• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Blani a nebyl třeba už unavenej :confused: Honzule taky takle večer vyvádí a tak ho dávam spát o hoďku dřív :wink:
23. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
No já právě přemýšlím že bych pak třeba začla odstříkávat a krmit z flašky :confused: kamarádka to tak dělala a docela si to chválila :slight_smile:
23. říj 2009 ve 20:40  • Odpověz
jo je to super, že můžem kecat, v telce fakt nic není a martin toho moc nenakecá :grinning: ted se najedl a pak nejspíš usne u tv. no jsem zvědavá na tu změnu času, snad si to nějak nerozhází. a když se potom třeba kojí jen ráno a večer, není toho mlíka málo? :confused:
23. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Čůůs kočky,

tak jsem ostříhaná a nabarvená, no bezváááá
23. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
A já mám zas zkušenost, že nakojím, pak jdeme koupat a pak kojím zas :grinning:
23. říj 2009 ve 20:42  • Odpověz
Docela polopaticky je to napsaný tady:
http://www.kojeni.net./prikrmy.php
23. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Charlie jé ty jsi se byla zkulturnit? :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Katko, tak na to odstříkávání, ohřívání, vyvařování jsem fakt dost líná :grinning: Navíc mně se líbí kojení, je to takový intimčo, něco, co máme s Alexkem jen my dva. :dizzy_face:
23. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
jitko presne s tim kojenim, je to spravny intimco :grinning:
charlie tak to ses kus baby, co? :grinning:
23. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
Hani, jo jo, maminčin mazílek. No ale zítra hlídá taťka :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
jéé charlii taky bych potřebovala :slight_smile: no já ted nechápu jak jsem mohla skoro dva měsíce na každý kojo odstříkávat :grinning: ted, když potřebuju odstříkat tak se mi vůbec nechce, a to si chci udělat nějaký zásoby do mrazáku a nějak se k tomu nemůžu dopracovat :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kači, unavenej určitě byl, protože jak jsem odcházela, tak mi usínal u prsa, tak jsem myslela, že ho mamča uspí. A on prej od té doby strašně brečel a nic nepomáhalo. Pak jak přišel manža dom, tak ho prej tak po 20 minutách uspal a to mu už musel aji držet dudlíka a dělat dudlání, že prej Mareček už na to neměl vůbec sílu :frowning2:

Zítra budu jak na trní :unamused:
23. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Blani jj to znám někdy to vypadá že usne hned a pak mu nejde zabrat a děsně se vzteká a brečí :wink:
Jitu no to říkam teď o tom odstříkávání,ale kdo ví jak to dopadne :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Ale s tím odstříkáváním já musím každý večer odstříkat z pravýho cecku :sweat_smile: dělá se mi tam víc mlýka než v levým a tak aby netvrdlo :confused:
23. říj 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jo jsem kus baby konečněěěěěěěěěě :grinning:
23. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
nechápu proč jsem nešla už dřív :wink: Šmikla jsem teda i délku, takže mám vlasy ted o dost kratší než jsem byla zvyklá, ale je to tím, jak mě strašně moc padají a mastí se.
23. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Káto mě se pravý prso taky nalévá mnohem víc než levý..ale neodstříkám ona to Sofča skoro vše vycucne jelikož kojim před i po koupání..
Mě kojení taky nevadí,ale zas si říkám že čím bude starší tím to odnaučování bude horší..já bych chtěla kojit tak max.do roka ale od toho 6.měsíce to chci začít pomalinku odbourávat..
Charlí jéé tak to chci kočka co?Člověk se hned cítí líp vid?
23. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Kači, tak neodstříkávej moc, jenom do úlevy. Pak se ti ho tam bude moc tvořit.
23. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Blani jj já odstříkam jen tak 40 :wink: no ale většinou odstříkam až ráno to už bejvá tvrdý a dneska ráno jsem se štelovala zas na odstříkání a bobek se zrovna probudil a tak tam měl pořádnou zásobu :grinning:
Hani no mě tam dycky něco zůstane :sweat_smile:
Charlie a hned se člověk cejtí mnohem líp viď :wink: :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
Aha, zajímavé. A ty v noci nekojíš?
23. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
jj, cejtí :grinning:
23. říj 2009 ve 21:10  • Odpověz
Blani no dneska vydržel až do půl 6 :sweat_smile:a tak jsem se probudila v loužičce ale když je noční kojo tak je to v poho
Charlie :wink:
23. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jsem se teď koukala na DVD Návštěva dětské poradny, jsem to dostala poštou :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz
Katy od tý doby co používám vložky do podprsenky zn. Chicco se v loužičkách neprobouzím, doporučuju vyzkoušet :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Holky, balím to, mějte krásnou noc, já mažu taky zařezávat nebo se kouknu na tv.

Tak páááá
23. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
Charlie jj já je mam taky doma,ale teď bylo dlouhý čas dycky noční kojo a tak jsem je nějaký čas vůbec nepoužívala :wink: tak dobrou noc :slight_smile:
Nemáte někdo puštěnou 13 komnatu?je tam o Simoně Chytrové jak dělala gymnastiku a něla mentální anorexii :confused:
23. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
jé charlii to nám taky došlo, ještě jsem teda neměla čas to zkouknout. u nás se martin dívá na princ a já 2, ale myslím, že už asi spí.
23. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
JJ to DVD máme taky :grinning:
23. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz
To dvd mi přišlo taky ale ještě jsme na něj nekoukla..já telku nemám vůbec puštěnou..
Já mám ty vložky od Chicca taky a jsou nejlepší a že jsem vyzkoušela různé druhy,ale na noc si je už nedávám,co se Sofi budila po 2h tak mi opravdu nemělo co téct..ale dneska v noci když nepila 9h tak jsme měla kozy jak Dolly Buster :grinning:
23. říj 2009 ve 21:20  • Odpověz
Kači, tak to jo. Já se dívám. Teda už ne, když to teď skončilo :grinning:

Co to je za DVD? Od koho vám to přišlo?
23. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz
Hani :grinning: :grinning: no mě se velikost nezmění,ale mohla bych s nima zatloukat hřebíky :sweat_smile: :grinning:
no já jsem teď používala spíš ty prací Haipa Daipa a Popoliny :wink: a super jsou s konopím :grinning:
23. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.