• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
jdu se připravit, přijde mi paní na nehty....nella ted spí takže to zas bude maso-se zrovna vzbudí a já budu dělat nehty a malou nohou zas houpat a furt k ní odbíhat, to budu dělat 2h

tak zatím
22. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
Už jsem to našla. No přijde mi to jako blbost :grinning: Prostě Fisher Price no, ta cena je teda úžasná.
22. říj 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak jsem právě likvydovala jednu super nálož v pleně :grinning: normoš byli pokajděný i svrchňáky :confused:
Šmoulo tak třeba bude malá hodná :wink:
22. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
A jsou prcci po tom čaji klidnější?

Reni :grinning: :wink:

Kači, vy bydlíte s tchýní?
22. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
Blani jj ona je v prvním patře :unamused:
22. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
Kači, nezávidím :unamused:

Mareček je napapanej, tak vyrazíme ven.
22. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Blani abych pravdu řelka tam mi to včera otrávilo celý večer :pensive: tak papa a pěknou prochajdu přejem :wink: my půjdem odpo zas na 2 hoďky :slight_smile:
22. říj 2009 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky,

tak čajíčky taky Davča bumbá.Chutnají mu.

Káťo, chápu tvé nadšení :grinning:
22. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
Katko, Alex právě taky naložil plíně, že díky bohu za svrchní kaťata :grinning: Akorát mi to pišlo tekutější než normálně, teda tekutý stejně, ale bez kousků, bylo jich tam minimálně, na to že naposledy kadil někdy včera po O a od té doby si jen uprdával.
22. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
smoulino-to zmákneš i s malou ty nehtíky :wink: jo a už sem si to odfajfkovala-teda fakt dík za radu :grinning: :grinning: :grinning:

holky to mi chcete říct,že jednorázovky smrděj?a látkovky nee?já teda nevím,páč látkovky nepoužívám,ale sem celkem v šoku,ž by v látce to nadělení nebylo cítit?
my teda máme pemprsky a nemůžu si stěžovat :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
dobré dopoledko, tak my měly zase úža noc, se dvakrát vzbudil to by nebylo tak hrozný, ale on pak vždycky dvě hodiny řve než usne :angry: no kačí nezávidím, bych asi emigrovala, ale třeba není tchýně tak hrozná. ta moje je hodná, ale tak hroooooooooooozně únavná. tak čaj pijeme tak jak je, odpoledne ho uvařím a pije i studenej.
22. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
kači no já být s tchýní celej den nebo jí mít teda na baráku-no dej pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

sun-tak malá dnes taky byla vzhůru ve 2 pak o půl paté a stávaly sme o půl osmé a to mě vzbudila tím jak si vykládala,ona naštěstí neplače když se vzbudí,ale vykládá si :sweat_smile: a hlavně v noci jí položím sice ožije ale dám jí dudyna plínku do ruky ona se do ní schová a usíná krásně sama :slight_smile:
ale to ti nezávidím takov uplakaný usínání,já teda nevím co to je uspávat na rukách nebo v posteli,malou sem si od malinka naučila usínat samotnou a zatím se nám to daří :dizzy_face:
22. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky,tak my opět spaly celou no a pak ještě ráno dospávaly
Sabince přeji všechno nejlepší k svátečku,Vojtíšek posílá sladkou pusinku.
Dneska mám v plánu umýt jedno okna,je to hrůza nedá se přes to ani koukat
Do té lékarny musíme dneska znovu,mě bylo hned jasné že to mít nebudou
jdu vás trošku dočíst
22. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Sun no ona je taky hodná,ale když s ní člověk bydlí tak je to taky jiný :confounded: člověk prostě nemá soukromí :unamused: no jo no ale nic s tím nenadělám takže mě to může jen štvát a jinak nic :rolling_eyes:
Jitu jj taky to máme občas řitší :wink: a to jakože hooodně :grinning:
Jinak čůrání v látce vůbec necítím zato eána samozřejmě jooo :grinning:
22. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
Dobré dopoledne..holky jak se tady bavíte o tom čaji,já Sofince ještě nedala žádnej,myslíte že mám začít?Já jí prostě jen kojim nic jinýho,ale ten čaj asi zkusim..
Jinak my měli buzení po 4h trošku se zlepšila,ale ještě to stále neni ono..naštěstí jí v noci jen kojim ona mi usne v náručí tak jí přenesu do postýlky to se trochu probere ale hned zas usne,žádné uspávání řešit nemusíme..
Sun to sis teda užila-chudáku
Kači tchýni nezávidim,já bych takhle bydlet nemohla,protože to vidim u manželovo rodiny kde žije jeho ségra s rodinou pohromadě s mamčou a ještě tam bydlí maželovo brácha a je to přímo otřesné,jak se tam pořád dohadujou co kdo udělala co kdo neudělala atd..
22. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
reni: to je jasný, že nálož smrdí stejně jak v jednorázovce tak i látce, ale ta jednorázovka je něčím asi napuštěná nebo co, smrdí mi i když je ještě nepoužitá
22. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
Sun včera jsme objednala nějaké hračky s Matýska ale mají tam toho strašně moc,dokonce od 23.10 nepřijímají objednávky, tak jsme zvědavá kdy moji objednávku vyřídí,ale dárek za 1000kč jsme si tam přihodila tak ti pak písnu co mi přišlo,třeba to bude kravina..
Sabince taky přeji jen to nej k svátku :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:27  • Odpověz
Hani já taky nedávam žádný čajík :wink: jen cecek :grinning:
Jééé no jo :confused: Sabince taky vynšujeme všechno nej,nej,nej :wink: :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:30  • Odpověz
Vojtíškovi taky moc čajík chutná,udělám ho ráno a je celý den,my jinak máme ohřívačku,a co nevypije tak večer vypije tatínek tom u to chutná za studena :wink:
22. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
ale já jsem četla že kojenéděti ani jiné tekutiny nepotřebují,že jimstačí pouze prso
22. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
Sabince taky přejeme s Karolínkou vše nej k svátečku :dizzy_face:

