• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun, tak to je dobrá rada :grinning: . Bezvadný to musí být na nějakém tmavém koberci :grinning:

Andrej, co byste chtěli stihnout do 2 let :confused: ?
21. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
sun: :grinning: :grinning: :grinning: tak to jsem se taky od srdce zasmála. Dobrá rada nad zlato že? :grinning:

my budeme jezdit asi od února s kamarádkou, máme kluky dva týdny od sebe, tak jsem ráda, že budeme jezdit spolu.
21. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
jo ještě tam byla jedna dobrá paní vynese v zimě koberec na sníh otočí ho špinavou stranou ke sněhu a pak po něm skáče a špína zůstane na sněhu :grinning: no radši to zkusím ručně stručně, ale až bude chvilka času, u nás jsem našla jednu firmu co to čistí, ale nemají tam ani ceník, aby mě to ve finále nevyšlo dráž než ten koberec :grinning:
21. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
sun: to si děláš srandu ne? Kde to píšou? To bych si taky ráda přečetla.

Naši mají ten vysavač co se s ním dá i mýt koberec a je fakt dobrej. Ani nevím, kolik to stojí od firmy.
21. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Sun, co to je za rady :grinning:
21. říj 2009 ve 14:42  • Odpověz
Mareček ještě furt spinká :confused: . Tak jsem mu ukradla cumel, aby se probudil.
21. říj 2009 ve 14:48  • Odpověz
já nevím jsem zadala jak vyčistit koberec a tohle bylo v nějaký diskuzi zkusím to ještě najít, ale čekám dpd, mají mi dovést friták tak nechci, aby zvonil, když tak krásně chrupe :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
http://www.marianne.cz/clanek/1977/jak_nejlepe_vycistit_koberec.html tak tady je pár zaručených rad :grinning: jak vyčistit koberec, asi použiju tu, že řeknu manželovi :wink:
21. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
tak jsme zpátky z venku, malej byl moc hodnej, spinkal až doteď - teď pase hříbátka v postýlce :slight_smile:
moje mamina taky čistila koberce tak, že je v zimě dala na sníh a pomlátila plácačkou na koberce a sníh pak byl jak prase :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 15:07  • Odpověz
no vidíš to, že jsi mi to neporadila minulý týden :grinning: no zkusím to kartáčem nebude, to sice žádnej zázrak, ale co. zjistím kolik stojí čištění a vzaly by při jednom i sedačku. tak pán s fritákem nikde, tady běhám od okna k oknu si asi sousedi myslí, jak si užívám výhled z nových oken :grinning:
21. říj 2009 v 15:10  • Odpověz
čau baby-sem u našich,tak sem do alba lupla 2 fotky,jestli chcete mrknout :wink:

večer vás dočtu,teď nebudu mít čas,tak zatím pááá

byly sme venku s malou asi 4 hodiny,celou dobu spala,je nádherně :sunglasses:
21. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
ahoj holky, jsem jen naskok, co říkáte na ty vody četli jste to my kupujeme dobrou vodu, tak jsem z toho fakt hotová, prý je lepší z kohoutku.

Už mne zase volají do firmy, tak zatím pa
21. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahojky holky,tak máme očkování zase posunuté,včera jsme byli u doktorky,tak paní doktorce se moc líbil,vážíme 6630g,poslala nás na dětsképlicní kvůli tomu očkování
tak jsme tam dneska byli a budeme mazat a potírat řepíkem a za 14dní jdeme znovu se ukázat,takže jsme pořád nenaočkovaní
a jak se máte vy,dětičky poslouchají,dočítat nebudu,mám toho raracha na klíně,tak mě ani nenechá :grinning:
21. říj 2009 v 15:57  • Odpověz
teď čekáme na tatínka a vyrazíme ještě jednou ven,je tam krásně,stejně musímedo lékarny vyzvednout tu mast,náplasti a řepík
reni moc pěkné fotečky
21. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Reni, malá je kočka :wink:

Kat, nic jsem o vodách nečetla, ale já piju vodu z kohoutku. Manža si kupuje balenou.

