• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Příhoda látkařky - jak chodím plavat, tak neberu kočár, protože ho tam nemám kde schovat, tedy ten podvozek, takže vleču jen autosedačky a když beru látkovky, mám pak dvě tašky, což je docela vysilující, Alex není peříčko. Tak jsem koupila balík eko jednorázovek v DM - Alany, měla jsem kupon, tak jsem si říkala, že to zkusím a když pojedu někam jen s nosítkem, tak je taky použiju, jsem si plánovala.
No a rozbaluju Alexe na plavču a říkám, že se pěkně asi pokadil, protože strašně smrdí. No a k mému překvapení nic, jen pročůraná plena. To byl pro mě puch. :grinning: :grinning: Ale uvědomila jsem si, že tak smrděl už v porodnici v těch jednorázovkách. Člověk odvykne.
21. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Smouli-malá mi spává furt stejně,ussíná kolem 20hodiny a chrní tak do 4,někdy teda je ve 2 vzhůru,ale to jen málokdy :dizzy_face:
my se dem nahlásit na plavčo 23.11.ale kurz budem nastupovat až 6.1.to bude mít malá ukončenej 6 měsíc,snad se tam dostanem,je tam šílenej nával :stuck_out_tongue_closed_eyes: si budu muset koupit plavky a hlavně po Vánocích to bude teda postavička do plaveček :sweat_smile:
Andry-vy máte zítra vítání občánků?já taky přemýšlím jestli mám jít v riflích nebo v černých kalhotech,nahoru sem si koupila takovou pletenou halenku s krátkým rukávem,a Martin de normálně v riflích a v mikině
21. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
jitko mas recht, jednorazovky pachnou, taky si vzdycky myslim, ze je tam kakanek a on jen pocuranek :grinning:
21. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz
noooo tak před chvílí usla uf....tak at spí aspon do 1h :unamused:
včera po 2h vzůru byla až do rána....jéééjejejej já už jsem starší žena já už si nák odvykla na toto :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak pa, zítra podám hlášení...brou jdu rychle něco naspat :wink: :pensive:
21. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj.
Alex dneska vstával s tatínkem, ale už zase spí. Já snídám, mám vždy děsnej hlad. No aspoň mi udělal muž snídani, než jsem nakojila :grinning:
22. říj 2009 v 05:20  • Odpověz
Dobré ránko, tak včera jsem uspávala hodinu se šíleným řevem :confused: . Na uklidnění pomohl až fén :grinning: . Jinak v noci zase buzení po 3 hodinách. Nevím, co se tak najednou změnilo, že se tak zase začal budit. Jestli ten odpolední dlouhý spánek?
22. říj 2009 v 06:56  • Odpověz
Jinak smrad jednorázovek moc dobře znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Když jdeme někam na návštěvu, tak beru jednorázovky, na látkovy jsem ještě "nedozrála" a teď aji na noc, protože Mareček má velké čůrací nálože a já nemám tolik savých plínek.
22. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Blani, to si nemyslím.
Spíš ho přestaň v noci kojit. Když se kojí furt dokola, tak se tělo přepne na režim dne. Zkus mu dát jen dudlík, nerozsvěcuj, nemluv na něj, nebo nabídni jen čajík. Po čtvrtém měsíci bych hokojila už jen 1x v noci. Já to Alexovi v ty tři pomalinku zkracuju, třeba se nakonec přestane budit úplně a vydrží do těch pěti.

Teda výjimka je samo doba nemoci.
22. říj 2009 v 07:17  • Odpověz
čáááuuuu tak podávám hlášení, že se vzbudila opravdu v 1h a pak až v 6h...tak jsem se vyspala!!

Blani jj míša má recht s tím častým papáním v noci, já malé taky když se budí často strkám dudu anebo ji dám cucnout čajíku :wink:
22. říj 2009 v 07:35  • Odpověz
Jitu, on právě dudlík má a vzbudí se a brečí. Prve nerozvěsuju, v noci na něho nikdy nemluvím. Myslíš, že by měl žízeň?
22. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Šmouli, a ten čaj ji uklidní? A jakej dáváš?
22. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
no ještě další věc - jak uspáváš? jsem četla, že když dítě uspíš v náručí nebo ve své posteli a pak ho šoupneš do postýlky, tak se při probuzení v noci lekne, protože není tam, kde usnulo.

Alex se v noci taky občas probere, pírkrát kníkne a zase zabere, ono se budí několikrát za noc, to je normální, někdy stačí nebýt tak rychlá a prcek usne sám.

