím, že to záleží n a tom jak si oblíbí vodu, ty hračky asii nebudou zase takovej rozdíl, známá jezdí ted na pokročilej (1 a čtvrt) a prý tam dělají skoro to samý jak loni. a proč nebudete jezdit už ted? my by jsme chtěly od ledna uvidíme, je sice blbý, že bude zima, ale marin bude mít alespon víc času :slight_smile:
20. říj 2009 v 16:18  • Odpověz
blani: asi záleží fakt na tobě, klidně bych chodila i se starším, taky proč ne...
my budeme chodit tedy taky od ledna nebo února. Sice jak píše sun, bude kosa, ale snad to nějak zmákneme.
20. říj 2009 v 16:27  • Odpověz
My budeme taky chodit od února,chci jezdit do Berouna a tam dělají lekci ted v listopadu to je pro nás moc brzo a další začíná v únoru..
20. říj 2009 v 16:29  • Odpověz
No, protože v zimě budu mít zkouškový a pak budu muset doplodit diplomku. Tak právě nevím, jak se rozhodnout.
20. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Já si myslím, že jednak záleží na plaveckém klubu, jak to tam funguje. Druhak si myslím, že roční začátečník a půlroční začátečník maj rozdílný zájmy. Záleží, kterejch tam bude víc a těm bude spíš plavčo uzpůsobený. Myslím, že ročák by se mezi plaváním pro půlročáky trochu nudil.
Na druhou stranu zařazenej mezi ročáky pokročilé asi nebude "stačit" a matinka z toho bude mít spíš depku :grinning: Děcku to možná nepřijde.
20. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
jee hani, kam budes chodit v beroune? :wink:
20. říj 2009 v 17:01  • Odpověz
sun - gratuluji k novým oknům, ale ten úklid ti nezávidím, já bych to při Marečkovi určitě nezvládla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na plavčo bych s prckem taky chtěla chodit, ale zatím nemáme očkování, pořád má větší tu reakci na raminku, tak nás zatím ještě dr. neočkovala, tak asi nebudeme moct chodit plavat - a je blbé, že je zima, ale zas se musí mimi otužovat a pak s tím blitím si to taky nedovedu představit, ale to už zase budeme snad jíst i něco jiného než mateřské mléko a snad už nebudeme tolik blinkat :slight_smile:
20. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
teď jsme přišli z hodinové vycházky venku - brrrrrrrrrrrrrrr - je tam hnusná zima, sluníčko začíná teprve teď prokousávat tu mlhu :confounded:
20. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
Andreasku jmenuje se to Baby Club Ploutvička..
20. říj 2009 v 17:20  • Odpověz
kacenka: fakt je tam zima, taky jsem přišla vymrzlá.
20. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
zrovna zítra jedu do Berouna to tam domluvit..
20. říj 2009 v 17:35  • Odpověz
tak jsme s filípkem poklidili kuchyni no už by jsme měli začít s tou ložnicí, aby jsme měli kde spát, jenže martin to tam ještě dodělává, on u toho totiž ještě stíhá vařit polívku :rolling_eyes:
20. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
Sun tak to se nenudíš co?Já přemýšlím že už půjdu vykoupat Sofču,vzbudila se v 16 a už začíná být protivná..nějak to koupání stále posouváme začínali jsme koupat v 19.30h a ted už v 18h až se změní čas tak nevim co budu dělat..
20. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.