• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Andrej, tohle
http://www.lekarna.cz/sinecod-1x20ml-kapky-roztok/

ono je víc druhů toho léku. A napsala mi 6 kapek 3x za den.
23. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Kája ještě taky leží nahoře v ložnici s Martinem,a od včerejška tak mele to je mazec,strašně se rozkecala :grinning:
tak sem se vklidu najedla a vytřela si podlahu a zachvíli polezou z postele :sunglasses:
dnes udělám jen kuřecí vývar a pak musím nějak načasovat uspání malé ať je na odpo v pohodě vyspaná a budu si must udělat něco s hlavou po delší době :sweat_smile:
23. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
jitko, to je ale jakoby na kasel, ona moc nekasle, ale kdyz se nadechne, tak je znat, ze ji ta ryma spadla dolu a tam ji to vadi, jenze to jako mimco nevykasle.. jen tak si parkrat kuckne.. tak myslis, ze je to ono, jo? kazdopadne diky moc za odkaz :wink:
23. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
ahoj holky

andrej to jste si to včera hezky užili co? a moc hezké dárky.
reni: vy si to užijte dneska. :slight_smile:

Tak Davídek spal do 4, a pak do osmi, takže dobrý...
23. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Jo, to dělal Alex taky. Na to mu to dala.
23. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Reni no doufám že se opět dají dohromady :wink:
Andreasku a není to ta zadní rýma???přesně tohle měl malej taky :wink: chrčelo to v něm a padalo do krku
23. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Alex to měl právě taky, tu zadní. Z nosu netekla, ale byla slyšet.
Ten sinecod to rozpustil a pak už dr. nic neviděla v krku a skoro ani neslyšela a teď neslyšela už vůbec nic.
23. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
kaci no a delala jsi s tim neco? :confused:
jitko teda fakt moc dik :wink: ses proste zlato a vzdycky umis poradit :dizzy_face:
23. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Andreasku no my stříkali tu Vincentku a když blbě dýchal tak jsme odsáli a podložili jsme jednu stranu postýlky aby měl hlavičku víš a by se mu líp dýchalo a jinak nic :wink:
Tak pucek už konečně pochopil na co je ta hrazdička a už pod ní řádí :sunglasses: :grinning:
23. říj 2009 v 09:45  • Odpověz
Káťo a ten náš ne a ne na to přijít, jen na to čučí a aktivita žádná :grinning:
23. říj 2009 v 09:57  • Odpověz
No náš do hraček kope nohama. :confused: :grinning:
23. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
andry-teď mě napadlo,brali jste nějakej Sabinčen doklad na to vítání?jako RL nebo tak něco? :confused:
23. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky..teda holky musím se vám pochlubit jakou já měla úžasnou noc..Sofi usla kolem 19.30h a probudila se na jídlo ažžžžžžžžb ve 4.20h :astonished: :astonished: :astonished: ona která se budí po 2h dokázala spát v kuse 9h no jsme v šoku ještě ted :sweat_smile: sem jí nakojila a zas vytuhla a spala až do 7.30h pak jsme si jí vzala do postele,tak jsme se mazlinkovali,až z toho zas usla a probudila se v 10h..takže jsme po dloooouhéééééééé době zas vyspalá :grinning:
23. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
Andreasku tak už máte náušnice za sebou vid?A že to nebylo nic tak hrozného..?
Reni žádnej doklad se nebere :wink:
23. říj 2009 v 10:23  • Odpověz
čau Hani-no tak paráda,hlavně ať to Sofince vydrží co nejdýl takovej režim :dizzy_face:
dík,nevěděla sem jestli sebou mám něco brát :wink:
23. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
No kéž by byla by to paráda :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:43  • Odpověz
reni, nebrali jsme vubec nic :wink: akorat jsme nahlasili jmeno nasi slecinky, pani si nas odskrtla a uz jsme mazali do salu :slight_smile:
hani, to nastreleni uplne super, fakt chvilicka :slight_smile:
23. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
hani no super, ze ses krasne vyspala.. :slight_smile:
ja si rikala, co to bude za noc po tech nausnickach a fakt skvely, no jsem moc rada.. ja se tech nausnicek dost bala.. mala sedela tomovi na kline, pani dr. strasne miloucka, udelala nejdriv tecku tou tuzkou, a pak sup a bylo to.. pry se to neda srovnat s tim pichanim..
23. říj 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky,

tak vy tady pějete jak Vám prcci spí a nám se to nějak podělalo, spala tak hezky vždycky okolo 9 spát a mezi 3-4 vzhůru a pak až kolem osmé.

