• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Sun máte ukončenej čtvrtej :slight_smile:

My krmíme,pak vykoupat a spát,tak jsem zvědavá jestli budeme zase ponocovat.
Manža je na masáži tak je to na mne.
23. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hanko, po narození přeci žije mimčo první měsíc a v den měsíčnin má ukončený první měsíc a tak dál.
23. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
hani, ale máš 16 týdnů přece a to jsou už uběhlý 4 :slight_smile: tak to počítám já. no míšo já to vím, že příkrm nic neřeší vysvětly to mýmu muži. tak jsem malýho stejně nakonec uspávala já protože můj muž je vyloženě talent, tam přijdu řev malej na břiše a vzteká se, no to pochopí každej, že takhle nemůže usnout :angry: a víte co mi na to řekl, no on chtěl sám :grinning:
23. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sun, tak řekni manžovi, že mu to vzkazuju :grinning:
23. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak manža šel do hospody a malej chrní :grinning: ale jsem zjistila že jsem malýho naučila večer usínat jen v utažený rychlozavince :sweat_smile: :unamused: a jak má volné ručičky tak ne a ne zabrat :pensive: to jsem ale trubka
23. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
Aha tak sem asi blbá,já myslela že ukončenej 4.měsíc bude mít až 18.11 ale to už vlastně bude mít ukončenej 5.měsíc...bože to to letí nějak moc rychle ne?
A kdy se teda začíná s příkrmama?
23. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Kači to jsem taky zjistila a za chvíli se mi do té zavin.nevejde to bude řev :grinning:
23. říj 2009 ve 20:21  • Odpověz
kačí nic si z toho nedělej my poslední dobou neusínáme jinak, ty ruce jsou hrozný potvory, pořád se tam pletou tahaj dudlík atd. tak je radši schováváme, aby nás nebudily. :slight_smile: jo míšo vyřízeno :grinning: snad to pomůže.
23. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hani myslím,ýe meyi 5. 6.MĚSÍCEM
23. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz
hani pokud bude stačit mlíko a přibývat na váze tak my začnem 18. prosince :slight_smile: tak se můžete přidat :grinning:
23. říj 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hanko, u plně kojených dětí, který prospívaj se doporučuje až po ukončeným 6. měsíci, takže na vánoce můžeš dát kapra :grinning:
23. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
ježiš já píšu mám malou přes rameno na odříhnutí a ona místo říhnutí chrní.
Sun takže to vlastně dostanou od nás k Vánocům vid?18.12 budou mít teda ukončenej 6.měsíc?chápu to dobře? :confused:
jo a nejsi blbá, tohle téma je tak půl napůl, jedni to počítají tak a druhý tak, známá se ptala i dr. a ta jí řekla, že ukončenej 4. je začátek 5. ale to mi nepřijde logický.
23. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jmiso :grinning: no jasně dostane hned kapra a salát at si slečna zvyká :grinning:
23. říj 2009 ve 20:26  • Odpověz
Holky a vy které kojíte jak dlouho chcete ještě kojit?
23. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Sun jé tak aspoň nejsem sama a pak to budeme spolu odnaučovat :wink:
Mě dneska Dr. povídal že můžu(ale nemusím) začít přikrmovat od 5 měsíce :wink: ale mě se s tím ještě nechce patlat a tak na příkrmy najedem kolem vánoc to bude špuntovi půl roku :wink: teda utíká to děsně co :confused:
23. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
my asi dneska krkat nebudem,tak jdem koupat snad se nepoblinká :frowning2:
23. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Hani já bych chtěla kojit tak do těch 9-ti měsíců no uvidíme :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:29  • Odpověz
Tak paaaaaaa
23. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
no já budu spokojená když vydržíme do těch 6. měsíců no a pak pomalu začnem nahrazovat mlíko přikrmama, tak budem pomalu ubírat, až skončíme úplně :slight_smile: katko vy prvně papáte a pak koupete? to jsme nikdy nezkoušely, ale asi by mi pak těžko usínal.
23. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz
hani ja si to myslela stejne, to mas fuk :grinning:
ja bych chtela kojit co to pujde, samozrejme s prikrmama pak uz, ale klido do roka :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak su doma. A Mareček teda pěkně řádil. Prý 2 hodiny mamce brečel a nic nepomáhala. Já se snad budu zítra bát do té školy aji jít :frowning2: . Protože jak jsem se vrátila, tak u ní zase začal natahovat a u mně byl v pohodě. Pak jsem ho dala na chvilku manžovi a zase brečel a u mě pohoda :confused: . Teď mi ale celkem rychle a v klidu usl, tak doufám, že mu to už vydrží a nevzbudí se za chvilku.

Hani, já jsem si to s těma měsícema myslela stejně jako ty :confused: , že ukončený 4. měsíc bude až za měsíc.
No u nás to bude zajímavé když flašku nechce jak jí odnaučim,jak začnu s příkrmama tak to kojení chci začít omezovat třeba pouze na ráno a večer,to bude boj..
Právě že mám ozkoušeno,že je klidnější a sama usíná.

Tak už jdem papa maminky
23. říj 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já chci kojit co to půjde, klidně do roka. Jak si Mareček řekne. Když začne prso odmítat dřív, tak jeho škoda :grinning: a když ne, tak dobře :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz
Tak to jsme ráda že nejsme jediná kdo si to tak myslel :grinning:
Blani to je mi líto že Mareček takhle chudák vyváděl,když on je to takovej tvůj maminčin miláček vid?Tak se na školu vyprdni..ba ne já vim že to nejde,tak třeba zítra to bude lepší,zvykne si na mamču a už plakat nebude.. :wink:
23. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jéé holky to je super že je vás tu dnes tolik to je vidět že v telce nic nedávají co?Aspon si mám s kým pokecat.. :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
Já chci kojit, dokud to půjde a hlavně dokud to mlíko bude potřebovat, radši ji dám svoje než dávat nějaký pokračovací umělý atd.
23. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Katerina tak je vidět že každému vyhovuje něco jiného u nás by tohle neprošlo,protože Sofi se pak uspává právě u toho koja :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.