• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak to já ji taky zkusím po 17h nějak zabavit, snad to půjde...ona mi usne i když ji držím a něco dělá...ani o tom nevím :confounded: tak už papapapapapapaa :slight_smile:
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
něco dělám... papapapapapaapap :pensive:
25. říj 2009 v 19:52  • Odpověz
Šmoulo no prďola taky přes den toho moc nenaspí :confused: podobně jak píše Sun tak půl hoďky-hoďky dopoledne a pak někdy hodinu a někdy 2 hodiny na prochajdě a tím to hasne :pensive: ťak brouuuuuuuuuu a sladký sny :wink:
Dneska budou dávat Želary :dizzy_face: moc pěknej film ač teda knížka je 100x lepší po jejím přečtení mi filmík už tolika nešmakoval :grinning:
25. říj 2009 v 19:54  • Odpověz
my meli taky 10-10-10 :wink:
25. říj 2009 v 19:55  • Odpověz
papa šmouly, andrej vzp píše, že přispívá 1000,- na plavčo. dneska ještě přerovnám pidi věci už se to tam zase nějak štosuje a budu při tom koukat na superstár, ale obávám se, že do jedenácti nevydržím :sweat_smile:
25. říj 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak holky pííííc jdu na film a jehlice do rukýýýýýýýýý :wink: :grinning:
Tak brou brou kočky a ať mimínkové kráááásně dadajííííííííííííííííí :wink:
25. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
My budeme čučeti na superstar.
25. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Holky ja to neresim, jen to bylo pro zajimavost :wink:
Jmiso-proc Dolsin?
25. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tak superstar jsem viděla asi jen jednou a to to běželo tenkrát poprvý :grinning: nějak toto nemusím tak a už jdu paaaa :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
Mareček taky měl 10-10-10 :dizzy_face:

Už spinká, kojo bylo po 7. a pak jsem ho celkem rychle a v posteli uspala :sunglasses: .

Já budu žehlit a dívat se na Superstar. Teda tam mají nějaký mega pódium :confused:
25. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Hezké sny a ať prcci nezlobí :wink: . Dobrou noc :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
ja cucet nebudu, jde to az do jedenacti, to si radsi pekne pospim :sweat_smile: :slight_smile:
dobrou noc :slight_smile:
25. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz
Andaro mi měli taky 9-10-10 9 jsme dostali za barvu..
Smouli Sofinka většinou spí max.do 17h pak už neusne takže vydrží tak do 18h pak začne být protivná,většinou koupeme ve stejnou dobu,ale ne že bych se o to nějak snažila spíš nám to tak vychází..
Andreasku ty flaštičku mám taky,ale ta savička Avent jí nejede vůbec..
25. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak co říkáte na superstar? Chodúr je nej to je řízek :grinning:

my jsme měli taky 10-10-10
25. říj 2009 ve 22:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Jitu, tys dneska neměla hlad :confused: :grinning: :wink: ?
26. říj 2009 v 06:49  • Odpověz
Ahoj :grinning:
Blani no mám :grinning: Ale Alex se prvně vzbudil až ve 4, což je i na mě brzo, tak jsem vylezla až teď v půl 7. Alex už opět usíná.

Andara, dolsin jsem měla, protože ne epi už bylo pozdě a já měla křížový bolesti, nic nepomáhalo a vůbec se to nedalo, tak mi PA řekla, že mi ho bodnou, že by to takhle nikam nevedlo a byla bych vyčerpaná na tlačení, tak jsem kývla, ikdyž jsem ho fakt nechtěla.
26. říj 2009 v 06:52  • Odpověz
Evule u Chodůra se manžel tak smál, že málem vzbudil Alexe. Jsem mu říkala, že tancuje jak Forrest Gump, když měl ty konstrukce na nohou :grinning:
26. říj 2009 v 06:53  • Odpověz
Já už jsem Chodúra neviděla, protože jsem šla spat. To musela být sranda :grinning:
26. říj 2009 v 07:04  • Odpověz
Blani, byla, i Habera se tlemil.
26. říj 2009 v 07:12  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Tak u nás noc dobrá kojo ve 2 a pak v půl 7 :wink: takže změna času proběhla v pohóóó :dizzy_face: :dizzy_face:
No já jsem si taky říkala že se nebudu koukat na celý film-byl do půl 11 ale no samo že mi to nedalo :sweat_smile: :grinning:
26. říj 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno tak u nás noc naprosto příšerná,buzení po 2h a do toho v postýlce tak cestovala že jsem 2x vypínala planý poplach na monitoru a 3x jsme jí musela pokládat na záda jelikož ve spaní pásla koníky a hrozně se u toho rozčilovala,to přetáčení je fakt za trest,jinak jsme vzhůru od 6.20h-děs běs..
Holky dneska v 10.45h jedeme s psicí na veterinu jestli je těhotná :grinning: tak nám držte palce..
Chodůr je fakt dobrej šoumen jsem se moc pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
Hany tak držíme pěsti t jsou brzy štěňátka :wink: :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:57  • Odpověz
Hani, tak to musela být "super" noc :unamused: . Tak pak dej vědět, jestli budou štěňátka :slight_smile:
26. říj 2009 v 07:59  • Odpověz
Hanko, to je dobrý, že se malá už přetáčí.
Alex se přetočí jen na bok.
26. říj 2009 v 08:00  • Odpověz
Malej jde taky jen na bok :wink: včera to pořádně objevil a tak to zkoušel pořád :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:01  • Odpověz
Jmiso bud ráda ona se přetáčí jak šílená položim jí na záda a za sekundu už leží na břiše,jenže tam se jí moc dlouho nelíbí tak jí musim obracet,dám jí na záda a ona se zas hned překulí,no pořád dokola,nejhorší je to v noci ,protože spí na břiše,pak začne pást koníky u toho se vzbudí neví která bije a začne řvát at jí jdu zachránit,na zádech už skoro vůbec neleží,bych jí musela začít asi vázat aby mi tam vydržela..
Blani noc byla hrozná a já blbec šla ještě spát až ve 23.30h takže jsme jak preštěná palicí,přišlo mi že jsme celou noc vzhůru že jsme snad ani hodinu nespala v kuse,pořád jsme stála u postýlky a obracela Sofii :angry:
26. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Hani, tak to věřím, že si přijdeš jak praštěná něčím po hlavě :confounded:

Mareček se točí taky jenom na bok. Někdy se z břicha překulí na záda, ale to je spíš náhoda a vždycky se hrozně lekne a začne brečet. V noci spí na boku a pak se přetočí na záda.
26. říj 2009 v 08:08  • Odpověz
No právě - z břicha na záda je jen překulení, přetočení je ze zad na břicho. Překulí se většinou z důvodu, že neudrží rovnováhu. Jsem teď poučená z rehábky :grinning:
26. říj 2009 v 08:11  • Odpověz
Hani teda to věřím že jsi úplně grogy :rolling_eyes: to jedině fakt zamotat do zavinky :confused:
Blani Honzule se taky takle leká a veje :grinning:
26. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Musím se dneska někde zastavit a koupit Alexovi to skládací puzzle na zem místo koberečku a hrací deky. Na hrací dece je omezen prostorově a většinou se zašprcne o hrazdu.
26. říj 2009 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.