• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie držím palec ať malá moc nebrečí a ať jste bez reakce :wink: my jdeme zítra :rolling_eyes: to zas bude jekot :sweat_smile:
22. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Sun projela jsme to celý,strávila jsme u toho hodinu,objednala jsme toho pejska,pak telefon co vydává zvuky,vkládačku,kostky a potahy na kolečka u kočárku..
22. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Sabince i Verunce držím palečky at je to nebolí.. :wink:
Já jedu nakoupit do Globusu,tak zatim čus..
22. říj 2009 v 11:19  • Odpověz
Hani paa :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
charlii z matýskova ráje, já tam mám to leporelo na postýlku, vkládačku kostky, kroužky navlíkací pak ty prasečí ponožky :grinning: a válec na lezení a nevím to je asi vše. už se těším až to dorazí. tak charlii at je ockování v pohodě :wink:
22. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Ježíš holky vy už máte nakoupený vánoce a já nemam ještě ani představu co vůbec :confused: :sweat_smile:
22. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
čááááu tak jsme to zvládly...byla hodná, ještě jsem uvařila něco málo...

my máme taky pampersky, ale já to teda cítím když ji vezmu, že je pěkně pos.... :grinning: a jinak teda smrdí i počůráním, dnes ráno to měla teda i pročůraný a ž na zádech :confounded: a to jsem ji v 1h přebalila , jenže jak dávám ten čaj tak hodně čůrá!! vypije tam 150ml za den čaje....

za hodku poputuju k dr na kontrolu, tak jsem zvědavá kolik měří krpatec jeden :wink:
22. říj 2009 ve 12:05  • Odpověz
sabince vše nej nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:

a taky nemám vánoce já dycky vše na posl chvíli
22. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
smoulo-prý krpatec :grinning: :grinning: :grinning:
malá teď vytuhla tak sem se konečně pustila do výroby jejího albumu,už ho mám asi 2 měsíce koupenej fotek jak nasr.....a furt sem se ktomu nemohla dokopat,ale vidím to na hoooodně večerů,páč než si naaranžuju 1 stránku tak mi to fakt trvá :sweat_smile:
no já na Vánoce budu dělat alba i bábinám,takže bych už měla kopnout o vrtule páč mi to bude dlouho trvat
a malé nějaký drobnosti-stejně ztoho nemá ještě rozum,tak jen aby tam něco měla,stejně se jim ve finále líbí nejvíc ten balící papír :grinning:
22. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak jsme doma, máme naočkovanou první hexu, zatím je Alex normální :grinning: Tak doufám, že nebude reakce.
Jo a za týden přibral opět 150g, tudíž v 17 týdnech má 6600g.
22. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Tak jsme zpátky z prochajdy.

Jitu, hezká váha :wink:
22. říj 2009 ve 12:21  • Odpověz
Taky se připojujeme k přání Sabimce. Všechno nejlepšíííííííí :slight_smile:
22. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
jitu tak to má Alex stejně jak Vojtík :wink:
tak mě nechal umýt jedno okno,to fakt teda hofně,ted něco pojíme a vyrazíme ven.I sluníčko vyklukuje
22. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak Honzule je nabaštěnaj a po kóju ve 2 vyrazíme ven :wink: :slight_smile:
Andrej jé sluníčko tak o tom si můžem nechat jen tdát :grinning:
Jitu tak snad žádná reakce nebude :wink:
Šmoulo no já je dycky nakupovala tak týden předem :grinning: ale to bylo taky hlavně tím že jsem jako prodavačka byla do poslední chvíle v háku :wink:
Reni jj nejhorší je se k tomu dokopat :wink: :slight_smile:
Blani jak bolo na prošce? :wink:
22. říj 2009 ve 12:38  • Odpověz
Reni, i látkovka s bobanem smrdí, ale s čůráním ne, protomě překvapil ten pach u jednorázovky, když měl jen načůráno.

Kojený děti nepotřebujoudalší tekutiny, jenže kdybych dala Alexovi prso pokaždý když má žízeň, tak má už 10 kilo.
22. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jitu :grinning: :grinning:
22. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jo a jinak to olupování pupínku po TBC je prý normální, může se to dít do půl roku.
22. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz
teda ten náš kluk mi to snad dělá naschvál, když potřebuju, aby spal tak to ne nebo jen tradiční půlhodinka a to kolem chodím po špičkách, ted potřebuju, aby se probudil tak chrní jak špalek a můžu tady rachtat jak chci :angry:
22. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Sun jj to je klasika :wink: ty prckové snad na to mají radar :grinning:
22. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
Kači, dobře, jen mě už moc nebaví pořád ta stejná trasa :confounded:

Tak jsem konečně uspala Marečka. Mám ho teda v šátku, ale vytahovat ho nebudu. To se rovná probuzení :grinning:
22. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mi pro změnu očkování nedostali. Ještě to prý není úplně zhojené. Tak příští měsíc.
22. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Sabince taky vše nej.

holky o jaké stránce s hračkama mluvíte?
22. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak Alex ještě nespal. Je protivnej jak činže. Teď má teda světlou chvilku a leží pod hrazdičkou. A vypil najednou 30ml čaje, to je na něj obr dávka.
22. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
Jitu, jako od rána nespal :confused: ? Tak to se nedivím, že je protivnej.

Evule, nějak matysek.mimishop jestli si to pamatuju dobře :wink:
22. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
blani: děkuju :slight_smile:
22. říj 2009 ve 14:51  • Odpověz
Evi, není zač :wink:

Jitu, prosím tě, u té kapsy de luxe píší, že je voděodolná, ale nenahrazuje pláštěnku. To nějak nechápu :sweat_smile: . Když je voděodolná, tak proč nenahrazuje pláštěnku? Nemá podlepené švy, to tam píší, ale... No prostě to nechápu :grinning:
22. říj 2009 v 15:03  • Odpověz
Blani, vstával asi v 9 a pak spal půl hodiny v kočáře, od té doby nespal.

Ta kapsa chvilku vodě odolává, ale není úplně nepromokavá kůlivá těm švům.
22. říj 2009 v 15:22  • Odpověz
tak už jsme doma,Vojtík ještě dospává v kočáře,je tam krásně a příjemně teplo,jak přijde Jindra tak jdeme ještě jednou musím do té lékarny,tu mast budou mít až kolem čtvrté.
Zase jsem utrácela mě tak někam poslat :grinning:
Jdu si dát kafe,než si mi prďolka vbudí.
22. říj 2009 v 15:32  • Odpověz
Tady je celej den zataženo, myslím, že jiné už to nebude, včera aspoň pozdějc odpoledne vylezlo sluníčko, dneska nic.

Jo a pro změnu ještě zase nemám mateřskou :angry:
22. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Tak u nás sluníčko ani včera ani dnes, to je nespravedlivý.

jmisa:jakpak to? Já myslela,že už se to vyřešilo? To je tedy k naštvání ti povim :angry:
22. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.