• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Vidíš Sun, to si musím zjistit, jestli nám pojišťovna něco přispěje :wink:

Tak už je vzhůru, ale kňourá :confused:
25. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
Čus bus :slight_smile:
Tak my byli u našich skoro celé odpo a pak jsme byli nakoupit-teda jen já a Radek s malým byli v autě :wink:
Andreasku já taky chci do 6 měsíce jen kojit(nebo teda jen MM) a až pak postupně začínat s příkrmama :wink: :slight_smile:
Hani tak to bylo super odpoledne že? :wink: :slight_smile:
Evulko tak ať je bacil brzy fuč :wink:
Blani chlap jeden zatracenej co? :confounded:
Sun teda to si to spaníčko natáhnul :slight_smile:
Tak u nás díky tomu že ráno nespal bude o 1 kojo víc :confused: tak jsem zvědavá na zejtra :wink:
25. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
čauky-tak já byla s malou u našich a celý dopo jsme byly venku a od půl třetí opět venku a to děcko mi tady zase od té půl třetí chrní,no sem zvědavá jestli míní zase chrnět až do osmi jak včera,páč teda na vstávání teda fakt nevypadá :sweat_smile:
25. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
tak my máme na čaj aventku tu malou je super, že si jí filípek drží sám dokonce si jí i nasměruje zpátky do pusy,, když mu vyjede a na mlíko máme nuk. bere obě, není nijak zvlášt vybíravej hlavně, když z toho něco teče :grinning: teda reni to más ale šípkovou růženku :slight_smile:
25. říj 2009 v 18:32  • Odpověz
Tak spíme, nakonec jen o půl hodiny dřív. to jde.
25. říj 2009 v 18:52  • Odpověz
ahoj holky, snad to opravdu brzy zmizí.

andrej: čajíky s medem piju, tak snad to zabere.

My máme flašky Avent a chtěla bych zkusit i tu nuk, to máme i dudlíka, tak myslím, že by z ní pil dobře. Jinak máme jako sun tu malou na čajík a ty větší na mlíčko.
25. říj 2009 v 18:53  • Odpověz
U nás dudl NUK propadl.
25. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
u nás zase propadl MaM. :grinning:
25. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
On Alex nemá rád nic tak divně tvarovanýho. On ač je sám asymetrickej, tak dludla chce symetrickýho :grinning:
Prostě tenhle tvar
http://www.rajmaminek.cz/dudliky/mam-dudlik-uklidnujici-mini-0-6-mesicu-silikon-1-ks/

Proto předpokládám, že by ještě bral Avent.
25. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak my nakonec koupali už v 17.30..a ted už spokojeně chrupká,ale budu se to každý den snažit protáhnout aspon o 10 minut,aby jsme se vrátili tak na tu půl sedmou..
Flašku máme taky Aventu ale savičku na tom máme od Chicca,Nuk ani Mam nechce..s Chiccem si aspon trochu hraje..
25. říj 2009 v 19:12  • Odpověz
Jste mi připoměli že jsme se chtěla podívat jestli VZP přispívá na plavání,ale pochybuji ty nepřispívají skoro na nic..
25. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
tak ten jsme měli a pořád ho plival...

hani: možná vzp něco přispívá ne? My máme tedy ozp, ty přispívají, ale vzp by mohli taky...
25. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
hani, mame avent lahvicku :wink:
25. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
hani tu, co jsem dostala k odsavajde avent isis, mam pocit, ze ji mas taky, ne?
25. říj 2009 v 19:21  • Odpověz
holky chci se optat....vy čekáte až se prckovi bude chtít spát? nebo ho prostě ve stejnou dobu každý den ukládáte ke spaní?, ikdyž se vám třeba vzbudilo před půl hodkou???
mě spala do 19h...myslela jsem si že už bude hajat a vzbudila se, ted mi neusne, musím čekat tak do 21h až bude ospalá :unamused:

jináč mě dr taky říkala, že můžu začít přikrmovat na noc kaši rýžovou a zeleninu dýl :confounded: a přesnídávky vůbec....zatím, jsou sladký a dál to znáte blal bla bla furt dokola
25. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
míšo...taky máme ten dudu...jiný zatím nechce a je fakt, že je uklidnující :wink:
25. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
andara - a jak dáváš tu kašičku?? ve flašce??
25. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Já koupu ve stejnou dobu a s 19 hodinou uléháme ke kojení, pak jen přesunu do postýlky. Při kojení už je ve spacáčku, abych ho pak neprobudila.

Dneska jsme šli kojit v půl7, ale to během týdne zase odsuneme na správnou dobu.
25. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
Šmoulo no on malej už takle k večeru nespí :confused: a tak je už uondanej a taky koupeme ve stejnou dobu :wink: a pak ho nakojím a šup do postýlky kde pak sám usne :wink:
25. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
ale když mi zrovna na půl 7 spí, tak ji nechci na koupání budit....tak já nevím jak to dělat...ono jí to prostě takhle vyjde ten čas.... :unamused:
MAjda pije z Nuku,Mam a pak mame od Tefalu s tepelnym senzorem a to taky v poho,dudliky mame Nuk :wink:

Holky, dotaz:jaky mely vasi prckove apgar score? Moje mela 9-10-10 - bod dolu za trosku modre nozky, ale treba na jiny diskuzi jedna holcina psala, ze jeji holcicka byla cela fialova a mela samy 10, tak to asi zalezi na tom,kdo jim ty body dava :confused:
Smouli-jj ve flasce,naredim aby byla tekutejsi :wink:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
já myslím že jsme měli 10-10-10 to je blbý??? nechápu
25. říj 2009 v 19:41  • Odpověz
a míšo v kolik ti naposled usne navečer a do kolika spí??
25. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
no jestli vám třeba od 16h nespěj tak to chápu, ale já ji neudržím... :wink:
25. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Smouli-samy desitky je nejvyssi hodnoceni,tudiz super :wink:
25. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Andaro my měli 10-10-10 :wink: ale asi je to fakt na tom kdo je dává :wink: ale vždyť je Majdulenka v pohodě a krásná holčina a tak to nech :wink:
Šmouli tak ji koupej dýl třeba v půl 8 :wink:
Pucek už dadáááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ve stejnou hodinu i v novém čase :grinning:
25. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
se máááte...budu muset ji asi aspon přes den nějak upravit režim, aby naposled usla kolem 16-17h a pak už by to byla pohoda!!!

tak jdu si lehnout, dnes mi radek s ní bude než usne a já jdu odpočívat, bolí mě za krkem a mezi lopatkama

tak brou kočky...zítra :wink: :pensive:
25. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
tak nám to vychází plus mínus hodky každý den stejně, dopoledne si schrupne před obědem půl hodky hodku pak to samý po obědě, odpoledne většinou ty dvě hodky venku a pak od pěti nespí, po sedmý jdem koupat a v osm chrní :slight_smile: tak já jsem ani jiný flašky nezkoušela tak nevím vzal tyhle tak jsem to dál neřešila :wink: tery my měly taky dobrý desítky, možná taky devítku už nevím, určitě je to podle toho kdo to dává, šmouly 10-10-10 je plný skore takže super :wink: :grinning:
25. říj 2009 v 19:49  • Odpověz
Smouli, naposledy spí v kočárku na prochajdě. Po 17 už ho spát nedávám, prostě ho nějak zabavím.

My měli 8-8-9 kvůli barvě. No co čekat, když jsem měla dolsin, že.
25. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.