• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
charlie ja to taky dostala tu navstevu detske poradny :wink:
23. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz
Blabi no jak se dostával v porodce ten Klinik Box tak se tam vyplňovala kartička a nechala sestřičce tak odtamtud :wink: teda to je síla jak ty holčiny malý hladověly co? :confused:
23. říj 2009 ve 21:25  • Odpověz
taky jsem koukala na 13. komnatu :slight_smile: vypada skvele tedka, co?
23. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
Teď si projíždím recepty na moučníky a mam skoro poslinanou klávesnici :sweat_smile: :grinning: teď újíždím na řezech s tvarohem nebo se zakysanou smetanou :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Blani já vůbec nevim kdo mi to poslal přišlo mi to poštou a ještě jsme to nezkoumala..
23. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz
Andreasku jj je dobrá že se z toho vyhrabala :astonished: ta bojovala se smrtí :confused:
23. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Já to taky vyplnila, ale nic mi nepřišlo :rolling_eyes:

Kači, takže zítra bude pečící den?
23. říj 2009 ve 21:28  • Odpověz
Blani no já si zapoměla odpo koupit nějaké ingredience :sweat_smile: ale mam doma Mascarpone a tak bude tiramisu :grinning: buchtu udělam v tejdnu :wink:
23. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
tak mě mlíko teklo tak ze začátku a ted už vůbec ne i když je mám po ránu víc nalitý. katko ani mi nemluv mě honí mlsná pořád :sweat_smile: a až bude brzo tma tak to bude ještě horší :unamused:
23. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak to ti Blani ještě dorazí :wink:
Já ještě ted večer uvařila brambory a zítra budu k obědu péct francouzský brambory :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Káto a zkoušela si tu Bebe střechu se zakysanou smetanou to je žrádlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hani ještě nee :sweat_smile: já jsem si blbec vymazala recept :angry:
Sun :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz
Já mám taky pořád chut na sladký,ale musim se držet.. :frowning2: v únoru začnem chodit na plavčo tak tam nemůžu dělat Sofince ostudu,ještě potřebuji schodit 6kg :confounded:
23. říj 2009 ve 21:34  • Odpověz
Káto místo másla jsem dala zakysanou smetanu a fakt dobrota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=652
23. říj 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani já už jen 5 :wink: :grinning: ale fakt po páté nejím jinak bych se z těch šedesáti nikdy nedostala :confused:
23. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hani díííííky :slight_smile: už to mam hozený na ploše :grinning:
23. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Jo jo, bebe střecha je fakt mňamka. Místo másla zakysanku? Hmm, to zní lákavě :grinning: Taky bych mohla sladký pořád :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ale já byla vždycky na sladký, jenom v těhu ne :grinning:

Hani, a držela ta střecha bez toho másla? Asi jo, ono to ztuhne, ať je tam co tam je, že.
23. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Káto tak to jsi dobrá to já to nevydržím :cry: a cvičíš nebo ne?Kolik byla tvoje původní váha?
23. říj 2009 ve 21:40  • Odpověz
Blani no to my povídej :sweat_smile: jsem byla nakoupit a nějak se mi do košíku vloudila čokoška :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz
Kači, ona na tebe určitě volala, ať ji koupíš, ať ji tam nenecháváš :grinning:

Já taky po 6. nejím, ale to už hrozně dlouho. I v těhu jsem to dodržovala. Sem tam jsem to porušila, ale spíš výjimečně.
23. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
Hano necvičím jenom fakt od 5 nejim a no původní před těhu byla tak 48-49 kg a na konci těhu 73 :sweat_smile: :astonished:
Blani držela úplně krásně..Petr i sousedi se po tom mohli užrat,já teda taky ale vzala sem si jen jeden kousek-bože já chci být už hubená a jíst všechno jako předtím :cry:
Kači, ty jsi přibrala 25 kilo :confused: ?
23. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
Blani jj já taky už od mala :grinning: páč u nás doma se dycky večeřelo docela brzo a jak jsem jedla dýl tak jsem měla za chvilku pomalu 60 a to jsem si řekla doooost :grinning: a jinak ona my tam ta čokoška skočila sama :grinning: :grinning: mrška jedna
23. říj 2009 ve 21:44  • Odpověz
jeee hani, moc dekuju za inspiraci na vikendovou sladkost :wink: jenze nemam bebe susy, tak mozna az ten dalsi..
vim ze neco podobneho delala andrejka, ze si to taky pochvalovala :slight_smile: uz to mam v oblibenych a myslim, ze tomik bude mit boule za usima :slight_smile:
no kaci tak jestli jedna, tak to je v poho, ja vcera jen narychlo vlitla do lidlu a rovnou jsem si koupila tri milky - novinky :sweat_smile:
Ježiš Káto neříkej mi Hano to už radši napiš vole :grinning: Hano fakt nesnášim :angry: :grinning: :grinning:
Já vážila před těhu 52 a ted mám ještě 58 ještě že už to aspon kleslo pod tu 60..ale na konci těhu jsme měla 72kg takže 22kg nahoře-nechápu :angry:
Blani jj přibrala jsem polovinu své původní váhy :sweat_smile: děs co :confused: ale něco z toho byla i voda páč jsem pak byla děsně nateklá si pamatuju že sem se v porodce pořád koukala na nohy a zdáli se mě tak strašně hubený :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak já si taky říkám, že nebudu po pátý jíst,, ale nějak to nejde :angry: budu na sebe muset být příšnější, přesně jak příšeš hani v lednu do plavek, tak at to není ostuda :grinning: tak já jdu chrnět hubeňoři papapa
23. říj 2009 ve 21:46  • Odpověz
Hani jej to mi ulítnul prstík místo na I na O :sweat_smile: pardóóón :wink:
Andreasku jééé milka tak ta je nej co? :wink:
23. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Andreasku vy jste hodně na sladký,určitě to udělej Tomáš se bude olizovat :slight_smile: taky nechápu že toho sladkýho jíte pořád tolik a oba vypadáte dobře-nespravedlivý :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.