• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
No minulej měsíc přišla a teď zase nic :angry:
22. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
No tak už je zase vzhůru, tak ho jdu zkusit uvozit kočárem, protože takhle bude přetaženej a večer nebude moci zabrat :angry:
22. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
Jitu tak na to si aspoň já neůžu stěžovat,chodí to pravidelně vždy patnáctého mám penízky na účtu.Aspoň že tak.Tak malý pořád spí já už udělala odvar z řepíku,že mu pomažu to ramínko,takže jsem to teď zase strčila do horké vody.
Holky nebojte u nás sluníčko už zalezlo,no co taky chci vždyť už je pomalu večer,že.Ale víkend má být krásný tak jsem zvědavá.
Koupila jsem šmudlikovi nějaké oblečení a taky DVd Zlatá kolekce dětských písniček a říkanek,ještě vyšlytři,tak bych to chtěla někde sehnat.
22. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
čáááuuuuu

tak jsme doma z kontroly.......máme 65cm a 5650g

minule jsem se sekla, měli jsme 5050g...jinak ok, prdli nám hexu a v poho....jdu ke kámošce na kafíííčko tak zatááál
22. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
Jitu, dík, takže kdyby třeba mrholilo tak OK, ale kdyby lilo, tak ne :wink:
22. říj 2009 v 16:14  • Odpověz
Andrej, z jakýho to je časáku? Já se vždycky po něčem dívám, ale zatím jsem neviděla nic chytrýho.

Šmouli, hezká váha. Užij si kafčo :wink:
22. říj 2009 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky,
preju Sabince vse nej nej nej k svatecku,at ji rodice moc nezlobej :grinning:

My byli v pondeli s Majdou na ockovani-treti hexa,vsechno v pohode, zadny reakce nemela,tak jsem rada. Vazi 7,09kg a kolik meri nevim, ale za mesic jdem na pulrocni prohlidku a tam se to dozvim, jo a nechame pichnout Synflorix :wink:
22. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
Andaro, to letí, co? Už za měsíc půl roku :frowning2: . Synflorix je něco jako ten prevenar na ty záněty ucha?
22. říj 2009 v 16:30  • Odpověz
ahoj holky,
tak já byla celý den v jednom kole a ještě budu - zítra mají přijet kámošky s prťatama, tak musím trochu uklidit, vyluxovala jsem celý byt a ještě budu muset vytřít, umyla a utřela jsem nádobí a byla na prošce s Marečkem, pak mi ho asi hodinu hlídala tchýně, manžel šel do práce, tak teď tu na blinkala budu sama - uff, snad se moc nezeblije :grinning:
jinak taky ještě nemáme ani jednu hexavakcínu, tak si z toho nic nedělej Evi, a to jsme starší :slight_smile:
22. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
holky chci se zeptat od kdy se může dávat polštářek do postýlky?Máme takový úplně tenký,ale zatím ho teda nepoužíváme,tak jsem si na to vzpoimněla protože jsem Vojtíkovi zrovna převlíkala povlečení
Blani tak to vůbec netuším z jakého je to časáku,viděla jsem to v trafice ve výloze.Ptala ses na to Dvd?
Tak my jsme asi jediní co ještě nejsme naočkovaní
22. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
aha tak už to čtu kačenka a evik taky nejsou-teda prďolkové :grinning:
22. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Andrej, neptala, a na tom to není napsané? Já bych se mrkla na net, co v tom je. Viděla jsem jakýsi písničky z Večerníčků, ale to mi skoro nic neříkalo.
22. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
Tak sem tu měla kámošku koukali jsme na flm Sedm životů a hrozný,mám depku jak blázen ještě že jsme na to nekoukala sama,večer se musim rozptýlit u ordinace..Sofinka ted usnula,po druhé od rána takže už byla pěkně protivná..
Jo a koupila jsem čajík od Hippu a vypila 20ml i když nechápu jak protože ona ten dudlík netahá ale jen si to tam tak převaluje..ale asi ji čajík chutnal..
22. říj 2009 v 17:11  • Odpověz
Tak jsme byli na prochajdě a dneska jsem dala dobře 8 kilásků :slight_smile: tak jsem se teď odměnila chlebíkem s medem :grinning:
Blani Synflorix je taky na peumokoka jako Prevenar,ale prý má větší pokrití :wink:
22. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
Aha, já mám v těch vakcínách bordel :grinning:
22. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
Blani :wink: :grinning:
Tak já jdu teď pro změnu surfovat po žehlicím prkně :rolling_eyes: :grinning:
22. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Káto to mě čeká večer u ordinace taky :unamused:
Jinak Sofi spala půl hodky takže za celej den spala asi 2h to jsme zvědavá večer na to usínání :rolling_eyes:
22. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak my začínáme šíleně jančit, asi je to tím očkováním.

