• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak my stále na hlavu rodiny čekáme :grinning: pidižvík je ospalej a mrzutej-nejde mu zabrat :rolling_eyes:
21. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Hani, a je chuťově lepší z té Brity? Jsem dřív přemýšlela, že bych ji koupila a pak jsem od toho jaksi upustila...
21. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Jéžiš, mě ten manža se.e. Sedím na půl prdeli na sedačce, vedle sebe mám Marečka s hrazdičkou a on si leží, nohy má teda dolů z gauče a furt se je snaží dát nahoru :angry:
21. říj 2009 v 18:10  • Odpověz
Blani :angry: to naštve :unamused:
21. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Jo jo, a ještě lepší bylo, když kdysi ležel, já jsem přišla s Marečkem, chtěla jsem ho položit, tak si musel oddělat nohy, ale předtím řekl, že tady byl první. Tož to jsem mevěřila vlastním uším :angry:
21. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Blani :astonished: teda že se manža nestydí :wink:
21. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
blani no vzdyt on je prece ten, kdo celej den drel a ma narok na odpocinek :sweat_smile: my jsme preci na dovoleny :grinning: :zipper_mouth:
21. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Andreasku no to jsem viděla včera u toho svýho :wink: jak byl chuděra udřenej :grinning: :grinning:
21. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
ahoj holky, tak dneska procházkoval manža, já jsem se vrhla zase do doučka :wink:
teď blbnou na gauči :wink: :grinning:
21. říj 2009 v 18:40  • Odpověz
tak takovýhle hlídání taky máme :grinning: blani tak mu něco řekni, ono to nejde pořád čekat, že si chlapy něco uvědomí samy to známe :grinning:
21. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
tak sabulik uz spinka a tatulik taky :grinning: ale ten urcite za chvili vstane, jelikoz jde v pul devate nejaky fotbal.. to by bylo, aby to zaspal :grinning: tak jsem se nadlabla, dnes jsou studene oblozene talire - baby sunka, vysocina, niva, eidem, olivy, kysele okurky a chlebiky s maslem :slight_smile: jeste jsem chtela uvarit vajicko, ale prdim na to :grinning: uz jsem lina.. poklidim a snad pujdu chrnet, kdyz mi telku stejne zabere tom.. zitra ma dovcu, mame nausnicky a to vitani, holky drzte palce na to nastrelovani, uplne se bojim, ale porad lepsi asi nez to pichani..
21. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Tak dneska Alex vydržel v minibazénku 25 minut, lektorka z toho byla paf, prý je to maximum a on to zvládla už takhle brzo.

Hanko, pro Tebe mám radu - snižuj doma teplotu vody, v bazénech je cca 31 stupňů a pokud není děcko zvyklé, je to pro něj velký šok.

My dneska měli k večeři puding :slight_smile: než jsem nakojila, muž ho uvařil, teď jsem ho dojedla, ještě teplej, to miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andrej, Alexkovi se na tom po TBC taky dělá stroupek, no stroupek, taková suchá kůžička, která se občas odloupne a za pár dní se udělá nová. Nijak jsem to neřešila. Se asi zeptámzítra dr. Máme mít očkování, kdybychom to kvůli tomu odložili, tak už mě nejspíš začne podezřívat, že si vymýšlím :grinning:
21. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
Andraesku budu na vás zítra myslet,ale neboj to nastřelení je fakt v pohodě :slight_smile:
Blani u nás se voda vůbec pít nedá takže ta Brita je pro nás nutnost,voda je z ní dobrá..
Tak u nás se ještě nespí,naopak Sofča řve jak tur ,musim za ní jít..
21. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
jitko, zeptej se, za to nic nedas, hlavni je, aby pod tim stroupkem nebyla jakoby zluta tekutina - hnis..
hani diky, vam tedy nastrelovali? nepichali? takze ma sofinka taky ty docasne nausnicky, nez date sve?
21. říj 2009 v 19:57  • Odpověz
Hnis tam není, jen takové pidi červené místo.

Britu máme taky, voda je z ní dobrá.
21. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak to bude v pohode jitko :wink:
21. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Nastřelovali a dočesné máme na měsíc,už by jsme je mohli vyměnit,dneska je to přesně měsíc,ale my ještě nekoupili nové,zatim pořád jen očumuji kde co mají,dneska jsme se dívala v Berouně a jedny se mi tam líbili,takový hvězdičky s kamínkem z bílého zlata,jenže pak začla Sofi řvát tak jsme radši ze zlatnictví odešla a pak už se tam nevrátila..
Holky ta naše potvora ještě nespí,včera už dávno spala a dneska nic..
21. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
škoda :grinning: mohli jsme ještě odložit očko :grinning:
čusík...holky choděj vám prcci taky spát třeba až po 21h??? nebo jim to spaní zůstalo třeba kolem 19-20h? nám to nezůstalo....ona třeba v 19h usne ale v půl 8 je vzhůru mrška jedna....tak to vidím po 21h :unamused:

nejraději bych šla do peří, ale bohužel.....dala bych kafe ale abych usla :confounded:

andy díky :dizzy_face: :dizzy_face:
hani a v jakem zlatnictvi jsi v beroune byla? hezke maji pod plzenskou branou nahore na namesti anebo pak na namesti vedle cukrarny.. ja si stejne v beroune nevybrala a koupili jsme je nakonec v letnanech v klenoty aurum - bile zlato kyticky s ruzovym kaminkem :slight_smile:
no tak nase sabinka se taky probudila, pobrekava si tam a tatka spi dal :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
taky zítra jdeme na kontrolu, tak uvidíme kolik bude vážit a měřit :wink: a včelička asi taky :wink: :confounded:
Smouli, u nás se chodí kojit v 19, to trvá 10-15 minut a pak hned spát, Alex teda většinou usne při koju.
my máme schované u babičky naušnice...jsou prý 80let staré...zlaté ale taky krásné!! ještě jsem ji je nedala...

jdu už k malé, niku vystřídat, musí jít spát, ráno vstávat zas :unamused: papapapapapapaapap
21. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
smouli to zvladnete :wink:
jinak hani jeste prosim te, myslis si, ze je ok, kdyz si zitra na vitani obcanku vezmu modre dziny do kozacek a satenovou cernou kosili? vis jde mi o ty dziny..
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
tak to máš dobrý že se ti pak nevzbudí, já nevím proč se budí, vypadá to dycky že spí tvrdě-ale tak se nedá svítit....papapapapa
21. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
papa smouliku :grinning:
21. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Na náměstí,zřejmě u té cukrárny ta byla kousek vedle..
Já byla na vítání taky v džínách u nás teda nebyla žádná mamča nobl oblečená,všichni tak nějak normálně a tatínkové taky v džínách,žádnej tam v obleku nebyl..
21. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Andreasku, klidně si vem džíny :wink:
21. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
ja si myslim, ze to neni zadny hogo fogo :grinning:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
tak koukám, že nás má zítra kontrolu víc, snad to očkování přežijeme... :grinning:
21. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.