• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Na tom spacím pytli je vyloženě napsáno - nepoužívat další přikrývky z důvodu hrozícího SIDS (doufám, že si tu zkratku syndromu náhlého úmrtí pamatuju dobře).
21. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz
Andreasku, tak je to aktivita s dětma, tak to i beru. Navíc plavání je zdravé už jen kvůli zádům, s takhle malým prckem bych do normálního bazénu nešla, tohle jsou spešl bazény, tak vlastně ani jinou možnost nemáš.
Taky se tam otužuje, my to máme zatím jen mírné, ale možná Alexkovi to mírný nepřijde :grinning:

Po novém roku chci chodit na cvíčo u nás ve sportcentru, snad se tam dostanu, je tam vždy nával. :unamused:
21. říj 2009 ve 13:18  • Odpověz
Alex už usnul, tak jsem si udělala kafe a sežrala kousek buchty, co jsem koupila cestou v pekárně.
Jsem upekla buchtu doma a muž mi ji sebral, že ji vezme do práce, jestli by to nemohli vyrábět. Bych ho praštila. :angry: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
jo? tak toho jsem si teda na tom pytli nevšimla. já jsem mu ted dala zavinku a peřinku a dečku, ale zase má otevřený okno. holky nevíte něco dobrýho na čištění koberců? tak já na plavčo chci chodit, martin to navrhl sám, kdybych měla jezdit s malým sama tak to asi ne je to 50 km. :confounded:
Andrej, určitě to je velkem boom to plavání, to máš pravdu :wink: . Ale my nemáme velkou vanu, my nemáme totiž žádnou vanu :sweat_smile: , tak by se chudák neměl kde vyblbnout.

Jitu, já si taky myslím, že to tak trochu otužuje a to ta moje zmrlina potřebuje :wink:
To mám ale monolog :grinning:
Ono ve vaně to není ono, já s ním blbnu každý den, ale prostě některý věci tam dělat nejdou. :unamused:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Jitu :grinning: , ale zase ta buchta byla asi hodně dobrá, když ju vzal jako vzorek do práce :wink:

Jitu, ty jsi teda otužilec, v tílku a pod letní dekou. Já spím v noční košili a pod péřovou peřinou a už mi začíná být pěkná kosa :sweat_smile: . V noci taky netopíme, takže ráno tady máme cca 19 stupňů.

Sun, já jsem si toho na pytli taky nevšimla, já ho zakrývám, on by mi jinak zmrzl :sweat_smile: . Ale mám monitor, tak by kdyžtak pípal :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
21. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz
Alex má taky studený ručičky, ale dr. mi řekla, že je to normální, tak to neřeším. až bude mrznout, tak mu dám asi rukavičky :grinning: Ale jinak na tělíčku je horkej dost.
21. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Mně se na tom plavču líbí hlavně to potápění a fotka prcka pod vodou :grinning:

Jitu, kolik máte lekcí toho plavání od těch 6 měsíců? V jednom tom plavání mají 6 lekcí a pak ty pokračovací kurzy. To mi přijde málo. A v Prostějově píší 10 lekcí a až pak ty pokračovací kurzy.
21. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
Tak rukavičky k našemu nočnímu úboru patří :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Blani, teď nevím, 18 nebo 19 za 6 litrů.
21. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz
Blani :grinning: :grinning: To má malej obleček, spacák, přikrývku a ještě rukavice?
To by byl Alex uvařenej :grinning:
21. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
já mám deku z mikrovlákna, to samé má i Mareček - takže jako Andy se Sabčou - teď jsme se nadlábli a maminka si naplánovala, že půjdeme ven, tak snad Mareček bude pro a nebude řvát a blinkat, tak zatím pa :grinning:
a v tílku by mi byla zima (na spaní), spala jsem v létě v noční košilce na špagetová ramínka a při koju mi byla zima na ramena, tak jsem to vzdala a mám normoš noční košilku ke kolenům s krátkými rukávy - babička spí v noční košili dlouhé až na zem a s dlouhým rukávem, to jsou teda vyhlídky :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jéžiši, to máte sakra drahý :confused: . Těch 6 lekcí bylo 170,- za 1 lekci a v tom Prostějově to bylo taky tak nějak podobně.

Jitu, jo jo :grinning: , ale on je teplej tak akorát, vůbec horkej a ani studenej.
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
No říkám, že jsem v přechodu :grinning: Mně je vedro furt :grinning:
21. říj 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jitu :grinning: , ještě máš na přechod čas :wink:
21. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz
holky, tak tomas ted do me zacal hucet, ze me tu trasu nauci a ze pry plavat chodit budu! :grinning: :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz
jitu, fakt je tam ze hrozi sids jo? ty blaho.. :confused:
21. říj 2009 ve 13:36  • Odpověz
Andrej :grinning: , a máš to :grinning:
Andrej, vždyť budeš jezdit mimo špičku, tak to dáš, bydlíš někde na okraji ne? tak si vybereš něco tam u vás.
Andrej, no z přehřátí jo, četla jsem to někde i na stránkách k tomu syndromu.
21. říj 2009 ve 13:37  • Odpověz
holky nevíte teda něco "zaručenýho" na to čištění těch koberců? asi firmu co :grinning: andrej a tomáš nemá čas jezdit s váma? je to v týdnu nebo o víkendu? to u nás je každou sobotu dopoledne. jdu za chvilku dopere další pračka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Sun, jedině stroj. Tady je i půjčují.
21. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
jitko jj, to by slo.. delfinek v letnanech.. :slight_smile:
no jeste uvidime.. a kdyz je to od 4 mesicu do dvou let, tak to si muzu vybrat treba jaro, ze jo?
21. říj 2009 ve 13:59  • Odpověz
sun, no ono to plavani je pres den vis a to je tom v praci.. sobota dopo by byla idealni, ale bohuzel..
21. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo, SIDS je i z přehřátí :wink:

Sun, my máme vanish na koberce, ale stroj je stroj :wink:

Andrej, od 4 měsíců budou asi ty vaničky. Myslíš, že na jaře budeš mít na plavání pomyšlení :grinning: :wink:
21. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
jsem hledala na netu něco na to čištění tak jedna rada, poházet po koberci kysaný zelí a nechat do rána a pak vysát :grinning: tak jsme se zasmály. andrej no tak to je blbý, no ale zkus najít nějaký co nejblíž, nebo nejlepší cestu a je to o tom začátku pak budeš jezdit jak profík :wink:
21. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz
blani no ja nevim, ale proste nejak do tech dvou let bychom to mohli stihnout :slight_smile:
ty vanicky bych nechtela, spis az to pokrocilejsi, no vsak uvidime.. tomik me musi zaucit v jezdeni :slight_smile:
sun no to by vam to doma pak pekne kysane vonelo :grinning:
21. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.