• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šmouly taky se chystám v po na aerobik, ale asi až to další, jednak se potřebuju nějak vybít a jednak nechci bejt večer doma :sweat_smile: prostě chci přijít, aby byl malej vykoupanej najedenej spokojenej a spal :slight_smile: prostě oddych, poslední dobou je toho nějak moc :pensive: jsem si nalila sklenku bílýho a bobule si pustím asi jen jako kulisu už jsem to viděla.
24. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
Šmouli :grinning: , musíš se víc snažit :grinning: :wink:

Taky jsem bobule viděla, ale lehnu si k nim. Manža jde zase do hospody. Tak dobrou noc :slight_smile:
24. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz
Alex usnul jako obvykle u prsa krátce po 19. Jsem zvědavá, jestli pochopil, že se dneska spí o hodinu dýl :grinning:
24. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
hm tak místo bobulí u nás běží planeta opic jsem ted přeštělovala už hodiny, říkali ve zprávách, že budeme spát o hodinu dýl no to jsem zvědavá :grinning:
24. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
dobrou.... taky půjdu, ale malá ještě nechrápe :unamused:
24. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
dobrou šmouly u nás se už chrní no jsem zvědavá na jak dlouho tak brou noc :slight_smile:
24. říj 2009 ve 21:17  • Odpověz
Čůůůůs kočky :slight_smile: konečně u PC :wink:
Jitu no malej se mi taky pomstil za to že jsem tu včera kecala :confounded: usla jsem kolem půlnoci a v 1 vstávačka a pak ještě v půl 5 :rolling_eyes:
a pak v 8 dopo byl protivnej páč chtěl jeětě spát a tak jsem myslela že tchyně bude vozit,ale ta odjela do města a tak musel na prochajdu manža :grinning: a já zatím smejčila byt a cmudila oběd-Musaku -a teda upřímně řečeno nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a odpo jsem jela k našim a dali jsme s mamkou,kočárkem a dvěma psama pořádnou štreku 2x převýšení dobře 300-400 metrů a na kiláky nějakejch 6-8 :wink: a teď jsem ještě patlala Tiramisu a vytírala :rolling_eyes: no mazec,ale mam hotovo a zítra akorát zaserfovat po žehlicím prkně :wink: :slight_smile:
Reni teda to máte parádní vzpomínku na vítání :grinning: :grinning:
Tak až manža opustí sprchu tak tam taky naběhnu a hurá do peří :wink:
Dobrou noc berušky a sladkééééééééééééééé sny :wink: :grinning:
24. říj 2009 ve 21:23  • Odpověz
ccccc vona ještě nechrápe-si jako povídá v postýlce a já tu padám na hubu :confounded:
tak to jsi kačko dobrá takovou štreku-bych na to byla líná!!!

tak brou všici :pensive: :wink:
24. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile: . Tak já to říkala, od 5 jsme vzhůru. Ale dneska mi to nevadí, protože to je, jak kdyby jsme normálně vstávali v 6. Ale zítra jestli vstane zase v 5, tak to už mi vadit bude :grinning:
25. říj 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahoj.
Alex taky nevzal změnu času na vědomí, ale vstával v 7 dle nového, teď si tam hlučí v postýlce, ale má smolíka a nejmíň do 9 tam hezky bude. Spíš to bude boj večer a bude chtít spát už v 6.
25. říj 2009 v 07:29  • Odpověz
Toho večera se taky bojím :confounded:
25. říj 2009 v 07:33  • Odpověz
No budu to posouvat tak po 15-20 minutách a snad se do týdne srovnáme.
25. říj 2009 v 07:39  • Odpověz
Jitu, tak vy máte nějakej režim, to máte v pohodě, ale my žádnej nemáme :unamused: . Asi bych měla nějakej zavést, ale nevím jak. Už jsem si našla téma, tak ho zkusím pročíst a uvidíme.
25. říj 2009 v 07:54  • Odpověz
Blani, no já jen dodržuju dobu koupání a spaní, to myslím tak nějak pro počátek stačí :grinning: Plus teda to, že nedostane jídlo dřív než po dvou hodinách. TeĎ se tedy pokouším o protoažení na hodiny 3, dopo to jde, ale odpo už to musím zkracovat.
25. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
zdarec
tak malá včera venku usla opůlů druhé a pak si jí babičky prostřídaly ajá šla z holkama na to vínečko a malá normálně spala až doi 8 do večera :sweat_smile: si pro mě normálně došla do hospody :grinning: :grinning:
tak šla spinkat ve 22hodin a kojo ve 3 a pak v 7 ale celou noc sebou jaksik mlela,takže sem celkkem nevyspaná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Jitu, tak my denně nekoupeme, tak proto to je blbý. Jinak by to šlo, protože když koupeme, tak to je fakt tak +- ve stejnou dobu.