Evuli-tak mi máme pemprksy buď s heřmánkem nebo aloe vera a nepoužité krásně voní :slight_smile: ale je pravda,že když se počůrá tak to cítím,ale kaďanec tak cítit nejde,až se to rozbalí :grinning:

Hani-já začaa dávat fenyklovej čajík,ale ona si stejně za ten den jen párkrát lokne,jinak bych taky asi nic nedávala jenže mi jednu dobu začala trpět na prdíky a po čajíku máme klid :dizzy_face:

Martin jí zkusil dát na rtík rozmáčklej brambor,to byla prča ty škleby :sweat_smile: už jí pomalinku budu zkoušet dávat jen ale na rtík třeba kaši nebo čistej vývar,prý si děti líp zvykají na příkrmky a ublížit se tím nemůže,tak sem zvědavá :sweat_smile:
22. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
no myzačneme za chvilku s příkrmama jsem zvědavá co na to vojtík,ale určo mu bude chutnat kaše na noc,koupíme nějakou ovocnou ať si pošmákne
22. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
jo hani pak dej vědět, reni malej taky usínál s hajánkem sám v postýlce, večer tak usne, ale pak v noci to je s ním boj :confounded: prostě asi potřebuje ty dvě hodky, aby se unavil nebo co.
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Taky jsme četla že kojené děti nic jiného mít nemusí,,ale zkusim ho koupit aspon zas budeme moc trénovat flašku..
Jinak my taky používáme Pampersky a v pohodě,látkovky neznám,takže to nemůžu porovnávat,ale že by mi to nějak smrdělo to nemůžu říct..
22. říj 2009 v 10:48  • Odpověz
Tak já už si vůbec nevybavuju jak a jestli jednorázovka smrděla :sweat_smile: páč už je to fakt dlooooouuuuuuuuhoooo co jsme ji naposledy použili :grinning:
No myslím že při kojení do toho půl roka to samotný kójo bohatě stačí :wink: s papáním si pak užijeme ještě dost a dost tak nač si přidělávat práci už teď :grinning: takle jen vytáhnu cecika a je uvařeno :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
teda tak to jsme objednnaly s chlupem jsem si říkala ještě je čas, objednávala jsi tam hani toho pejskaa? byla tam gut cena no u hodně věcí se mi ty ceny líbily jsem to poctivě projela celý :sweat_smile: sabince taky vse nej at naušničky nebolí.
22. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky, za chvili pojedem na to nastrelovani.. ted jsem sabcu pozorovali na dece a chybel ji fakt kousicek a uz by se pretocila na brisko :slight_smile:
22. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
sun a přes co jsi objednávala?
22. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
Andreasku tak ať to malo nebolí :wink:
22. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
my jdeme za chvíli na očkování, no to se teda těším :confused:
snad to zvládne v pohodě a nebude mít horečku, chuděrka :dizzy_face:
22. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.