• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evul: díky už jdu na to :slight_smile:

Andreasku: to zvládneš, umím si představit jak jsi nervózní, ale na konci Tě čeká úžasná odměna :slight_smile: Drž se :slight_smile:
30. čer 2009 v 11:09  • Odpověz
jj, dekuju.. :slight_smile:
jsem si fakt spis myslela, jak nebudu rodit zacatkem 38. tydne a ono prdlajs..
30. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
ahojky tak mimčo koukám žádný :confused: teda andreasek ta vaše sabinka by si asi rozumněla s vojtíškem od andrejky co? :wink: ale zítra se už dočkáš a navíc taková pěkná jednička v narození :slight_smile: budu držet palce, a evče ve čt. mě se konečně podařilo malýho uspat, v postýlce se mu prostě spát nechce tak odpoledne vezmu kočár a vyrazím k našim zatím je docela pěkně.
30. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
andrej: já se ti fakt nedivím, taky byl byla nervozní jak blázen, ale musíš to nějak do zítřka přečkat no. :pensive:

kat: tak ať se povedou. :wink: Já půjdu za chvíli vykrajovat a smažit.

sun: tak to bude hezká procházka co? Vaši se určitě už těší. :wink:
30. čer 2009 v 11:41  • Odpověz
Andrej, to se ti nedivím, že jsi nervozní, musí to být zvláštní pocit, vědět, že zítra už to bude :sweat_smile: . Já su na druhou stranu ráda, že to bylo tak jako z kontroly šup k porodu :sweat_smile: . Kdyby mi řekli, přijdte za týden, vyvoláme to, tak su strašně nervní.
Mě se chce stráááášně spát :confused: Tak si počkám až se mě dopeče jídlo, nacpu se a pak adijéééé

Já jsem taky zvědavá, kdy bude chtít malá ven, no holky, hlavně ať to není dneska bo manža je na SK a se saniťákem se mě rodit nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Hani, a ty Sofinku nekojíš? Ze ji necháš spát? Já malého budím po 3 hodinách, když se nevzbudí sám.
30. čer 2009 v 11:42  • Odpověz
Blani a ty máš na noc budíka na kojení?
30. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
Charlie, jo jo, natahuju si budíka :confounded: . Ale stihne zvonit jen někdy :grinning: . Většinou se Mareček začne hýbat, tak mě to vzbudí.
30. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
blani ajo, já teda nevím, jak to budu dělat já, jestli na noc budíka nebo si malá řekne sama :astonished: Ti nějak nevím, ani netuším, jak by to mělo být správně :confused:
30. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
sun jj, sabca by si rozumela s vojtiskem :slight_smile: a jednicka v narozeni by byla moc fajn, jenze oni to muzou vyvolavat a nebude se nic dit.. :sweat_smile:
dala jsem jeste prat povleceni a prevlecu, trosku poklidim, at mam dobry pocit, ze jsem to doma nechala jaks taks ciste :slight_smile:
venku je strasny dusno..
30. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
blani a jak válčíš s monitorem? Vzpomeneš si že ho musíš vypnout? :grinning: Jinak ho máš položený na roštu, že? Myslím, že to tam tak píšou, odpo to možná už namontuju všechno na postýlky, tak sonduju, abych to nemusela študovat v návodu. Co si ještě pamatuju, tak tam psali, že ten monitor má být na nějaký desce, ne přímo na roštu :confounded:
30. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
andreasku ty jsi teda vzorná, ale udělala bych to taky, hlavně si zkrátíš čas čekání
30. čer 2009 v 11:51  • Odpověz
Holky nemáte náhodou zapnutou Novu? Je tam cestománie a jsou tam ženy z různých kmenů, jak nosí děti. My na to máme šátky a všelijaký ergonomický nosičky a tam zabili kozu, stáhli ji z kůže a kůži mají jako nosítko :sweat_smile: :grinning:
30. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
charlie proc ne :grinning:
a clovek tu pak kupuje manducu apod. za tri tisice!
30. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz
andrej ty si jak ja pokazde pred kontrolou gruntuju a ja nevim ja prave nejsem nervni i nkdyz vim ze to bude ve ctvrtek a jj mas pravdu hodne zenskejch porodilo po tom zatezaku kapacka je kapacka :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz
holky tak já dokonce dneska stihla "uvařit" :grinning: máme rybí prsty s bramborem. tak já dám malýmu naposledy kolem jedenáctý pak se vzbudí kolem druhý a pak ráno v pět, takže pohodička. ráno jsem mu zkusila dát z prsu tak bumbal pěkně, ale pak u toho zase začal usínat a jen tak si dudlat, on je nějakej línej. :grinning:
30. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz
Charlie, mně říkala i dr., že mám krmit nejpozději po těch 3 hodinách, aby přibral a Mareček si na to asi zvykl už sám.

Monitor vypnout nezapomínám. My ho máme položený přímo na tom roštu, žádnou desku tam nemáme a snímá.
30. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
Evi, a co to je ten zátěžový test :confused: ?
30. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz
Sun, jsi taky šitá? A dívala ses na to šití? Mně se vůbec to moje nelíbí :sweat_smile: . Já teda nevím, jak má šití vypadat, nikdy jsem nic zašitého neviděla, ale toto je fakt děs. Mám tam takové jakoby hrbolky (asi utažené stehy nebo co) a takové rozšklebené pořád. Vůbec ta kůže není nijak krásně u sebe :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz
blani napichnou mi oxitoxin a budou pozorovat delohu :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
blani, davej si tu dubovku nebo repik, at se ti to stahuje krasne a moc se na to jeste radeji nedivej :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz
holky a na co se sleduje děloha? Není lepší napíchnout oxytocin a rodit? Nějak to nechápu.... Nebo to se jde na zátěžový test a u toho se rovnou i porodí, ne? A nebo toho oxytocinu daj schválně málo aby se nerodilo a oni si mohli zaznamenat ty křivky??? To jsou kočky moje dedukce, jsem v tomhle teda těžce mimo :confused:

andreasku já si asi manducu za 3 tácky koupím, nevím, kde bych sháněla a zabíjela kozu :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz
Evi, aha. Ale to mi zní jako klasické vyvolání porodu :sweat_smile:

Andrej, já si to dubovkou mažu po každém WC a pořád to je stejný :unamused:
30. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jo blani myslím, že je ještě pořád moc brzo na zhojení, musíš tomu dát čas... Pokud tě to nějak moc bolí, tak bych se jela ukázat do porodky, ale pokud to nebolí a "jen" se ti to vzhledově nelíbí, tak si myslím, že je to normoš
30. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz
blani já tam mám jen dva malinký, pa mě sice chtěla šmikla, ale stihla jen trošku protože jsme se nějak nepochopily a já začala tlačit a malej vylezl. no a jinak jsem se ještě nedívala :sweat_smile: odpoledne až bude malej u našich spát tak popíšu porod, teď jsem si stihla vyplnit porodný tak to tam zítra odnesu, teda pokud dorazí už rodný list.
30. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
charlie nene oni napichnou normos oxitoxin aby videli jak bude reagovat deloha apokud se rozjede porod tak se rodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz
Sun a to lejstro na porodný se vlastně nosí kam? Na socku?
30. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz
Evi ajo, tak v tom případě nechápu, na co se to teda sleduje, taky mě to připadne, že je to spíš vyvolání :wink:
30. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Evi a oni ti to ve čtvrtek mají dělat?
30. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.