• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
hele vole ted jsi mě dostala jdu chrnět :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:47  • Odpověz
Teda holky dneska to tu jede jako za stara co? :wink: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
Kači, no je to celkem dost. Ale když tam byla aji voda, tak to jde :wink:

Andrej, já mám tu milku s tou sušenkou. Na obrázku vypadá dobře :sunglasses: . Jinak Andrejka dělala s těma bebe sušenkama, že se to promazávalo kysanou smetanou s něčím smíchanou a skládalo se to za sebe. Taky jsem to dělala a bylo to taky moc dobrý.
23. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz
hani vzdyt jsi me nevidela, tak nemuzes vedet :wink: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz
Kači, jo jo :wink:

Ale já už jdu chrnět. Sice se mi nechce, ale to jenom proto, že tady sedím :grinning: . Jinak bych už dávno spala :grinning: . Manža říkal, že se d 10 vrátí z hospody, tak jsem říkala, to určitě. A jak to vypadá? Ještě není doma. Přijde tak o půlnoci. A to předtím než šel, tak usl u zpráv. Pak ať si furt nestěžuje, že je unavenej :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz
Blani jj něco byla voda ale stejně tý nemohlo bejt víc jak 5 kilo :confused: :sweat_smile: no byl to mazec vždyť jsem se taky v těhu moc na sladký nekontrolovala a byla jsem fakt mega :rolling_eyes:
blani, to teda jede, si pis.. mame hodna mimca, tak si to muzem dovolit, holky z jinych diskusi urcite zavidi :grinning: :grinning:
No nic, jsem si postěžovala, tak jdu spat :grinning:

Hezké sny, holky, a hodné prcky. Dobrou noc :slight_smile:
Sun nechod ještě,bud tu s náma..už tě láká do postele Martin vid? :sunglasses:
Tak jsme se rozhodla že od pondělí nejim po 17h,zítra jdeme na oslavu narozenin tak to ještě poruším,ale pak začnu nebo nikdy nezhubnu,akorát ze začátku budu teda trpět jako zvíře..
Káto stejně si dobrá že už si shodila 20kg..já kdybych nabrala jen 16kg tak už sem taky na své váze..
Tak už přemýšlím že padnu do hajan :wink:
23. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Andreasku vidim fotky :wink:
Blani ty jdeš taky vy jste hrozný copak se nevyspíte celou noc???Ráno se můžete válet až do oběda vždyt je sobota :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hani, ale záleží, v kolik chodíš spat. Já chodím kolem té 9., takže jíst naposledy v 6 je pro mě ideál. Má se jíst naposledy 2-3 hodinky před spaním. Ze začátku to zkus tak, že se najíš v těch 5,6, jak ti to bude vyhovovat, a pak, kdybys měla hlad, si dej třeba jenom jabko (i když po něm mám za chvilku ještě větší hlad, než jsem měla :confused: :grinning: ) a nebo si nalij skleničku džusu. To mi dost pomáhá :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz
Hmmm tak v tom případě jdu taky sama tady fakt nebudu..tak dobrou zítra ahoj :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hani v porodce jsem nechala asi 13 kilo a hoooodně dlouho se mi drželo na těch šedesáti,ale naštěstí už to jde pooomalinku dolů :sunglasses:
Hani, já se celou noc nevyspím :grinning: :wink: . A do oběda se taky válet nebudu, páč jdu do školy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a i kdybych nešla, tak bych se musela starat o prcocha. Tak ty si tady ponocuj a zítra přijdi až kolem oběda :grinning: . Však Sofinka se nějak zabaví a nakrmí sama :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
Tak já už fakt jdu. Dobrou noc :slight_smile:
Hani jeden kamarád aby ho večer nehonila mlsná tak si vyčistí zuby a pak už na nic chuť nemá :wink: :grinning: :grinning:
Andreasku Sofča byla kooooočka :slight_smile:
Blani doooobrou :wink:
23. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
Já jdu se psem a pak do postele tak pááááá :slight_smile:
23. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
holky vy me opoustite :frowning2:
no nic, ja jdu myt teda nadobi :angry: musim mit bavlneny rukavice a na nich jeste gumovy, jak mam ten ekzem, aspon ze tomas povesil pradlo.. drazdi me ten zbytek prasku na mokrem pradle :unamused: des bes.. tak dobrou, ale mozna jeste juknu :wink:
23. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Tak dobrou noc berunky :wink: taky bych tu raději dál kecala ale kdo ví kolik toho naspíme co? :wink: tak pááááááááááááá
23. říj 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak jukam, ale uz chrnite, tak jdu taky.. papaa :slight_smile:
23. říj 2009 ve 22:25  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Vstávat a cvičit :grinning: . Kojení bylo akorát v 1 a pak v 6 a to jsme už aji vstávali. Teda jestli zítra budeme vstávat v 5, tak potěš koště :sweat_smile:

Jo jo, s těma zubama to taky tak mám. Když si je vyčistím, tak už pak nic nejím, protože by se mi nechtěly čistit znova :grinning:
24. říj 2009 v 07:15  • Odpověz
Jo holky, když vaříte ty čaje, jakou používáte vodu? Balenou? Nebo převařujete z kohoutku?
24. říj 2009 v 07:24  • Odpověz
Ahoj všem.
Tak dneska se mi Alex jistě pomstil za to, že jsem včera čuměla na Apollo13, který jsem stejně nedokoukala, ale šla jsem spát až v půlnoci, takže prvně se probral ve čtvrt na 3, pak v půl 5 a nakonec v půl 8, teď utichl hluk z postýlky, tak možná usnul, ale já jsem mrtvá. To je asi trénink na změnu času. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
Blani, používám kojeneckou vodu. Ve vodě z kohoutku je moc dusičnanů nebo dusitanů, teď nevím. Pro kojence je to nad limit a pro ostatní je to v normě.
Nejvíc Toma Natura, podle testů patří k nejlepším.
24. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Jitu, díky. Teď jsem něco pohledala. Říkáš toma natura, jo. Já jsem myslela, že koupím fromin, ten hodně kupují. Díky :slight_smile:
24. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
No já viděla testy balených vod, tak beru prostě jistotu :grinning:
24. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Nechte si toho s těma nejíst od 5 - 6. Já jím před spaním, i v noci a zhubla jsem pod před těhu váhu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si nějak rozhýbala metabolizmus.
24. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Já jsem ten test taky viděla, ale už to bude tak rok zpátky. Tak díky, koupím tomu :slight_smile:

Tak ono záleží, kolik toho jíš. Jestli jíš malé porce, tak to jde :wink:
24. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Blani, on teď vyšel test nový.

Jím toho hodně. kdybych pře těhu snědla jen půlku toho, co dnes, tak jsem jak balon. :grinning:
24. říj 2009 v 08:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.