• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj Andaro, ty lucerničky musí být krásné :slight_smile:

Už dáváš kašičku? A proč? Aby ti líp spala? A děláš ji z mateřského mléka?
25. říj 2009 v 10:50  • Odpověz
Holky, ona se mi totiz v noci budila po 2h - tak jsem myslela, ze ji mlicko nestaci a poradila se s Dr a on rekl, ze ji muzu tu kasicku zkusit a pokud ji bude chutnat a snese ji, tak ze ji klidne muzu davat :wink:

Takze jsem koupila tuto:
Je mlecna, protoze ja ji obcas prikrmuju i Bebou, je to proste zroutik :grinning:
http://www.docsimon.cz/zbozi/nestle-mlecna-kase-ryzova-250g

a taky mam v zasobe tuto, jen se ohreje a je to: http://www.lekarna.cz/nestle-mlicko-s-kasi-ryzove-2x250ml/

Ted uz ji treba dam kasicku i k obedu a na noc treba Bebu, nebo naopak, mne uz tak prsa nenalejvaj jako driv, kdyz jsem mohla rozdavat. Jednu chvilku ji to proste nestacilo, hodne vyrostla a vytahla se.
Predevcirem nam bylo 5.mesicu :dizzy_face: a s mrkvickou uz taky brzo zacneme.
25. říj 2009 v 11:09  • Odpověz
Andaro takže tys začla jí prvě podávat kaši a ted začneš teprv s mrkvičkou?Já myslela že mrkev se má podávat jako první..já se vtom teda moc nevyznám tak proto se tak blbě ptám..a to ti tu kašičku papá Majdalénka ze lžičky nebo jí krmíš flaškou?A na Bebu začla pít bez problémů?Já zkoušela Sofii dát Nutrilon a ona ho vůbec nechtěla a navíc neumí pít s flašky takže u nás je to problém..Mě se totž Sofi taky budila po 2h ted už je to lepší..
25. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
Hani, ono se ma zeleninou zacinat proto, ze kdyz treba zacnes necim sladkym, tak dite tu zeleninu nemusi chtit. Ale ta kasicka je jen nasladla mirne, proste jako treba UM nebo i MM. A davam ji to do flasky, uz jsem prisla na optimalni michani, takze je to tekuty, ale hustejsi. :wink:

Bebu v pohode, ja ji dala poprve flasticku uz v 6tinedeli, ale s mym odstrikanym mlikem a nebyl problem v sani ani pak z prsa, proste se to krasne naucila a cajicky ji davam taky uz dlouho :wink: Ted jsem ji koupila tu silikonovou lzicku, tak pak uvidime jak ji to pujde. :slight_smile:

Tak asi pokud to Sofinka z flasticky neumi, tak proto ten Nutrilon nechce. Musis to asi zkouset, dokud se ji to nepovede.
25. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
Zkoušíme denně dávám jí ve flaštičce čaj,mlíka už tolik nemám abych jí ho odstříkala do flašky a pak ho mohla vylít..ten Nutrilon jí ale asi vůbec nechutnal,protože jsem jí ho pak zkusila dát stříkačkou a celej ho vyhodila ven a ještě u toho dělala hrozný škleby..
25. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Aha, ja nevim jak chutna, ale prej treba Sunar je vic jako smetanovejsi a sladsi -ten jsme meli taky a taky v pohode -jsem ho dopijela a je fakt dobrej. A s dr ses radila?
25. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
ja teda porad jen kojim, dvakrat jsem zkusila cajik, ale bez uspechu..
do pul roka bych rada jen kojila.. az pak zacnu nejake cajicky, prikrmy, kasicky apod.. :slight_smile:
dokud chce moje mlicko, nebudu ji namlsavat nicim jinym :wink: :grinning:
25. říj 2009 v 11:58  • Odpověz
Tak ja cajik davala kdyz byly vedra, sice se rika, ze mlicko staci, ale zase jedna doktorka rikala, ze zahlenuje.Navic Majdulka se po cajiku krasne vykaka, pokazdy :wink: a ted jak mela rymu a trosku kaslik, jsem ji davala teplej cajik a bylo ji lip.A prave pokud holky nedavate z flasky,muze s tim byt potom problem zacit -kamaradka to tak ma, jenom kojila a z flasky nedavala ani vodu nic a kdyz byl malej nemocnej, tak mu mela davat lek v cajiku a on ji to proste nevypil :unamused:
Jsem zvedava na tu mrkev, jak se bude tvarit :grinning:
25. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Já jí doted taky jen kojila,ale když jsme chtěla od Petra pohlídat a nechat mu tu mlíčko ve flašce tak jsme zjistili,že vlastně z flašky pít neumí a začal problém,čajík jí dávám asi 3 dny zkouším tu flašku,předtím jsme jí do flašky odstříkala svoje mlíko,ale to taky nepila,ono se to nezdá,ale je to fakt problém..S doktorkou jsme se radila,prej kdybych tak 2 dny vydržela tak si tu flašku prostě vezme,protože vyhladovět se nenechá,jenže na to já nemám srdce..
Andreasku a jak jí krmí Tomáš když máš školu?
25. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahoj holky,

