• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun ta fotka jak je Filípek v posteli je super :wink:
20. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Jitu, no přesně to jsem si myslela (akorát jsem to neuměla tak dobře napsat, jak ty :grinning: :wink: ), tak fakt nevím :unamused:
20. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
jj hani, ploutvicka je vlastne znama, holky z berouna tam s mimiskama chodi :slight_smile:
ja nevim, jestli na plavanicko budem chodit, vychazi to takhle na zimu, aby mala nebyla pak porad nachcipana..
20. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Tak už jsem zase tuuu :wink: byli jsme venku 2 hoďky a já trubka si zapoměla rukavice doma a tak jsem měla málen omrzliny :grinning: :grinning: jinak taťka nám přijel z práce řádně nacamranej :angry: neměli dnes v práci co dělat a tak byli v hospodě :confused: normoš malýho musela pohlýdat tchyně páč jsem potřebovala nakoupit :angry: dobytek jeden
Jinak Sun moooocinky gratuluju k oknůůům :wink: to je paráda co :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
Hani, to nevím taky. Alex tu už leží vysvlečenej, ještě to vidím na takovejch 5 minut a přestane ho to bavit, pak musím napustit vanu. Ale ve vaně to vydrží tak deset minut, pak než ho namažu, obleču, tak bude sedm a už půjdem kojit a spát. :grinning:
20. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak Sofča už je v posteli,ale ještě to bude tak půl hodky trvat než zabere..
Káto to si teda dal manžel do trumpety,to má dobrou práci že může jít v pracovní době chlastat..
Andreasku já doufám že budou mít místo,ted je to plavání nějak IN tak je všude narváno :unamused:
20. říj 2009 v 18:44  • Odpověz
Hani on je elektrikář na volné noze :wink:
20. říj 2009 v 18:47  • Odpověz
Teda holky mě se tak točí hlava-hrůza,už sem vypila 3 sklenice vody ale stejně mi to nepomohlo..
Káto můj manžel je autodopravce takže v práci pít opravdu nemůže,ale máš dobrý že ti aspon tchýně pohlídá..já bych taky kolikrát potřebovala Sofču někomu na chvilku dát,abych si něco oběhala a nemusela jí sebou pořád tahat,ale to mám bohužel smůlu..
20. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
no tomas jde dnes zas na ty motokary, tak jsem taky zvedava, jak prijde, protoze po nich jdou urco jeste do hospody.. jinak tomas je IT analytik :wink: :grinning: v praci pit nemuze, ale po ni jo :grinning:
20. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
tak ložnici jsem z toho nejhoršího vyhrabala ted ještě známej montuje žaluzie a pak to můžu vzít načisto, no kdy mi dneska půjdem spát to nevím filip už tady začínal bejt protivnej tak jsem ho dala do kočáru a sundala punčochy a je hej :grinning: jo kači taky na rukavice zapomínám budu si muset jedny universálky přibalit do přebalovací tašky. hani tak si zkus natáhnout a nohy hore.
20. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Alex už chrní.
20. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
U nás už se taky spí..já jdu vytáhnout žehlení a u toho budu koukat na ordinaci..
20. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
tak u nás je řev, sem zvědavá kdy usne. Manžel to nevydržel a šel si sednout k postýlce, no uvidíme... :angry:
20. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
u nás se už taky chrápe