Viděla jsem v DM vícero čajů od 4 měsíců.
22. říj 2009 v 07:43  • Odpověz
hele míšo ale to je asi pravda s tím spaním, protože když mi usne v lehátku a pak ji dám do postýlky tak se mi budí...a když ji uspavam v postýlce, jako včera tak spí hezky!něco na tom bude!!

blani mám čaj - pro dětské bříško - od hippu - je to prášek který se rozpustí ve vodě...já bych řekla, že je klidnější....je to fenykl, heřmánek atd. ale ty bys musela na lžičku že jo když kojíš??!
anebo mu dej jen trochu té převařené vody.... :unamused:
22. říj 2009 v 07:50  • Odpověz
Já vařím heřmánkový čaj, když ho nevypije, jako že ho nevypije, tak ho ráno domlasknu :grinning: Dávám ho normálně lahvičkou. Teď už jsou děcka naučená, jak pít z prsa a pokud nedělají u prsa problémy, tak by se údajně nemělo nic stát, když dostane lahvičku s čajem nebo vodou.
22. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Jitu, zkus hádat, jak uspávám :sweat_smile: . Na rukách a večer někdy u mě v posteli, že je ke mně přitulenej.

Šmouli, kojím, ale hlídači krmí z flašky, takže to by problém být neměl :wink: . A jak ten čaj udržuješ teplej?
22. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
A když se na něho podívám, tak má oči jak baterky.
22. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Blani, tohle je čaj docela zajímavej, viděla jsem ho i u nás v lékárně.
http://www.e-maminka.cz/product/bio-detsky-tisici-caj-babio-20x1g-od-ukonceneho-4-mesice-660/
22. říj 2009 v 08:03  • Odpověz
Blani, já ho vařím než jdu spát a strčím ho horkej do peřiny :grinning: Ale jinak se dá v termosce, kup si nějakou malou.
22. říj 2009 v 08:04  • Odpověz
Do peřiny :grinning: . No, v termosce jo, ale to nemusí být vyvařená? Asi se ptám blbě, ale když musí být vyvařené flaštičky, tak by měla být i ta termoska, ne?
22. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
No nalila jsem do ní 3x vařící vodu a dál to neřeším :slight_smile: Mám jednu půl litrovku z Ikea jen pro prcka.
Teoreticky proč bys jí nemohla vyvařit v kastrolu?
22. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
Já právě vůbec nevím, z čeho ty termosky jsou, jestli se to může vyvařovat. Ale asi jo, když se tam může lít horká voda...
22. říj 2009 v 08:16  • Odpověz
já mám termosku koupenou přímo na tu převařenou vodu..prej je to lepší. Tam mám vodu připravenou na večer kdyby se vzbudila...vydrží horká až do rána. A čaj ten přihřeju bud v mikrovlnce nebo můžeš dát flašku do horké vody na chvíli, ale to dýl trvá. čaj mám raději tak 4hodky...pak udělám nový.
22. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
myslím termosku na vodu pro kojence....mám ji od kamarádky.
22. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
čau-hele od včera se musím pořád na koňa přihlašovat když si ho zapnu,jak to? :astonished: :astonished: :astonished:
já čajík ohřívám v horké vodě
Blani-se musím smát jak pořád všechno vyvařuješ :grinning: :grinning: :grinning: v dobrým slova smyslu samozřejmě
mě by asi nenapadlo vyvařit termosku :grinning:
já malé nechávám čajík celý den,stejně si sem tam jen cucne
zdarec Blaženooooo :sunglasses:
22. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak my dali včera prcka spinkat o hodinku dřív a bylo to bez kňourání :dizzy_face: :dizzy_face: hold jak je dřív tma tak je dřív unavenej asi :sweat_smile: jinak včera mi manža oznámil že od vánoc přestane chodit tchyně do práce a bude doma celej den :rolling_eyes: no to mam teda radost :confounded:
22. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
nazdááár miluno :grinning:
jak je....tak tobě takhle pěkně spinká to se máš, šak to nebude dlouho trvat a budeš taky vstávat každý 2h hahahahahaha

brééé ránko kačí!!to se máš s tou tchyní :grinning:
22. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Já taky čaj nechám celej den a pak si ho vypiju :grinning:

Jinak jsou ještě termoobaly, tam by to doima taky vydrželo aspoň vlažný.

Smouli, co to je za termosku?
22. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
milu to mě taky dělalo ten konas.....ale odškrtni si tam že chceš být přihlášená stále, tam je kolonka-tu odfajfkuj asi nééééééééééé :wink:
22. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
já nevim kde ji vzala...mě přijde stejná jako ostatní, ale je jen 500ml (malá) tvrdila, že to je přímo na vodu pro kojence...jestli je z jinýho zdravějšího matroše :astonished: hm nevím.....
22. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.