tak o mně se pokouší nějaké nachlazení,pálí mě oči, v krku a spouští se mi rýma. Dneska vezme Davču manža na procházku a já si asi udělám čajík s medem.
25. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Evule, tak ať je bacil brzo pryč :wink:
25. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
Tak manža přijel z venku s muzikou. Jsme slyšela Alexe řvát až domů, ani nemusel dole zvonit :grinning:
No já řekla, že bude jíst ve 3 a manža si to přihasil v půl 4 :grinning:
25. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Jitu :grinning:

My jsme byli přes 2 hoďky venku, manža doma čučel na film, jsem myslela, že bude spát a teď jsme doma a on usíná místo aby se věnoval Marečkovi a mě nechal trochu oddychnout :rolling_eyes:
25. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
hani, kdyz jsem ve skole, tak to jo, to tomas krmi malou lahvickou s mym mlickem :grinning: jinak ale jen kojo :slight_smile:
mamka porad na me, pry at ji nezvykam zatim na nic jineho, pry ze se jeste nanakupuju ruznych kasicek apod.. ale jsem rada, ze flastku neodmita, ze vime, ze ji to s ni jde..

blani, bud razna a na usinajiciho manzu marecka poloz a basta :grinning:

tomas upekl moravsky kolac a je mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

evulko, toho bacila pekne vyzen, mne se to min. tyden take povedlo.. :slight_smile: presne jak pises, caj s medem a citronem, ja si 2x vzala i paralen.. a uvar cesnecku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 16:22  • Odpověz
Nechala jsem je a šla umývat nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky to mohl manža udělat, když jsem byla venku. No, ale aspoň je teď s Marečkem :wink:
25. říj 2009 v 16:31  • Odpověz
Moravský koláč, mňam :slight_smile: . To máš ale šikovnýho manžu :wink:
25. říj 2009 v 16:32  • Odpověz
no pekl ho blani asi podruhe, ale fakt basta :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2009 v 16:44  • Odpověz
To věřím :wink:
25. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Andrej, máte stejnej Púovej overálek jako máme my :slight_smile:
25. říj 2009 v 16:55  • Odpověz
blani to je fajn :slight_smile: my ho mame po vojtiskovi :slight_smile:
chlapecek sestrenky :wink:
25. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
Tož to jo :slight_smile:
25. říj 2009 v 17:09  • Odpověz
Tak jsme se vrátili ze super procházky a pak jsme byli v cukrárně no prostě super odpoledne,škoda že to takhle eni pořád..ted je Petr se Sofčou v obýváku na sedačce a snaží se jí zabavit aby vydržela aspon do 18 na koupání..
Andreasku a jak to že je Sabinka tak šikovná a takhle krásně vám pije s flašky,co máte za flaštičku?
Mě dneska vypila 2x 20ml čaje,ale zas tim svým stylem..
25. říj 2009 v 17:15  • Odpověz
ahojky, tak my už jsme taky doma, odpoledne bylo u nás krásně tak jsme byli na prochajdě malej spal skoro tři hodiny, tak jsem zvědavá jaká bude noc. tak my dáváme čaj taky od léta a bez problému. andrej krásná fotka sabinky s dýní, já mám helloween ráda, líbí se mi ta výzdoba na to mě užije :grinning:
25. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
Hani, tak třeba se to tím ocucáváním naučí...
25. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
U nás je protivnoooooooo, no nedivím se, touhle dobou už chodíme kojit. Dneska ho chci udržet aspoň do 18,15 a teprve pak jít koupat. Ale asi to bude nadlidskej výkon :unamused:
25. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
tak u nás zatím panuje neobvykle dobrá nálada a to celý den, no snad si to nešetří na noc :sweat_smile: jsem ted koukala na to koupání a nevím jaký si mám vybrat jedno je fajn a stojí skoro tři a druhý je takový lepší a stojí skoro čtyři tak nevím a v tom za čtyři nemusíme mít koupací čepice :grinning: pojištovna mi 1000 zaplatí tak je to dobrý, snad to do příštího roku nezruší :grinning:
25. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Mareček spinká, ale já věřím a doufám :sweat_smile: , že to ještě není ten noční spánek. Leží tady vedle manži, tak uvidím.
25. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
já do Alexe zatím nalila už 30 ml čaje, to budou plíny durch :grinning:
25. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
jen jsem to napsala tak sačal knučet tak jsme taky na čaji :grinning:
25. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
U nás furt vede MaM lahev. Akorát už musím koupit ten dudlík od 4 měsíců tedy tu savičku nebo jak se tomu nadává.
25. říj 2009 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.