• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Jo a zamotávat do zavinky na spaní v tomhle věku už prý není dobré, to mi řekla jak neuroložka, tak rehab dr. Prý si musí zvykat.
26. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
Já tu mam složenou normálně deku a na ní hozenou hrazdičku a zrovna tu pod ní řádí :dizzy_face: to je prča :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:19  • Odpověz
Já chci něco omyvatelnýho, protože to minimálně jednou za den poblinká nebo počůrá, Alex řádí nejraděj nahatej :grinning:
26. říj 2009 v 08:21  • Odpověz
No když náš malej jináč neusne když se mu tam motají ručičky tak teď řeším jak ho to odnaučit :sweat_smile: :pensive:
26. říj 2009 v 08:27  • Odpověz
Ono je to prý kvůli rovnováze, proto máchaj těma rukama, tak si potřebují zvyknout.
26. říj 2009 v 08:29  • Odpověz
Mareček teď taky začal strašně šermovat ručičkama. Hlavně u krmení, tak su vždycky celá domlácená :grinning: a jeho hlavička taky :pensive:
26. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Aha no tak to večer zkusíme :confused: hald se kdyžtak moc nevyspím :rolling_eyes: ale už to musíme začít řešit :wink:
26. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
Katko, neuroložka mi řekla, že je dobrý, aby nespal moc na tvrdým (rehab tedy měla opačný názor), tak jsem pod něj dala složenou larisu a docela to pomohlo, teď už má ruce v klidu, trvalo to jen pár dní.
Teď budu muset larisu rozložit, aby si zvykal, protože na zemi ještě rukama máchá, ta je tvrdá.
26. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Jmiso to máte doma takový teplo že necháváš Alexe vyslečenýho?To mi máme 23st. a stejně má bodíčko s dlouhým rukávem a tepláčky..to puzzle chci koupit taky jelikož jak se válí sudy tak hrací deka nám je už malá,a kolikrát jí najdu až na plovoucí podlaze nebo koberci..
Na kolik se tak na hrací deka může vyprat tak max. na 30st né?Sofii jí poblila zrovna včera tak jí musim hodit do pračky,doufám že se moc neponičí..
26. říj 2009 v 08:32  • Odpověz
Hanko, máme 23-24 stupňů, dávám mu jen ponožky :grinning: a mezi nožky volně jistící deku. Když se mi zdá chladno, tak mu nechám rozepnutý bodyčko.
My máme studenej odchov.
Jsem si v poradně připadala jak krkavčí matka, jsem přišla a Alex měl bodyčko, punčocháčky, tepláky, mikinu, čepici a nákrčník, zakrytej byl mikroflízovou dekou a ten dekl na kočárku. A myslím, že mu bylo ještě teplo.
Ostatní matky i s většíma dětma měly ještě fusak a bundu nebo kombinézu :grinning:
Ale je fakt, že já jsem byla v triku s krátkým rukávem a šusťákovou bundou a maminy většinou měly ještě mikinu a zimní bundu :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Tak když jste takový utuželci tak to joo..to já jsme spíš zmrzlík a podle toho oblékám i Sofinku..
