• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Reni já zase ujíždim na Snoopym :wink: každá máme něco :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 12:04  • Odpověz
Reni tak si užijte vítání..mě se zas líbí Hello Kitty ale to je k sehnání spíš v Německu..
Já se snažím uspat Sofinku,ale nějak se mi nedaří u prsa vytuhla ale když jsme jí dala do košíku tak je vzhůru a je protivná..ale ven chci jít až za hodku,potřebuji dovařit oběd..
23. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Tak jsme byli na procházce. Já teďka obědvám a za chvilku přijde mamča hlídat.
23. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Tak my byli u rehab. dr. a v pondělí jde Alex na fyzioterapii, křivák jeden :grinning:
23. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jitu :grinning: :grinning:
Tak my jdeme s habánem na prochajdu :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahojte tetky,
tak kde všichni jste, asi na prochajdě co dneska je tam pěkně u nás dokonce má snahu vykukovat slunéčko, já jsem udala juniora ségře tak vozí a na mě zase zbyl ten velmi populární úklid :grinning: tak ted mám půlku hotovou tak si dám kafčo v KLIDU :wink: no a pak je tu ještě populárnější žehlení.
andrej sabinka je moc pěkňoučká taková panenka s krásnýma velkýma očima :slight_smile:
23. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Káťo, kolik malej měří? Jojo asi to našim klukům holt trvá dýl než na něco přijdou :grinning:

My jsme byly s kamarádkou s chlapečkama venku přes dvě hodinky, dneska ale byla procházka moc hezká, svítilo i sluníčko
23. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Teda holky co je s vámi kde všechny jste? :astonished:
Sofinka je už od 17h protivná tak se jí snažím různě zabavit-zrovna jí mám na klíně aby aspon do 18.15h vydržela,takhle bych za chvilku fakt chodila koupat v pět hodin a to se zítra mění čas,sem zvědavá jak na to bude reagovat..
Tak ted se úžasně posrandila,takže koupat půjdu už za chvilku :rolling_eyes:
23. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
holky, my byly venku 3 hodky.. tomik nam sel naproti a sli jsme se jeste juknout tady na fotbal na hriste a tak, bylo to fajn :slight_smile: v patek jezdi z prace driv :slight_smile:
v lekarne mi na tu rymu co pada dolu, jitko, doporucila spis heddelix nez sinecod (sinecod je pry na suchy kasel, tak jsem blazen).. :sweat_smile: nevzala jsem nakonec nic.. akorat bylinkovy cajik pro deti od ukonceneho 4. mesice.. tak nevim, jestli bych slaby nemohla sabince dat.. co myslis?
23. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
jsem zde a čekám zrovna aby usla...aby pak šla na 20h...a vypadá to že se ji nechce :unamused:
radek mě přemlouvá abych ho pustila zítra na narozky...ale já nechci!!! :frowning2: od poslední návštěvě na díze oblboval nákou holku a ta mu pak psala sms...tak jsem udělala boro boro a byl klid!!!!Radeji si nic nepamatuje.... :angry:
NIC NEBUDE....nebo já nevím :wink:
23. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
malá mi ted papala banán...už pěkně papá ze lžičky, ještě ji teda něco vypadne ale jde ji to a chutná ji :dizzy_face: :dizzy_face: ale dávám málo, páč staví...tak čtvrtku!! :wink:
23. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
:grinning: šmouly boro boro to jsi mě pobavila :slight_smile: jen ho nepouštěj, at je doma :wink: no ten můj už mi zase zdrhl do hospody, já tady odstříkávám mlíko, protože chce malýho nakrmit večer z flašy, jestli vydrží do rána, no myslím si, že to vyjde na stejno, ale at se přesvědší sám a když vydrží taky dobře :grinning:
23. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
no dyk...jen at taky pomáhaj že jo!!

