• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jitu, tos uvařila už teď ráno :confused: ?

Heli, tak to musel být mazec. A já jsem si stěžovala :sweat_smile:
21. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
no zkouška nervů to teda byla, předešlá noc taky nic moc, takže jsem měla fakt co dělat, abych neusla :sweat_smile: :pensive: ale kupodivu jsem jakžtakž vyspaná, ale myslím, že během dne to určo na mě padne :pensive:
21. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Blani ty myslíš buřty na pivu??to je jednoduchý vezmeš buřty a podélně je rozřízneš a dáš do nich cibul(nemusí být) a pak smícháš černí pivo s kečupem 1:1 a zaleješ s tím buřty :wink: a vrazíš do trouby
Já včera vařila podle MMB: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55351 a jak jsem tak ochutnávala je to ňamka :wink:
21. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
Heli to je děs a co nějakej ten gelík na dásínka mažeš?
21. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
Neee, to jsem vařila odpoledne :grinning:
21. říj 2009 v 08:58  • Odpověz
dala jsem mu na noc před spaním i panadol baby, a na dásnička máme nějakej s výtažkem z grepu. Ale myslím, že mu ten panadol asi nezabírá, nebo spíš možná tak na hoďku a pak nic, má učinkovat aspoń čtyři. No v noci jsem mu ho nedávala, zas to do něj nechci rvát pořád. to jsme mu ještě dávali v noci kapky na odkašlání.

Šak jsem taky pěkně nadávala, že jsem ty švagrový dotáhly nemocný děcka a jak to taky dopadlo že :angry:
21. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
Kači, hmm, možná to někdy zkusím, ale moc mě to neoslovilo :sweat_smile: . Ten recept z MMB vypadá dobře :slight_smile:
21. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: ale to vepřový je fakt ňam :wink: už se těším na obídek :grinning:
Holky tak jsem koukala kolik máme příspěvků :confused: neměly bysme založit novou disuzi??
21. říj 2009 v 09:25  • Odpověz
Kači, to už se nemusí :wink:
21. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
Blani aha :wink: no jo sem zase 100 let za opicema :grinning:
21. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
ahoj holky, u nás noc docela dobrá, ale usínání nás včera potrápilo. Usnul sice docela brzy, ale za hodinku byl vzhůru a čučel do půl dvanáctý. Pak papal až v půl pátý a budíček po osmé. Zítra nás čeká kontrola, možná nás budou očkovat. Holky jak má vypadat ta jizvička na ramínku, aby se mohlo začít s očkováním?
21. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
čágos
tak my noc nic moc....začíná si zvykat na dudu tak se chodí nahazovat a to mě teda štve :angry: dnes jsem se tsky moc nevyspala :confounded: ale není každý den posvícení :grinning:
jinak zdravím androškááááá-krásnéé holčiny a krásnééé fotky, my nefotíme, jen z mobilu :frowning2: budu muset koupit film do fotáku
21. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Evulko no malej tam měl takovou tmavě růžovou bouličku :wink:
Šmoulo jj zase bude líp :wink:
21. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Káťo náš tam má akorát růžovej flíček, už to nehnisá a ani stroupek tam není.Tak ti nevím, no uvidíme zítra.
21. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
Evul tak myslím že už to asi bude mít v pořádku no uvidíš co na to Dr. :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Káťa, no snad jo. to bude boj, dostaneme dvě prdy... :grinning:
21. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
No tak jestli bude vyvádět jako Honzule tak to teda potěš :sweat_smile:
21. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
no určitě bude, to bude síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 10:38  • Odpověz
ahojik holky, tady se nejak nepovida.. chcem jit ven, ale zase je tam nejaka mlha ci co..
tak tatka vcera z motokar prisel pomerne rozumne, neco kolem 23 h a ve strizlivem stavu :grinning:
sabca je ted na dece a povida si s hrackama, ja jdu do sprchy a pak mozna tedy vyrazime :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Jo venku je takový podzimno. Ale je super vzduch, vlhko, Alex spal jak miminko a mně mrzla i brada :grinning:
21. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
jitko, nechavas na noc vetrat? ja se prave bojim, aby mala moc nenastydla, ale zase jinak se clovek moc nevyspi co.. a jak alexe na noc oblekas?
21. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
Jj teď v tom marastu spí prckové jako dřevo :wink: :grinning: a my můžem zmrznout :grinning:
Tak už jsem nainstalovala fusak do kočíku a odpo můžem vyrazit :dizzy_face: hned večír jsem ho narvala do pračky a do rána krásně uschnul :slight_smile:
Andreasku pěkné nové fotečky :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 11:36  • Odpověz
kaci diky :slight_smile:
jinak holky, coze to doporucujete na rymicku za sprejik nebo kapicky do nosanku? sabca asi rymu mit bude, rano jsem vysavala a zase uz ji tam neco vadi..
21. říj 2009 v 11:38  • Odpověz
Já otevírám v ložnici okno dokořán tak hodinu před koupáním a zavírám, když jdu kojit už s Alexem připraveným spát.
Spát chodí v overalu a je ve spacáku z IKEA, psali na něm, že je vhodný do 16 stupňů.
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
A v ložnici netopíme.
21. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
jitko tak to ju... muzes mi sem hodit odkazek na ten supr cupr spacacek ikeacky? :wink:
21. říj 2009 v 11:42  • Odpověz
evulko, bezvadna fotka v te tatre :grinning: :dizzy_face:
21. říj 2009 v 11:43  • Odpověz
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
Jo a pro nosičky - objednala jsem si tu delux kapsu, dneska jsem ji viděla na holce a moc se mi líbila.
21. říj 2009 v 11:45  • Odpověz
andrej: děkujeme :grinning:
21. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.