• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
autor
ahojky, koukám, že stále kojíte :grinning: , no už se taky těšim :wink: :slight_smile:
a mimísci jsou celkem hodný, nepíšete, že byste měly probdělé noci, tak to jsou dobré zprávy :grinning:
jinak počasí je hrozné, je teda teplo, ale bojím se někam vytáhnout paty, abych nepřišla domů durch :confused:
chciiiii léto :slight_smile:
29. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz
ahojky

tak já du zitra na ko a ozvy,a hlavně se dozvím od toho docenta jestli mi schválí ten císař,budu dělat vše proto aby mi ho schválil :unamused: tak mi držte palce

dnes bylo dusno jak v prádelce :stuck_out_tongue_closed_eyes: vypadalo to na nějakou hrůzu a pak stejně zapršelo jen krapet
29. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz
tak jsme měli návštěvu,tak jsem se sem dostala až teď.
U nás byla před chvilkou bouřka a ceďan. :grinning: Ale je krásnej vzdoušek.
29. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
to jo, vzdoušek je super, teď už ale zase leje :unamused: , je to nějaký nekonečný ty deště :confused:
Co jinak, Evi, jak Ti to utíká? Holky skoro všechny porodily a my zatím čekáme, už to chci mít taky za sebou :sweat_smile: :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
kat: utíká mi to dobře, spíš se mi nějak nechce vzdát toho bříška. Snažím se toho co nejvíc užívat. :wink:
29. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz
u nas ted taky bourilo a lilo, ted chvili pauza a rekla bych, ze to zase zacne..
snad jsou ta kacenka s mareckem a rodinou v pohode, psala, ze jim to znicilo ten dvur :confounded:
ted jsme si dali sexik, ale mam pocit, ze to se sabcou ani nehne.. :sweat_smile:
29. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
andrej: třeba to zabere, kéž by tedy co?
Sabinko koukej dostat rozum a hurá ven. :grinning:
29. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz
kez by te evi poslechla :wink: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
andrej: učitelky se musí poslouchat :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky, já jdu chrnět, mám toho dneska po tom lítání tak akorát. :wink:
29. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz
ajo evi, ty ses vlastne "soužka učitelka" :grinning: tak sabi bacha, s temi si neni radno zahravat! :grinning:
dobrou noc.. :slight_smile:
29. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj.
Tak první noc doma byla dobrá, je to lepší než v porodce a hlavně na balonu se líp sedí než na tvrdé židli :grinning:

Jo a jinak si z porodu moc nepamatuju, šlo to relativně rychle, otevírala jsem se, takž monitor na šestinedělí už byl s křížákama, tudíž dle toho vypadal, jsem se pokaždý pohnula a sonda sjela. nakonec jsem si mohla kleknout na postel a PA držela v kontrakci sondu na břiše rukou.
Na sále jsme šli na přípravu - klystýr, ale už jsem většinu zmákla během noci, byla jsem tam sama, tak za mnou šel muž a dělal měřiče kontrakcí, chodilo to stejně furt divně - dvě s křížákama, jedna bez (ta byla zvládnutelná, ikdyž zase delší), na přípravě jsem byla asi 40 minut??? Vůbec nevím, starala se o nás PA v zácviku, takže fakt moc hodná.
Na sále jsem hlásila, že chci epi, protože s těma zádama se to nedalo, takže vyšetření a maminko je pozdě, jsem skoro na 7. Nepomáhala ani voda, ani masáž, tak mi bodli dolsin, no věc úžasná, pak si pamatuju jen útržky, ale dalo se to přeží v pohodě, až si uvědomuju, že říkám manžovi, aby pro někoho šel, protože musím tlačit. Tak PA přilítla a hned, že jak bude kontrakce, že mám říct, že se koukne a taky že jo, prý fofr, rychle doktor (mimochodem jeho účast u porodu - podpěra parapetu na okně, ale byl mladej a hezkej a dalo se na něj koukat ). Z tlačení si moc nepamatuju, jen že PA furt tlačte tlačte a já si říkala, jak asi mám tlačit, když si tělo pod dolsinem dělá co chce
Nejdřív na pravej bok a pak na záda, nevím, proč jsem si myslela, že polosed je příjemnej No a pak jen, že trochu střihnou a malej byl venku a ze mě šla placenta a pak teprve doktor kouknul a začal vyšívat. Nástřih malej, ale Alex mi natrhl čípek, takže nejdřív čípek a pak říkal (klika, že paní má dolsin a je jí všechno jedno, protože se potrhala kde mohla - to jsem náhodou slyšela).
Malého jsem prvně viděla pořádně na fotyho stroji, sice ho ukazovali a já si pamatuju, že jsem říkala, že maj mluvit s mužem, že jsem mimo
Takže se vyšívalo, pak mi muž přinesl foťák, dal mi napít. Dr. byl hodnej, furt se omlouval, že ví, že to bolí a já že vím, že ví že to bolí, ale nejraděj bych ho kopla Tak jsme si tam notovali.