Sofinka při kojení taky šermuje ručičkama,ale když chce spát tak si je drží navzájem vypadá jak paní správcová nebo když se modlí :grinning:
26. říj 2009 v 08:45  • Odpověz
Teda, Jitu, to je studenej odchov :grinning: :wink: . To by byl Mareček za chvilu jak led, kdybych ho tady nechala nahatýho :grinning:
26. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojte,
tak chodůra jsem taky neviděla protože jsem usla asi tak v půlce :grinning: no kačí tak to my budeme muset taky odnaučovat, začala jsem ho znova zavazovat tak před měsíce protože ty ruce byly fakt jak z divokých vajec, no a ted ho to budu muset odnaučit :rolling_eyes: no nejhorší je, že on jde okamžitě po dudlíku, vytáhne ho, ale zpátky už ho nezandá a začne ječet :angry: hani s tím přetáčením to máme taky to samý, jsem mu ted říkala, že by potřeboval tak matraci dva na dva :grinning: a v noci se otočí i se zavinkou a kouká na nás do postele skrz mříže :grinning:
26. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
tak sabca doma nosi vetsinou teplacky, ponozky a bodycko s dlouhym :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jitu díky :wink:večír to zkusíme :slight_smile: on si právě dycky strašně mne očička a no vůbec máchá pařátkama :grinning:
Hani no na 30 by se snad tej dečce nemělo nic stát :wink:
26. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
Sun, tak to je machr, že se otočí aji se zavinkou :grinning: . Musí vypadat jak housenka, když je takhle na bříšku :grinning: :wink:
26. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
jo to vypadá zavinku máme totiš zelenou :grinning:
26. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
A ještě k tomu :grinning:
26. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
Sun tak s tím dudlem je to přesný :wink: jak si mne očka tak pak šup a dudl je venku a začne ryk :confused:
Blani:grinning: :grinning: housenka :grinning:
Tak prďola má na sobě bodyno a dl. rukávem a někdy dupky a někdy polodupky :wink: ale u nás se většinou přes den netopí jen brzo ráno se trochu zavlaží topení a pak až tak kolem 4 odpůldne :wink:
26. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
ja sla spat v 21:15, na superstar jsem necucela, akorat jsem slysela vykony prvnich trech a moc me to nenadchlo..
dnes rano jsem pristihla sabinku, jak se zapira o perinu a pritahuje hlavicku :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Čus ženský, tak my máme jakousi krizi či co, páč jsme se tuto noc budily co 2 hodiny :angry: :angry: :angry:
Jakej je na to recept???
26. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Charlie :slight_smile: jejda tak koukam že jsi měla stejnou noc jako Hanka :confused:
26. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Jo je fakt, že jsem to tu četla, že Hanča s tím má taky trápení, no mě to přijde zvláštní, jak se to tak může stát. Už jsme spávaly krásně a ted zas tohle
26. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Charlí vítám tě v klubu stávajících matek v noci po 2h,jestli na nějakej recept narazíš a tak sem sním :grinning:
Andreasku ti první nespívali nic moc ale ty poslední zas zpívali super,hlavně Chodůr ten byl bezkonkurenční.. :wink:
Sem oblíkla Sofču že vyrazíme na tu veterinu a ta se tak zesrandila že jsme jí musela komplet převlíct a vysprchovat..ale ted už vážně vyrážíme..papa :slight_smile:
26. říj 2009 v 09:51  • Odpověz
Hani já nechci být v takovým klubu :grinning:

Já se teď koukám na superstar, včera jsem to zabalila u druhé reklamy, myslím, a šla jsem spát. Dělat jsem to ale neměla, páč se malá za necelou hodku vzbudila a bylo po spaní. Hrůza
26. říj 2009 v 09:54  • Odpověz
Honzule si hodně často nechává posejření až na večer po koupání :grinning:
26. říj 2009 v 09:55  • Odpověz
tak zrovna vyřizuju se šéfem konec mateřský a výběr dovolený, no v listopadu už nám to končí toto uteklo co? :grinning:
26. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
Sun jj uteklo to děsně :confused: já teď čekam na papír z OSSZ ať můžu jít si vyřídit rodičák a taky ještě musím zkáknout k účetní :rolling_eyes: potvrdit si ty papíry :unamused: já to papírování tak nesnáším :sweat_smile: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
já si zrovna ty papíry vyplnila včera a dneska se chystám volat účetní a možná sjedu do práce to rovnou odevzdat. Ale nevím jestli se mě něco chce..
26. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
ahoj holky,
taky už mi přišel z práce dopis, že si mám požádat o rodičovskou dovolenou a o vybrání zbylé dovolené a napsat, jak dlouho budu doma a mám tím pádem už asi 14 dní skoro bezesné noci zda si vybrat tu 2-letou nebou 3-letou variantu. Budete si některá brát ty dva roky?
26. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.