• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jitko diky za odkaz.. vlastne co blbnu, vzdyt mi taky mame spaci pytel z tesca.. ja na nej uplne zapomnela, jsem to ale trdlo :sweat_smile:
co bys, prosim te, radila na tu rymicku? ty mas vzdycky dobre tipy :wink:
evulko no neni zac, je fakt suprova :grinning:
21. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
taky přemýšlím, že si tu kapsu objednám...kde jsi ji objednávala, na bráně :grinning: :grinning: ????
21. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
andrej: no líbilo se mu tam, dostal jí od tety a vozili jsme ho tu po baráku, byl šťastnej jako blecha :grinning:
21. říj 2009 v 11:54  • Odpověz
evulko no to verim, vypada, ze je nad miru spokojen :grinning:
21. říj 2009 v 11:57  • Odpověz
andrej: to jo, válí se tam jako paša :grinning:
21. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
Evul krásné fotečky a super čepička :dizzy_face: jsi šikula :wink:
Andreasku já stříkam malýmu do nosánku Vincentku :wink:
Jitu tak pak napiš jak s ní seš spokojená :wink:
21. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
kaci a ta vincentka je normos z lekarny?
21. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
No já mám do nosu ten Otrivin baby care, je to pro mimča.

Heluli :grinning: :grinning: tak joko na braně ne, na latkovky.cz měli ji i levnější.
21. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz
Andreasku jj je normálně z lékárny a poradila mi ji kamarádka dětská sestra :wink: že je prej nejlepší :slight_smile:
Evulko tatru malej taky dostal,ale taťka mu ji ihned sklidil na půdu :confused:
21. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak jsme zpátky z procházky. Svítilo sluníčko a bylo mi až horko, tak jsem se musela vyslíct :confused: :grinning:

Kači, asi ji schoval proto, aby si ji nezničil, až s ní bude na jaře řádit :grinning: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
tak bud koupim libenar ampule nebo tu vincentku, diky holky :wink:
21. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
blani, u nas tedy nesviti ani nahodou.. :unamused:
ale treba zacne, az vyjedem.. :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak Alex se rozhodl, že asi spát nebude, leží tu v lehátku, rve si ruce do pusy a směje se na mě. To jsem zvědavá, jak bude to plavání dneska vypadat :angry:
21. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
U nás se sluníčko pokouší prodrat.
21. říj 2009 ve 12:45  • Odpověz
v kolik jdete, jitko?
a ses s plavanickem spokojena? :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
Káťo děkujeme :wink: to je tedy taťka, schovat synáčkovi tatrovku... :grinning:
21. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Ad plavání :sweat_smile: , Andrej, ty budeš v zimě chodit? Nebojíš se, jak to budeš zvládat se zkouškovým a psaním bakalářky?
21. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
Tady se teď taky ženou nějaký mraky :confounded: .
21. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Andrej, máme ho od tří, tak v půl třetí musíme vyrazit, to znamená, že nejpozději ve dvě se musíme začít vypravovat.
Spokojení jsme, Aexe to baví, tak co bych pro něj neudělala :grinning:
21. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jj on mu ji taťka závidí a tak ji schoval :wink: :grinning: :grinning: my měli takovou tu starou oranžovou a jej jak jsme se s ní vyřádili :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak u nás není po nějakém sluníčku ani stopa :confused: je tam jen klasickej hnůůůůs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Andreasku sprej je lepší než ty ampule :wink:
21. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
blani na plavani myslis jo, jestli budu chodit.. nejspis ne.. bojim se i toho, ze bychom byly vecne nachcipane pres tu zimu.. a jeste skola do toho.. vidim to tak, ze budem blbnout doma ve vane ve vodicce, aby si ji oblibila a plavat jako tak zacnem treba po tom roce nebo tak, uz ne jako mimco..
jitko, to je jasny, co bychom pro ty nase ratolesti neudelaly :slight_smile: a jsou tam fajn maminky?
21. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Káťo, u nás taky hnus počasí. Sluníčko? Co to je? :grinning:
jo tu klasickou si pamatuju, tu jsme měli taky, ale asi jsme jí rozflákali, protože naši už jí nemají.
Teta nám pořídila parádní novou :grinning:
21. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahoj holky,
my už taky měli rýmu, ale netekla nám z nosíku ven, jen do krčku, tak nám dr. řekla neodsávat a jen do nosánku aplikovat mořskou vodu - mám Physiomer a fakt mu to pomohlo a rýmičku už nemá (vždycky po ránu špatně dýchal, chroptěl a teď už je ready) :slight_smile:
vy dětičky nepřikrýváte na noc dečkou - já ano - taky jsem objevila, že mám ten pytel z Tesca, už jsem na něj zapomněla, bojím se ale, že by mu v něm byla zima - já mám přece taky deku :grinning:
21. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz
Kači :grinning: , tatínkové kupují hračky vždycky pro sebe a až se s nima dostatečně vyhrajou, tak je milostivě dají dítkům :grinning:

Andrej, tak toho nachlazení se až tak moc nebojím. Ono než to mimčo potom oblečeš, určitě má po plavání hlad (nebo ne Jitko?), tak si myslím, že by to nemuselo být tak hrozné. A kdyby jo, tak se to dá zrušit. Já právě nevím skrz tu školu, ale chodit plavat chci, ale zase až bude mít přes rok, tak to už asi nebude ono. No, je to pěkné dilema :confounded:
21. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
Blani no tak to nás ještě čeká zatím mu kupuju hračky já a manža nadává že už by to jako stačilo :sweat_smile: :grinning: a tatrovku jsme dostali :slight_smile:
Tak šmudla už je vzhůru tak nakrmíme a hurá ven :wink:
21. říj 2009 ve 13:03  • Odpověz
Kačenko, tak ho v tom spacáku ještě přikryj tenčí dekou. Já to tak dělám :wink:

Kači, užijte si to venku :wink:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak zdravím mamči, jsem si chtěla stěžovat, ale heli už mlčím :sweat_smile: dopoledne jsem tu měla na pomoc mamku tak okna jsou umytý ted peru a peru a nosím věci na svý místo, filipa jsem dala chrnět, ven se dneska nedostanem tak jsem mu otevřela v ložnici okno a víc ho oblekla. ted si vypiju dneska konečně kafčo a pak jdu zase do roboty.
21. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz
kacenko, ja prikryvam malou normalni klasickou dekou, co jsem kupovala i s polstarkem, ten ted tedy nepouzivam.. ale deku joo.. ja myslela jako ten pytel jeste pod ni.. ale tak to je asi blbost co, aby ji zas nebylo vedro..
blani, ja si zase na jednu stranu myslim, ze je to proste tedka obrovsky trend to plavani, urcite je to moc fajn, to jo, ale zase mi neprijde nijak hrozne nechodit, podle me staci ta velka vana doma a pak uz pozdeji ucit to ditko plavat jako normalne..
u me taky hodne hraje roli to, ze se bojim jezdit autem, pritom stoji cely den v garazi, tom jezdi mhd pres prahu, takze vyuzivat bych ho mohla a prave tahat malou mhd na plavani a z plavani se mi moc nechce vis.. kdyby to bylo u baraku, tak proc ne :grinning:
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Blani, no já nekojím po plavču, kojím až doma. Ale kámoška, co chodí na plavčo už s větším, tak si s sebou bere příkrm, maj tam mikrovlnku, tak si to ohřejou, nadlábnou a jdou až po nějaké době.

Já se nastydnutí nebojím, spíš naopak to prospěje. Alex je úplně suchý, navíc je v v autosedačce v zavince.

Andrej, já nevím, co jiné mamči, my chodíme zatím n individuální hodiny, do velkýho bazénu se chodí až po pátém měsíci.
21. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
Kacenko, deku sice mám, ale spím jen v tílku a mám letní deku :grinning:
21. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.