• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
taky jsem ji přiložila a něco málo vypila, pak se vztekla. Zkusím jí dát za chvilku znova a pak povalí chrnět. Nevím, ale jak jí půjde usnout... :confounded: Je fakt rozladěná až hrůůůza
22. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
Tak Alex spinká, tak snad to bude OK. Na zadečku po vpichu má jen ten vpich, tak snad...
22. říj 2009 v 19:23  • Odpověz
Charlie, pokud si měřila v zadečku, tak ješt půl stupně odečti, takže 36,7.
22. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
jitu spinká ti??? Závidím...

jinak jsem měřila v zadečku, takže je to teda těch 36,7
jsem to aspon chtěla zkusit a hlavně se ujistit, že je malá ok.

Teď si dudlá dudel a kouká na mě. Občas se na mě usměje a hned zařve, no to je teda věc.

My máme teda píchanec na stehýnku
22. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
Ono si to každej píchá kde chce. :grinning:
22. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Jitko Alexovi píchali tu hexu do zadečku?Nám teda do stehýnka..
Sofie už spí,ale opět usla ža u mého prsa v postýlce dělala hrozný scény..
Jo a ten čaj od Hippu jí fakt jede před koupáním vypila ještě 20ml..na to že ho měla dnes poprvé sem docela čuměla..
22. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
Tak Mareček už snad taky spinká. Ale zase to byl děs ho uspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Charlie, já jsem po očkování měřila teplotu při každém přebalování těch 48 hodin (krom v noci, to jsem neměřila).

Kači, Neználka jsem měla moc ráda. Sice si to už vůbec nepamatuju, ale vím, že jsem ho četla ráda :slight_smile:
22. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Hani jj u nás byl Radek taky pryč jak měl malej teplotu po hexe :rolling_eyes: :wink:si vzpomínam že když jsme byli malý a něco se nám stalo(pády,zmlmené končetiny a tak) tak táta nikdy nebyl doma :confused: pokaždý nás vezl k doktoru nějakej soused :grinning:
Tak prcek je uloženej a manžel nasycenej :grinning: :grinning: tak snad už bude klid :wink:
22. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak já teda neměřím, teplotu nad 38 bych poznala na pohmat a pod mě vlastně nezajímá :grinning:

Hani, ono to píchaj jak kde. Jedna holčina psala, že někdy to dostali do zadku někdy do nohy a to u stejného dr. :grinning:
22. říj 2009 v 19:38  • Odpověz
Dneska mi volali z Ploutvičky tak od 3.2.2010 začínáme chodit na kurz plavání,každou středu od 12h..je to vždy kurz max.pro 5 dětí tak by to mohlo být fajn,Sofče bude 7 1/2 měsíce tak doufám že jí to bude bavit :slight_smile: Sem si právě vytiskla přihlášku a až pojedem k doktorce tak jí to musim dát potvrdit..
22. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
Blani já taky Neználka miluju :grinning: mam z nich strašnou radost :wink: taky si pamatuju spíš obrázky než text :grinning: :grinning:
22. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
holky ted mě tak napadlo, můžou se koupat po té hexe?? já ji ted totiž vykoupala, ale mrzutá nejní jak píšete skoro všici....a taky mě překvapuje, že vám přes den nespinkaj moc broučči.
22. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
Já Alexe taky vykoupala, jen tam nebyl dlouho.
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
Dr. mi řekla, že s ním mám zacházet jako s normálně zdravým děckem.
22. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
ZAtím chrní, to už se neprobere.
22. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Já po hexe Sofču taky koupala,to ještě neměla tu horečku,tu dostala až hodinu po..
22. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Tak jsme v pelechu, tak budu doufat :grinning:

Jitu mě dr. k tomu očkování nic neřekla a já se ani neptala bo malá ječela jak siréna, tak jsem se ráčila pakovat ven :grinning:
Jo a za 3 týdny jsme přibraly 10dkg, jsem dr. říkala, že se mě to zdá málo a ona, že ne, že je to pěkný :dizzy_face: Není to zvláštní? Tak už teda vážíme 4,62kg :grinning:
22. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
K tomu koupání - já ji nekoupala, radši jsem ji vykoupala včera a dneska byla ráno pod umyvadlem páč se zasr.la :sweat_smile: :grinning:
22. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
holky jak to tak čtu, tak to se máme možná na co těšit co? Uvidíme, jak to očkování budeme snášet my...uvidíme za měsíc
22. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz
Charlie, to je málo ne? 100g za 3 týdny?

Mně dr. poučila, co a jak.

Já koupu každý den,jen v den plavča už znovu ne, protože je vykoupanej z plavča.
22. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
To přibrala jen kilo třicet za celou dobu. :confused:
22. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Charlí 100g za 3 týdny se mi zdá hodně málo Sofinka přibrala za 3 týdny 150g a už to byl problém,to je divný že ti na to doktorka nic neřekla..
Mě k očkování taky nic neřekla pouze kdyby měla pak teplotu tak mě poučila jak mám postupovat..se divim že ta moje siréna u toho očkování ani nekníkla když skoro všechny dětičky pláčou..
22. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
no fakt, holky, my jsme holt drobínci. A dr. neřekla nic, jen ji chválí jaká je to krásná panenka :wink:
22. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Charlie, to je fakt nějak málo :confused: . No, ale když ti dr. na to nic neřekla... A pije normálně po těch 2-3 hodinách? Blinká nebo čím by to mohlo být, že přibrala tak málo?
22. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
No nic, jdu na ordinaci a u toho musím napsat něco do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Blani my pijeme klíďo i po hodině, jinak normoš po 2h, pokud spí, tak samozřejmě ji nebudím a nechám spinkat. To se ale moc často nestává. Neblinká mi vůbec. A jak jsem psala, doktorka byla spokojená. Tudíž jsem spokojená taky.:dizzy_face:
22. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Já taky malýho po hexe vykoupala a pak jem zjistila že by se to nemělo :sweat_smile: ale to už je fuk :grinning: jinak taky koupem denně a jen v čisté vodě akorát 2x týdnně ho vezmu celýho gelíkem od Johansona :wink:
Charlie no hold když viděla že je malá jinak v pohodě tak asi ten přírustek neřeší :wink: :slight_smile: ale teda 4 a půl kila to je lehká jako pírko co? :wink:
Prďolka dneska vytuhnul s kosmickou rychlostí :grinning: to už se nestalo ani nepamatuju :confused: :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
Cauky smouli tak co jak se mas??? se ani neozves! co jinak co mala?? papa :slight_smile:
22. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak koukam že jste všichni v ordinaci co? :grinning:
Tak dobrou noc kočky :wink:
22. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Katy jj, je lehounká. Těžko říct, jestli tu váhu mám nějak řešit. Nic jinýho ale než dát nutroš mě nenapadá :confused: Nechám si ji převážit zas na dalším očkování, tam půjdem za pár dní a pak se zeptám dr. jestli je to fakt v pohodě
22. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.