Pak se vrátil muž a přinesli nám malého, tak jsem brečela jak želva a furt jsem jen nechápala, jak je krásnej a že není ani pomačkanej a že je náš

Pak přišla bouřka, muž jel dom a mě odvezli na pokoj. Dostala jsem mezi nohy prezervativ s ledem a vytuhla. Večer mě probudila PA, že musíme na wecko a do sprchy a vezli mi malého, tak jsem ho přiložila, tedy spíš dětská sestra a ptala se, jestli ho chci nechat. tak jsem říkala, že si pro něj pak někdy v noci dojdu, že se mi motá hlava a musím ještě spát. Takže asi po půlnoci jsem šla už sama na wecko, tedy spíš do sprchy, no a pak jsem se najedla a vzala si malého k sobě.
30. čer 2009 v 07:21  • Odpověz
Čau holky,
chlapi ještě chrněj, tak jsem se šla sem juknout a pozdravit vás. Přes den se sem zas asi nedostanu :frowning2:
Miso, pěknej popis porodu. Nebyla to sice procházka růžovým sadem,ale stálo to zato že??
Tak hodně zdravíčka :wink:
30. čer 2009 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko kočenky,

vítám míšu a moc moc gratuluju. :wink:
30. čer 2009 v 07:54  • Odpověz
miso moc hezky :wink: :slight_smile: tak neco podobneho me zitra ceka.. bojiiim.. no zitra, mohou vyvolavat i dele.. :confounded:
byla tu maxi bourka, ale ani ta se mnou nehla :frowning2:
30. čer 2009 v 08:01  • Odpověz
ahojky andrejko, v kolik tě to zítra čeká? A jak se cítíš, když víš, že nejpozději zítra už bude mimís na cestě ven :confused: Myslíš, že je to lepší než kdyby to přišlo samo a kdykoli?
30. čer 2009 v 08:02  • Odpověz
Nevím, jak by to bylo, kdyby se čekalo, ale dokud jsem měla bolesti "svoje", tak to šlo do břicha, jakmile zavedli tabletu, tak to šlo do zad.
Asi by to bylo samovolně delší, s tabletou to byl fofr.
30. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Míši a hodíš nám do albíka fotečku? :dizzy_face:
30. čer 2009 v 08:08  • Odpověz
Charli, alba jsou doplněná.
30. čer 2009 v 08:09  • Odpověz
míšo: taky moc gratuluj, malej je krásnej.

andrej: Koukám, že Sabinka ani učitelky nechce poslouchat. Tedy dostane asi poznámku :grinning:
30. čer 2009 v 08:10  • Odpověz
Jé míši a já koukala do toho prvního, už jsem jukla i na Alexíka, no krásňoučkej chlapeček
30. čer 2009 v 08:11  • Odpověz
Míši, hezkej klučina :wink:
30. čer 2009 v 08:19  • Odpověz
Holky, rozhodujeme se co nechat dát malýmu do "kouta". No mimo jiné přemýšlím o hrací dece nebo lehátku...co máte doma vy?nebo co si myslíte,že je lepší?
30. čer 2009 v 08:26  • Odpověz
helu: my máme půjčené lehátko :wink:
30. čer 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ráno holky :slight_smile: . Dneska to vypadá na slunečný den.
30. čer 2009 v 08:30  • Odpověz
Míšo, Alex je krásnej :slight_smile: . A ten porod - křížáky asi nic moc, co? Ale zvládla jsi to :wink:
30. čer 2009 v 08:38  • Odpověz
Heluli, já mám i lehátko i hrací deku :wink:
30. čer 2009 v 08:39  • Odpověz
blani: u nás je tedy zataženo, to je nespravedlnost. :grinning:
30. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si myslela, že bude Sabinka Andreaska na světě po takové bouřce a ona se drží mamky zuby nehty :grinning:

U nás to vypadá s počasím takové jo a ne.

Jinak já mám takovou houpajdu, je v albíčku a ještě chci pořídit hrací deku.
30. čer 2009 v 08:44  • Odpověz
Evule, tak nám pošli vaše počasí a já vám pošlu naše, když budu celej den doma, tak mi déšť nevadí :grinning: :wink:
30. čer 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.