Andrej, u nás se už zatáhlo :frowning2:
21. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
katko co je s vodama? taky jsem nic nečetla, ale my pijeme kohoutkovou takže je to jedno. tak malej se vzbudil spal dvě hodinky to je krásný friták už dorazil tak čekáme na tatku, aby jsme ho omrkli, dostane ho k narozeninám. reni pěkný fotečky
21. říj 2009 v 16:11  • Odpověz
blani, no jako ze stihnem to plavani do dvou let :slight_smile:
my ted byly venku docela dlouho, je tam pekne.. nakoupila jsem spoustu mini vecicek sabince jako ponozky, rukavicky, puncochacky :dizzy_face:
ja o tech vodach cetla, ja piju z kohoutku, vzdycky jsme ji doma pili, nevim, proc bych mela pit balenou..
andrej, proc jdete na detske plicni a co budete mazat repikem? nejak jsem mimo..
21. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Andrej, aha :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Andy Vojtíšek nemá totiž ještě pořádně zahojené to očkování z porodnice,včera nás doktorka poslala na dětské plicní aby se na to koukli tam,no a dneska nám řekli že 14dní budeme mazat mastičkou a budu dělat řepík a tím mu to 1x denně potírat.Vždycky s emu tam udělá stroupek pak mu to zase odpadne a pořád dokola.Tak jsem zvědavá jestli za 14dní už to bude lepší.
Tak už mi ten křikloun usnul,hlavně že jsme chtěli jít ven,hold budu ho muset pak vzbudit.
21. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
myslis andrej na tom raminku tbc? no tak nam to mackali u pediatra.. mala brecela, ale ted uz to ma krasny, hezky se to vylouplo :slight_smile: a koupala jsem ji kvuli tomu v repicku :wink:
21. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Andy jj naše doktorka s tím nic nedělala na tříměsiční prohlídce to posunula o měsíc a včera už nás raději psolala na to plicní,to spadá pod to.
21. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
kdyby mi už před měsícem s tím něco udělala nebo mě někam poslala,ale tak sjme čekali jestli to zmizí samo,ale nezmizelo.
21. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Tááák jsme tu z venka :slight_smile: pidoivík skoro vůbec nespal :confused: jen tak půl hoďky a to jsme byli venku 2 hodiny :sunglasses: a vyzkoušeli jsme fusak :wink: je super malej tam měl krásně teploučko
My taky pijeme vodu z kohoutku si myslím že je určo 100% lepší než balená :wink: u balený člověk nikdy neví odkud je a co se s ní cestou dělo jestli někde nestále třeba měsíc na sluníčku nebo tak :slight_smile:
Reni pěkné fotečky :wink: :slight_smile:
21. říj 2009 v 16:53  • Odpověz
andrej to mas fuk, tak vas naockuji pozdeji no.. ja taky myslela, ze budem cekat a dr. ze ne, ze to vymackne.. no to bylo revu :confused:
21. říj 2009 v 17:03  • Odpověz
Andrej, ono je na hojení toho ramínka 3 měsíce, tak možná proto to nechala.

Položila jsem Marečka vedle manži a on kňourá a manža má zavřený oči a usíná. Tomu říkám hlídání :grinning:
21. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Blani jj takové hlídání známe :rolling_eyes: :grinning:
21. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
no holky tak se pridavam do klubu, takhle nas tatka taky rad hlida :grinning:
ale ted prijel a s malou blbne :slight_smile:
21. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Holky :grinning:
21. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky vy jste toho zas popsaly..my byli dnes v Berouně zapsat se na plavání tak v únoru začínáme,možná se otevře ještě jeden kurz v prosinci tak nám dyštak zavolají,10 lekcí stojí kolem 2500kč a když sem tam dnes pozorovala ty mamči s dětičkama v bazéně tak mě to strašně naladilo,akorát si budu muset koupit nové plavky..
Za chvilku už jdeme zas koupat,Sofča je na hrací dece ale už se tam začíná nějak ozývat..
Holky já mám hroznej hlad a doma nemám ani patku chleba :frowning2: to sem nějak nedomyslela..
Jinak vodu jsme dřív taky kupovali ale ted už pijeme jen z kohoutku,akorát jí musíme přefiltrovat v Britě,jelikož u nás je hrozně tvrdá voda a obsahuje hrozně moc vodního kamene..
21. říj 2009 v 17:58  • Odpověz
My máme tatínka ve Znojmě,vrátí se dnes v noci a od zítra zas odjíždí na 3 dny do Německa :frowning2:
21. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.