Byla jsem asi 2 hoďky na prochajdě, malá si pochrupávala a před necelou hodinkou jsme přišly. Od tý doby křičí, nechce pít a je to s ní teda masakr. Dneska na ni budu sama, manža je bohužel mimo a přijede až zítra. Budu doufat, že s malou neprobdím noc :sweat_smile:
Dala jsem ji už spinkat, tak snad usne a bude to dobrý. Teda to očkování začíná být zajímavý :confounded:
22. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak jsme s protivkou uvařili ještě kulajdu, odpo jsem fofrem upekla perník, abych měla snídani a teď mi došlo, že nemáme nic k večeři :grinning: No tak aspoń kulajdu zbude i na zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Protivka spal chvilku v liliputi, nakonec jsem nevzala kočár, ale jak jsme došli dom, tak se probudil a opět protivuje.
22. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
jitu tak my protivní nejsme, my jsme totál vyřvaní :confounded: Doufám, že bude spát, jsem z toho pěkně nervózní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
No já dojím tu kulajdu a půjde do vany, nakojíme a půjde spát.
Zatím vyloženě neřve jen kníká, ae musím na něj dělat opičky :grinning:
22. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
Mareček je taky pěkně protivnej, chce se jen chovat, už jsem z něj na prášky, jinak pořvává, za celý den naspal asi jen 2 hodinky, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat večer, Pepa přijde z práce až po deváté, teď jsou tady naši, tak mi pomůžou, což jsem moc ráda, že ho nemám jen sama na krku :slight_smile:
22. říj 2009 v 18:26  • Odpověz
já jsem teplotu neměřila, myslíte holky, že jsem měla?? No ale jestli spí a nebrečí (zatím tuk tuk) tak by to mělo být ok, ne?
Ale ani mlíko nechtěla, bože, jsem z toho hotová :angry: A to je jenom blbý očkování... Co budu dělat až bude nemocná??
22. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
No já tu mám na pomoc jen psici, jak začne kníkat, tak by ho šla olizovat, tak ji hlídám, aby se držela jen v oblasti nožiček.
Muž přijde dneska později, chodí tak každý čtvrtek, tak to musím zmáknout sama.
Jsem ho svlíkla, to ho na 5 minut zabaví :grinning:
Jo tak malá řve, jsem si blbě zapla chůvičku :angry:
Charlie, tak horečku bys poznala a do 38 se stejně nesnižuje, teda nesráží.
22. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
Tak je vyžehleno :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak bobek teda taky spal tak ty 2 hoďky no možná ani tolik ne :pensive: teď taky kňourá a řve :rolling_eyes:
Jó a mam radost dneska mi přišli knížky z Aukra :wink: všechny 3 díly Neználka celkem za 480 kaček a jak jsem tak na ně koukala tak jsou jako nový :dizzy_face: už se těším až z nich budeme s prcek číst :wink:
22. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Charlí já po očkování taky byla Sofčou sama doma..měla teplotu 39st,ale jinak byla celekm v pohodě,až sem se divila že tak vysokou teplotu snáší celkem dobře..
Sofi už je vykoupaná ,nakrmená a hulákáí v postýlce tak to jsme na ní dneska zvědavá,včera usla až ve 21h a do postýlky jsme jí dala před 19h..
22. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Charlí teplotu jí určitě změř a pokud má víc jak 38st tak jí den Paralen nebo Panadol..
Jéé Káto ty už to máš hotový se máš,na mě to prádlo teprv čeká :rolling_eyes:
Co to se těma prckama dneska je že vůbec nespí??? :confused:
22. říj 2009 v 18:45  • Odpověz
tak jsem naměřila na teploměru 37,2, to je v poho nebo se k tomu ještě něco přičítá? Moc se v tom nevyznám. Ale horečku nemá ani náhodou, není vůbec vřelá
22. říj 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.