• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
U nás je taky tak všelijak, chvílu svítí sluníčko a pak zas hned zaleze za mraky, tak je tu tma :confused: Tohle mě děsně vadí do očí :zipper_mouth:

Jinak já mám taky lehátko i hrací deku :wink:
30. čer 2009 v 08:50  • Odpověz
blani: tak jo, dobrej nápad. :wink: :grinning:
30. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Tak koukám, že se tady mění počasí :grinning:

V Praze teď vykukuje sluníčko, tak že by nakonec bylo i hezky :slight_smile:

Jdu psát seznam, co nám ještě chybí, jsem taková nervózní, že ještě nemám vše. To kvůli tomu, že máme málo té plodovky, tak abychom neporodili dřív. Ach jo :unamused: sice mi na ultr. říkali, že placenta funguje dobře a malá roste, ale v hlavě to nosím pořád.
30. čer 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj holky.. :slight_smile:
Helu my máme jak hrací deku tak lehátko,na deku je ještě malá,ale lahátko už využíváme..
30. čer 2009 v 09:14  • Odpověz
Míšo jak tak čtu tak sis ten porod taky užila co?No hlavně že je malej v pořádku-je krásnej :wink:
Katerina já měla málo plodovky od 20tt střední oligohydramion a malou jsme o týden přenášela i když nám taky hrozil předčasný porod..jsem plašila abych měla vše včas a nakonec malá vylezla o týden dýl a hlavně naprosto zdravá,takže se nestresuj vše bude v pořádku.. :wink:
30. čer 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj těhulky a maminky :wink:
Míšo ještě jedou moooc gratuluji k malému :slight_smile: je krásňoučkej :wink: a jj ty křížový bolesti jsou fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co se týče doktora tak ten náš se neopíral o parapet,ale o stolek :wink: :grinning: :grinning: a pak jen uělal 4 štychy a tím to pro něj skončilo :wink: byl to byvalý primář(takže kapacita),ale teda hezkej moc nebyl :grinning: :grinning:
Holky omlouvam se že nedočítam,ale to se nějak nedá :sweat_smile: snažím se trochu ještě pofackovat tu domácnoust-nějak je všechno všude :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Jinak počas? u nás je zatažíno a nevypadá to tam zrovinka lákavě :confounded:
Andreasku mooooocinky držím pěstě ať už je malá Sabča ne světě :wink: :slight_smile:
Holky to je děs já nemam vůbec co na sebe :confused: přes ta mlíkárny nic neobleču-jen jedno těhu-kojící triko z H&M ještě že jsem si ho koupila :wink: a tak dneska taťka mude hlídat a si sjedu do Kik pro něco ať nemusím tahat jen ta staré vojenské košile na doma :grinning: :grinning:
A holky dnešní noc byla úúúplně ukázková prďola 2x vzhůtu a jináč dadá furt :sunglasses: tak jen se modlím aby mu to vydrželo :wink: zřejmě asi dostal do výnku nějajé geny po mě a manžovi my jsme taky spáči :wink: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Káto..mě malá v noci taky krásně spinká,vzbudila se mi o půlnoci pak až ve 4h ráno a pak v 8h,takže se i celekm vyspím..jinak s oblečením jsme na tom ještě hůř než když jsem byla těhu,svoje staré věci neobleču a těhu trička které jsme nosila jsou zas vytahané nebo je na nich nějaký nápis s miminkem,pořádně jsou mi jen dvě,takže fakt mazec..taky bych potřebovala někam vyjet,ale Petr je v práci,tak mi nemá kdo pohlídat a malou do krámu nepojedu..
Jo a jinak já měla doktora pěknýho a užila jsme si ho až až hlavně když mě rukou roztahoval nebo zašíval :angry:
30. čer 2009 v 09:25  • Odpověz
Hani já mam právě teď kliku že je Radek poblíž baráku(asi 5 km od nás) a že teď končí asi v 17:00 tak večer naložíma prcka do auto sedejdy a on ho v autě pohlídá a já budu obíhat :grinning: trika právě chci s propínání-kvůliva kojení :wink:
takže ti malá taky krásně spinká to je móóóóc dobře :wink: jen ať to těm špuntům vydrží co :wink: :grinning:
30. čer 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahoj hokky nepomohla ani bouka a sem stale cela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevadi doktori pomohli danikovi dovnitr pomuzou ve ctvrtek i ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 v 09:49  • Odpověz
evi: ani bouřka ne? No co se dá dělat, Danielek je u tebe spokojenej no. :grinning:
30. čer 2009 v 09:56  • Odpověz
jj ale ja mu furt rikam ze v naruci mu bude taky dobre ale neveri mi
30. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
evi: bodejť, vždyť v bříšku mi nic nechybí. :grinning:
30. čer 2009 v 10:01  • Odpověz
Evco zrovinka jem na tebe myslela jestli už nejsi 1+1 :wink: :grinning: a koukam že Danečkovi se nějak nechce :slight_smile:
Evulko jj v bříšku má komplet servis :wink: :grinning:
tak jsem vyžehlila a jdu zkusit vyluxovat-jestli se malej nevzbudí :wink: :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:04  • Odpověz
Hani: moc děkuji já mám zatím lehký oligohydramnion, tak snad to bude ok, uvidíme příští týden :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Kačko a Hani, to máte opravdu pohodová miminka :slight_smile: to je radost.
30. čer 2009 v 10:08  • Odpověz
káťa: že jo, kam by pospíchal, já bych taky nepospíchala :grinning: I když já jsem se tedy narodila o týden dřív, ale měla jsem 4 kila :grinning:

kat: neboj, to bude v pořádku. Hlavně, že malá prospívá, to je ten nejdůležitější údaj.
já jdu zadělat na langoše. :grinning:
jj kaci all inclusiv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Evul: taky si to říkám, ale znáš myšlenky :unamused: Díky za povzduzení :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:09  • Odpověz
Evul: jeee langoše :slight_smile: Máš nějaký spešl recept, taky bych si dala
30. čer 2009 v 10:10  • Odpověz
kat: no právě, že znám, taky jsem si s Davídkem užila své,tak to úplně chápu, jsem stejná jako ty.
30. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
kat: nevím, jestli spešl, ale jsou dobrý, klidně ti ho písnu. :wink: Teď je zadělám a pak ho hned písnu do IP jo?
30. čer 2009 v 10:11  • Odpověz
Evul: tak jo moc díky, super :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
holky tak jsem zpet z monitoru..
no co myslite.. krivka srdicka krasna, ta spodni, kde by mely byt kontrakce, samozrejme zadne nejsou :grinning: nejspis sabca spala, protoze i pohybu tam bylo pomalu..
v noci jsem si trosku nejspis ucurnula do postele :sweat_smile:, nevedela jsem, jestli to neni plodovka, tak jsem si vzala vlozku, ale ta se nenasakla, pak zase kdyz jsem sla z vany, ale je to nejspis vytok :angry: nebo zbytek zatky nebo ja nevim, i jsem si to nechala zkontrolovat v porodce a plodovka to neni..

evco takze jdes ve ctvrtek jo definitivne?

ja zitra.. mam strach, zaroven se i tesim.. rikam si, ze by to mohlo byt rychlejsi tim vyvolanim anebo taky ne, ze?

charlie ty ses ptala, jestli si myslim, ze je to takhle lepsi, kdyz vim to datum.. no ja si to nemyslim.. mam pocit, ze v noci ani neusnu.. a ta jistota, ze zitra si budu chovat mimiska tu take neni.. muze to trvat i par dni.. :-/

miso, alex je moc hezoucky :slight_smile:
30. čer 2009 v 10:51  • Odpověz
miso a tobe castecne porod nejak vyvolavali nebo urychlovali, ze ti zavedli tabletku?
30. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
Evul: děkuju, půjdu si také zadělat, úplně jsi mne na ně navnadila.
30. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
jj ve ctvrtek je nastup budou delat celkove vysetrreni a pak zatezovy test pro delohu a pak asi vyvolavacka
30. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
andrej: tak malá fakt klíšťátko, nějak se jí opravdu nechce ven. Tak tě to čeká zítra? To bych byla taky nervozní, ale budeš to mít zase za sebou. :wink:

kat: není zač. Bývá jich z té dávky tak 12-13 podle toho jak je budeš dělat velký. A před tím než je dáš na olej, tak je nech chvilku ještě odpočinout a pak je roztáhni do stran. :wink: Ať se povedou. Mně už kynou. :grinning:
30. čer 2009 v 11:03  • Odpověz
evi: tak už pozítří budeš mít možná Danečka na světě? To nám zase přibudou nová miminka od tebe i Andrejky. :wink:
30. čer 2009 v 11:04  • Odpověz
evco to ti udelaji ten oxytocinovy zatezak nejspis.. me by take zajimalo, jestli mi ho udelaji..
to pak pry tabletka ani kolikrat neni potreba..

evi, taky jsem pekne nervozni, nevim co bych, asi jdu uklizet :sweat_smile:
30. čer 2009 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.