A teď kolem 9 spát v 00:30 vzhůru pak ve 4 a pak v sedm vůbec nevím co s ní mám uděla snad se jí ten hezký spánek zase vrátí. Jsem úplně hotová usínám za pochodu.

Jsem nějaká hotová z toho přibírání, tak váha je hrozný mor, co myslíte 10.10. jsme měli 4 kila a dnes ráno 3340kg mě se zdá, že přibírá málo, ale už fakt nevím, mám strach aby jsme v pondělí nedostali vynadáno.

Ale když už nechce tak začne řvát, tak snad má dost, pořád tohle hrozně řeším, ale nemůžu si pomoct.
23. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Oprava 4340g :grinning:
23. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
Andrej oni tě pozvali sami na vítání občánků? :grinning:
23. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Kači-hlavní je,že přibírá,horší by bylo kdyby hubla :wink:
23. říj 2009 v 11:05  • Odpověz
To určitě, je taková pěknoučká, tak snad se budeme paní Dr. líbit :grinning:
23. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Katerina mě se zdá váhovej přírustek dobrej,uvidíš co ti řekne doktorka ale já bych to vůbec neřešila 340g za 14 dní mi přijde normální,oni holčičky přibírají pomaleji než kluci..a s tím spaním bud v klidu u nás se sted celej měsíc vstávalo v noci po 2h dneska poprvý spala takhle super ale jestli jí to vydrží nevim..oni jsou většinou ty 3.měsíce nějaký krizový..
23. říj 2009 v 11:07  • Odpověz
Díky hani za povzbuzení. To ti spala opravdu nádherně. :slight_smile:
23. říj 2009 v 11:08  • Odpověz
Andreasku my už ty náušnice můžeme vyměnit ale jelikož nemáme ještě nový,asi je přinese až Ježíšek tak jí tam necháme ještě tyhle..mě zas nepřijdou tak hrozný...jinak hojení u nás proběhlo taky v pohodě,akorát jsem jí to párkrát potřela lihem a s náušničkama točila tot vše..
23. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
kacenko ne ne, ja si na ourade napsala zadost :wink:
jinak se mi zda, ze za tech 13 to neni spatny pribytek! :slight_smile:
hani, vzdyt mne se taky docela libi, proste takove pecicky s kaminkem no :slight_smile:
mne rikala dr. pry netocit s nim a nicim nemazat.. ale myslim, ze tim nic nezkazis :wink:
budu ted mozna ale po koupani ouska polivat jemne odvarem z repiku, ktery ma hojivy a protizanetlive ucinky.. anebo rikala dr. cistou vodu, aby kdyz se tam treba dostane spinava voda ze zadecku, aby se to nezanitilo..
23. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
tak nám právě dorazila kamera,toš to musím nastudovat :grinning:
malá mi od půl jedenácté spí :confounded: doufám,že bude spinkat aspoň do 1 hodiny,aby mi do té půl čtvrté vydržela na to vítání,potřebovala sem aby usla tak opůl dvanácté a ona si klidně usne o hoďku dřív,no snad to klapne,páč jak je unavená tak dokáže být pěkně protivná :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
Hani tak to bala supééér noc co? :wink: jen víc takovejch :slight_smile:
Kači náš malej to střídá někdy spí pár dní úplně celou noc a někdy se budí v noci na kojo :wink: zase bude líp uvidíš
Evulko však on Davídek časem pochopí na co ta hrazdička :wink: našemu budulínkovi to taky chvilu trvalo :grinning:
Jinak už jsme oočkovaný,změřený a zvážený :wink: přibral jen 300g,ale zato vytáhnul do vejšky a teď se asi ukrutně posejřil :grinning: a při včeličce řval jako ďassss :sweat_smile:
23. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
hmmm,tak malá se právě zbudila :confounded: tak sem zvědavá jak mi do 4 vydrží nespat,začíná to na půl čtvrtou a to bude tak její doba na spaní :unamused: hold tam kdyžtak uděláme tyátr no :sweat_smile:
andry-Sabince to moc slušelo,je to krásná holčička :dizzy_face:
malá bude mít bílý kalhoty a bodyčko s dlouhým ruk.a natom tričko s mikimauskou-sem ho koupila v HM v akci za 70kč,a já sem na ty mikimausky celkem ujetá :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.