ten můj se ted může přervat , furt se stará....to asi abych ho pustila zítra :rolling_eyes: ještě uvidím, prej bude do půlnoci doma hahahahahahaha
jsem mu taky řekla, ty starej fotr a voblbuješ mladý holky, akorát za ně utrácíš, raděj kup malý něco!! pak byl hodnej
23. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
Tak jsme byli na prošulce a pak jsem nechala broučka v něžné náruči otce a jela nakoupit :grinning:
Evulko malej má teď 67 centíků a 6,3 kilo :wink:
Tak manža se taky šteluje do hospůky a ptal se mě jestli ho pustím :grinning: :grinning: komik jeden
Šmoulo jen tak na něj :wink: žádný techtle mechtle pěkně doma s rodinou :wink:
23. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
smouli, ty ses uplnej general :grinning:
23. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
mě by to bylo jedno...jenže jak chytne slinu, neví která bije :grinning: nic jdu zatím papapapa :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
Andrej Sabinka je kouzelná :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Káťo, tak to jsou kluci na tom podobně, Davča má 65 cm :wink:
23. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
jee kacenko dekuju :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Evulko no jo,ale Davídek je přeci o měsíc mladší :confused: to budete mít super čahouna doma :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Smouli já bych ho taky nikam nepustila pěkně at je s vámi doma a užívá si rodinky :grinning:
My už máme vykoupáno nakonec jsme jí zabavila do 18.15h,ted je Sofi v postýlce a snaží se usnout..no už se začíná ozývat a volá mamííííííí mamíííííí :grinning:
23. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Já ani nevim kolik měří Sofča myslím že tak 64cm před měsícem měla 62cm a začínáme už nosit vel.68 i když zatim nám je trošku větší,ale 62 už nám začíná být malá..
23. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
sabca ma 63 centacku tedka tak a tak 5700 vazi bych si tipla :slight_smile:
23. říj 2009 v 19:25  • Odpověz
Andrej, myslím, že ten týden užto nevytrhne,klidně bych ho dala.
Ten Sinecod mi dala, žeje to na kašel různého původu. Alex vyloženě průduškově nekašlal.
23. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Alex dneska dostal nový čajík na dobrou noc od babio,moc mu chutnal, jsem ho ochutnala a taky mi to jede :grinning:
23. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Káťo, to je vlastně pravda.Davča za měsíc vyrostl o 6 cm
23. říj 2009 v 19:47  • Odpověz
tak jsem ukuchtila brokolicove karbanatky s bramborama a k tomu tatarku, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jitko ajoo.. vzdyt ja si porad myslim, ze ukonceny 4. mesic je az za mesic.. no ja jsem pakous :grinning:
tak to ji ho zkusim uvarit :wink:
23. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
tak tatka nakrmil a ted uspává tak jsem zvědavá jak bude úspěšnej, dostal 180 tak uvidíme, martin už zase špekuluje, že mu mám začít dávat příkrm,aby vydržel celou noc :rolling_eyes: no jak je to s těma měsícema, my už máme ukončenej čtvrtej že jo? někdo to bere o měsíc dýl jako začátek pátýho tak nevím.
23. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Sun, doktorka mi doporučila u kojení zůstat do konce šestého měsíce, tedy dne, kdy mu bude 6 měsíců a pak pomalu začít s příkrmem.

Jinak to, že dostane příkrm neznamená, že bude spát celou noc.
23. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Teda ty dětičky už dokážou být pěkně vyčuraný..sem dala Sofi do postýlky tak začla strašně řvát,ale byla jsme silná a nechala jí tam a za 5 minut ticho,tak se tam jdu podívat a madam spí..
Já teda nevim jak je to s těma měsícema,ale já myslím a všem říkam že jsme na začátku 4.měsíce,vždyt 18.6 nám byli 4.měsíce tak přece nemůžeme být ukončený 4.měsíc když jsme ho ted teprv začli.. :astonished: nechápu
23. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.