Reni, tak to ti hezky spinkala.
25. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Jitu, a kdy dáváš ten čaj? Jak poznáš, že má žízeň? Mohl by pomoct aji na škytavku, že? Když pomáhá mlíko.
25. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:
sabinka se na bastu v noci vzbudila dvakrat, ale docela jsem se vyspala, ona se nabasti a pak hned zase usne :slight_smile:
vcera vecir jsem pridala fotecku, kdyz jsem byla ve walesu jako aupairka, halloween se mi moc libil, tak si ho pripominame i tady, i kdyz hodne lidi odsuzuje americky svatky tady v cechach.. ale proc si nevyrezat strasidlo z dyne, ze? :grinning:
25. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Andrej, krásný strašidlo :slight_smile: . Já nechápu, proč by někdo měl slavit helloween, ale myslím, že to snad nikdo neslaví, jen si dělá ta strašidla a ty jsou fakt pěkný :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
Blani, no když ještě nechci kojit, tak dám čaj. Večer ho dostane několikrát před koupáním.
25. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
blani diky :slight_smile:
25. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
blani-já dávám čajík mezi kojem,ale někdy mi ho plive a nechce ho,dávám klasickej fenyklovej sáčkovej,a malé ho vecpu když má škytavku,pomáhá to :wink:
25. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Jitu, dík. Mně právě přijde, že večer by si snad i dal, protože strašně tahá dudel. Ale přes den nevím.
25. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás kojo ve 2 a pak v půl 6 a od té doby už jsme vzhůru :rolling_eyes: jak je venku světlo tak prďola neusne :confounded: bych to potřebovala obráceně aby ráno byla dlouho tma a večer světlo tak do těch osmi :grinning: :grinning: a teď ho vuala tchyňa na prochajdu tak doufám že zabere :wink:
Já teda taky nejsem zastáncem americkejch svátků to už bysme pak fakt mohli slavit i den Díkuvzdání a tak,ale strašidlo z dýně je super :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Reni téééda to si Kája to odpo spaníčko řádně natáhla :astonished: :wink:
25. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahojky..tak u nás kojení ve 3h,pak v 6h,pak jsme byli hodinu vzhůru a pak si sofča ještě na hodku zdřímla a já s ní..
Blani já denně taky nekoupu,ale koupeme 2x v týdnu jinak jí sprchuji..jsme zvědavá na dnešní večer včera byla protivná už od 17h,ale koupat se šla až v 18.15,dneska fakt nevim..
Káto ty se máš tobě pořád někdo vozí :wink:
25. říj 2009 v 09:30  • Odpověz
Hani no pořád ani nee :confused: tohle je spíš výjimnka jinak si to odchodím sama :wink: :grinning: tchyně vyjela s malým no dobře po dvouch měsících a u manži to taky není pravidlem-ten s ním jel sám tak možná 3x-4x a tchyně asi taky tak za celou dobu :wink: a jak Sofinka snáší sprchu???
25. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Hani, jakože když nekoupeš, tak ty dny sprchuješ?

Reni, dík :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:04  • Odpověz
Sprchu miluje já jí dám na lehátko a ona se v tom úplně vyžívá..tu spchu praktikuje už od 2 měsíců,otírání nás nebavilo,ani mě ani Sofinku..
Mě včera nabídnul Petr že půjde ven se Sofčou sám,abych si mohla odpočinout, jenže jelikož jsme se celej týden neviděli,tak jsme chtěla jít taky..
Jdu uklízet,navařeno mám ze včerejška,tak abych nevyšla ze cviku :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky.
Andreasku-strasidylko krasny, my si taky vyrezavame dyni kdyz mame - davame ji ven a pak na ni koukame z okna jak sviti, taky mam rada lucernicky na svicky - povesim je na strom, to je pak krasa. :wink:

Jinak my koupeme skoro kazdy den, pac se to Majde strasne libi, ted se hodne koupeme ve velke vane spolu :wink:
A taky mi ted uz spi celou noc holky, po koupani udelam kasicku ryzovou - to ji taky moc chutna a pak krasne spinka. Pres den kojim a davam cajik - medunka /jablicko. :slight_smile:
25. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
ahoj holky,
my koupeme každý den, protože to Mareček miluje - koupeme zatím pořád ve vaničce, ale protože hrozně kope a cáká a my koupeme v kuchyni kde je plovoucí podlaha :grinning: která pak fakt plave, tak ho chlapce asi brzy přesuneme do koupelny :grinning: :grinning:
dýni nedlabeme ale líbí se mi to - jednou jsme to udělali ještě když jsem bydlela u našich a pak ta dýně shnila a páchla, blé, takže od té doby jsme se do toho nepouštěli :slight_smile:
Andaro - ty kojíš celý den a jen na noc dáváš tu kaši a pak ti malá spinká celou noc? To Mareček donedávna taky spinkal celou noc a zatím jen kojím.
25. říj 2009 v 10:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.