helu: ať ván brzy usne :wink:
20. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
tak u nás už se snad taky chrní, nejdřív mi usnul u prsa, jenže se mi samozřejmě při transportu vzbudil :angry: ale po "chvilce" přemlouvání už snad spinká. andrej koukala jsem na fotečky moc pěkný, teda sabinka je universál peče, šroubuje :grinning: to bude šikula. tak jsem si dala skleničku růžovýho vína a jdu ještě něco poklidit.
20. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak u nás malej spí a velkej se probudil :wink: :grinning: :grinning: jinak teda manža normálně v práci nepije :wink: abyste si nemysleli že máme doma nějakého ochmelku :sweat_smile: :grinning: :grinning: to byla faktis výjimka
Sun krásné nové fotečky :wink:
Jinak holky už dorazil fusak :dizzy_face: jsem celej den čekala kdy zavolá PPLák a furt nic no a pak kolem půl 8 už jsme se připravovali na koupačku a najednou zvonek :slight_smile: a fusak je doma a je fakt super :sunglasses: je docela dost vymakanej a nepromokavej :dizzy_face: :dizzy_face: jsem nadšená :slight_smile:
Kočky dobrou a sladkou noc a ať mimískové pěkně spinkají :wink: :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
hm tak se mi dneska už nějak uklízet nechce :sweat_smile: nechám to na zítra má příjít mamka se ségrou na výpomoc tak nám to půjde rychle od ruky a bude to. hodila jsem pár nových fotek do alba, asi všichni koukáte na ordinaci co? no já to mám puštěný jako kulisu :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Sun teda ty máš doma ale modela-moc pěkný fotečky :slight_smile:
Tak já už mám dožehleno,ale na sušáku mám opět 2 vyprané pračky,takže zítra můžu žehlit zas :angry:
Tak dobrou..zítra papa
20. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
děkuji, ale jakmile vytáhnu foták tak je po úsměvu :grinning: musíme ještě trénovat, to jen kdyby ta hokejová dráha nevyšla :wink: jdu taky chrnět tak pěknou klidnou a dlouhou noc všem maminkám :slight_smile:
20. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak Marečka jsem po hrozným řevu uspala po půl osmé, o půl deváté se vzbudil s hrozným pláčem, tak jsem zase uspávala. Pak vstával v 11, o půl 3, v 5 to ještě usl a v 6 se rozhodl, že je ta pravá chvíle na vstávání :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 07:05  • Odpověz
ahojky všem,
tak my měli dnes "super noc" v osm usnul, v deset se probudil s hrozným řevem a tím pokračoval až do čtyř do rána, pak jsme usnuli a v sedm se budil na kojo (jinak celou noc bez koja), takže teď musím odsávat a on ještě zabral, ale nedávám tomu moc času než se vzbudí...no snad se mýlím a já si ještě budu moct natáhnout :pensive:

Když chudák usnul tak se probudil kašlem, pak se mu zas špatně asi dýchalo :confused: anebo zuby :confused: .... Tak jsme odsávali, ale nic moc jsme neodsáli....pořád jsem slyšela že tam něco je, ale odsávačka to nevytáhla tak nevím :unamused:

Taky vám tak vyváděli, když měli rýmu???Ikdyž jsem ho brala do náruče tak si ještě chvilku pořval, nakonec jsem ho udrncala, položila a za chvilku zas... :angry: Představa dalších takových nocí mě děsí :confounded: A to jsem chtěla jet zítra k našim na prodlouženej víkend, páč manžel jede na služebku. S takovou nevím, kdyby tam měl prořvat celou noc, tak raději budu doma :sweat_smile:
21. říj 2009 v 07:11  • Odpověz
Heli, jako že ti brečel od těxh 10 do 4 :confused: ?
21. říj 2009 v 07:21  • Odpověz
Ahoj.
Heluli, bych si spíš tipla zoubky než rýmu, ale kdo ví.
Alex dneska taky nic moc, vzbudil se už v půl 3 na kojo, pak ve čtvrt na 6 a na 8, naštěstí vždy hned usne. Teď si tam teda vykládá, ale je v postýlce, myslím, že ještě zabere.
21. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Heli teda to byla noc :confused: chuděro,asi to vypadá fakt na ty zuby :rolling_eyes:
my kojo v 1(po půlnoci se mi podařilo konečně zabrat) a pak v půl 7
21. říj 2009 v 07:49  • Odpověz
Tak jsem Marečka uspala. Od těch 6 zíval - hlvně že musel vstávat :grinning:

Kači, to potěší, co? Taky mám "ráda", když konečně začnu usínat nebo zrovna usnu a Mareček vyplivne dudel a hrozně mu chybí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Blani jj teď nějak poslední dobou špatně usínám :confounded: a fakt jako na potvoru se mi povede tak půl hoďky-hoďku spát a pišišvor se probudí :rolling_eyes: jinak s dudlem je to v poho vyflusne ho-až se kolikrát divím jakej má dostřel a chrní dál :slight_smile: prcek tu teď mrzoutí páč mu nejde zabrat no jo za půl hoďky bude dlabec tak snad pak ještě vytuhne :wink:
21. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Kači, on ho taky někdy vyplivne a spí v pohodě dál. Ale potom k ránu ho už chce nahazovat zpátky :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Co budete dneska vařit? Já su absolutně bez nápadu :unamused:

Kači, ty děláváš nějaký ty zapečený buřty nebo co, že? Můžeš hodit recept, jestli mě to zaujme?
21. říj 2009 v 08:10  • Odpověz
Já mám uvařeno vepřo na houbách, bude i zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 08:37  • Odpověz
tak jsme ještě chvilku chrněli, probudil se s úsměvem, tak snad aspoň ten den bude v poho :frowning2: :sweat_smile:

jo jo blani, od desíti do čtyř brečel, pak zabral a během snad pěti minut zas řev. Manžel musel jít spát do obýváku, ale nevím, jestli si pomohl

jéé, já taky nevím co vařit :unamused:
21. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.