• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ten Fromin tam nebyl, třeba je OK.
24. říj 2009 v 08:07  • Odpověz
Jitu :grinning: . Díky.
24. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
čauvec

tak my byly včera natom vítání a jediný co bych nečekala,že se mi malá posere až k lopatkám :grinning: :grinning:
hrál tam nějakej dědek na housle ale tak strašně,že se z toho malá posrala
celou dobu v pohodě a než jsme chodily kté kolíbce tak Martin řiká,malá se posrala slyšel sem tu řachu a já řikám no fakzt já to cítím :grinning: tak sme šly durch pokadění do kolíbky,ale naštěstí to nebylo vidět
šla sem jí přebalit a ona byla s punčocháčkama s kalhotaka s bodyčkem no prostě durch :sweat_smile: pak ještě bylo společný focní,tak naštěstí sme měly na bodyčku ještě triko který to zakrývalo :grinning: no komedie

jo a dostali sme památníček,plyšovýho králíka a flotulin na bříško a nějakej krém na tělíčko a maminka růžičku

od tchánovců sme odcházeli opět opůl dvanácté v noci,malá tam zas chrněla v postýlce na terase u krbu :dizzy_face:

sem se krapet rozepsala :sweat_smile:
24. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Reni, tak to bych taky nečekala :grinning: :wink:

Jdu se chystat do školy, tak pa :slight_smile:
24. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Dobré ránko holky a přeji všem krásnou sobotu.Vy jste toho včera teda nakecaly,my jsme měli po dlouhé době zase večer pořádného vzteklouna,spát prostě nebude a je to.No nakonec se nám to podařilo.A spoaly sjme do sedmi,teď tady blbne s taťkou,musíme jet ještě nakoupit a odpoledne jedeme ke známým co mají dvouměsičníh holčičku.
reni tak to jste měli teda superní vítání občanků :grinning: :grinning:
Jinak co s etýče té vody,my sjme dávali balenou ale teď dáváme z kohoutku,psali že v ostravě je ta voda nejlepší,takže už dostává normální z kohoutku.
24. říj 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobré ráno..tak já už jsme vzhůru od 7.20h Sofinka se rozhodla že si v sobotu nepospí..škoda mě se zrovna strašně chtělo..jinak buzeni bylo ve 2h a pak v 6h..
Reni tos mi teda hned po ránu rozesmála s tim dědkem a posráním :grinning: no vidíš a ty ses bála že bude protivná a ona byla zatim posraná :grinning:
I když jí celkem závidim,mě od včerejška pěkně bolí břicho asi mám zácpu :angry:
24. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Blani at tě to ve škole uteče a Mareček at to bez maminky vydrží bez slziček :wink:
24. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
reni: hezký zážitek z vítání :grinning:
24. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj...no vy jste toho teda večer nakrafaly!!

my teda spali dnes děsně....každou hodku a půl až do rána jsem lítala nahazovat!!!(dudu) :angry: ale dycky jsem usla, jen ten spánek byl jakýsi přerušovaný, jinak jsem vyspalá!

s tou vodou....já používám z kohoutku už od 2.měs...(převařenou samo)

sun...jak jsi to myslela s těma měsícemá...tobě bude začínat ted 5.měs!! jak ti to přišlo nelogické, že ukončený 4.měs je začátek 5.měs-to je přece logickééé :astonished: :sunglasses: :wink:
24. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
reni s váma je prča teda co... :grinning: :grinning:
24. říj 2009 v 09:56  • Odpověz
šmouli: u nás dnešní noc taky stála za dvě věci. Davídek pobrekával, ale měl zavřený oči, no taky spánek přerušovanej a jsem jak praštěná palicí.
24. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
čaute kecalky,
tak my noc nic moc malej se rozhodl, že bude stávat před třetí a něcoo málo do rána natrénuje tak tam strašil ddo pěti pak ho martin ukodrcal v kočáru na půl hodiny :rolling_eyes: no děs, ted jsme to doháněly a chrněly do půl desátý. musím chvátat jdem k našim na oběd tak, aby jsme nepřišly rovnou ke stolu. no šmouly je to logické, ale když máš už 16 t tak je to přece čtyři měsíce už uběhlý to je taky logický. :wink: tak se tu dneska mějte, třeba bude zase večer beseda :grinning:
24. říj 2009 v 10:37  • Odpověz
sun: taky noc naprd? No snad to bude dneska lepší co? Musíme doufat.
24. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
no hlavně že to posrání nešlo moc slyšet,páč to ona umí docela fest nahlas :grinning: no aspoň máme naco vzpomínat :grinning:

sun-tak se pěkně napapkejte :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
já du dnes odpol s kámoškama na vínečko,mamka bude hlídat tak si aspoň krapet oddychnu,už se těším :dizzy_face:
24. říj 2009 v 11:53  • Odpověz
já to na týdny nepočítám.....my od 6.11. začínáme 6měsííííc :astonished: to je co!!!

jinak ted jsem dodělala palačinky, vařit nechci, radek pomáhá tátovi na chatě a na ty narozky teda jde, jsem teda povolila, prej do půlnoci bude doma, to chci vidět a zítra máme jet do Bousova k našim na oběd
:dizzy_face:
24. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
šmouli: to je tedy mazec, to fakt utíká jako blázen co?
24. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
ahoj holky, my se ted vsichni vratili z trihodinovy prochajdy, jsem hin :grinning: cestou zpet jsme si koupili nejaky super zakusky v mistni cukrarne, tak uz se na nej tresu.. ted se dela rybka a hranolky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz
čauky tak jsme se nadlábli ještě zbylo tak jdem zítra zas :grinning: tak zas došlo na téma příkrmy :rolling_eyes: no co jim mám na to říkat, ale jinak dobrý dali jsme malou prochajdu a pak jsme ještě stihli jednu malou rodinou oslavu, kde měli moc dobrej dort, malej toho moc nenaspal tak jsem myslela, že si ted schrupne, alespon tu svoji půllhodinku a nic. naučil se dneska kroutit jazykem tak ho pořád vyplazuje a povídá si :grinning:
24. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Čau holky, tak vidím, že jste všechny dneska někde poletovaly :wink: . Teď se snažíme uspat Marečka a strašně plače. Už je asi přetaženej :unamused:
24. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
ahoj
mě se nela před chvíli vzbudila, takže pujde spát zas kolem 22h :unamused: hlavně abych zas nechodila nahazovat každou hodku :confounded:
stejně jsem nasr....protože radek šel na ty narozky, místo toho aby tvrdnul doma a byl s malou, na mě přišla krize a jsem protivná....prej do půlnoci, stejně mu zítra povím své!!!! :angry:
chjo-dávaj docela pěkný filmy, tak budu pak čučet asi, tady bude asi mrtvo
24. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
taky jdu v pondělí na aerobic, musím se nějak vybít že...a budu chodit, páč potřebuju to břicho dát dokupy :slight_smile: :dizzy_face:
24. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
anebo že bych zkusila nějakou hru na pc??? :fearful: :grinning:
24. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
smouli, vsak on bude zitra sekat latinu :grinning:
ja si ohrivam vecu, pak budem koukat na bobule :slight_smile:
24. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
my měli k véče s nikolkou makovec :grinning:
24. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
smouli mnam :slight_smile:
24. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
:wink: andrej: taky budeme koukat na bobule...
24. říj 2009 v 19:59  • Odpověz
Šmouli, ta hra na PC zní líp :grinning:
24. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
já už bobule viděla, tak asi planeta opic :wink:
24. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
no jo asi budu hrát cézara...já už totiž ´2roky nemužu dohrát čtvrté kolo....pořád mi padá prosperita :grinning: asi špatně obchoduju a to chci podnikat :grinning:
24. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
holky tak ja jdu cucet, papa a dobrou :wink:
24. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.