• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj kacen, já nee, já si vyplnila tu tříletou
26. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj Kačí já chci na 3 roky :wink:
26. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
Tak to jsem zvědavá jestli tu bude někdo na 2 ročky :confused: :wink:
26. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
To jsme ti kacen poradily, co? :grinning:
26. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
my o tom pořád doma debatujeme, zda 2 nebo 3 roky, ty 2 roky mě látkají kvůli výši rodičáku a určitě vím, že už na něj nikdy nedosáhnu ale na druhou stranu kde je napsáno, že to třeba není moje poslední mateřská, co když už žádné dítě nikdy mít třeba nebudu, že jo, to člověk nikdy neví, jak to půjde s druhým mimčem :frowning2: tak jsem z toho docela smutná, protože vím, že když zvolím 3 roky a povedlo by se mimčo do 2 let, tak si budu nadávat, že jsem nevzala ty 2 roky a naopak :confounded:
26. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
tak já ani nemám možnost na dva roky, tak je to vyřešený :grinning: jak mi sociálka doplácí k mateřský tak já už to mám vlastně zvolený ona paní říkala, že mi rodičák potom naběhne automaticky, že už nemusím nic vyplnovat, jen nevím jestli mám někde něco hlásit či co? socka nebo zdravotní? :confused:
26. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
kacen to máš pravdu, já jsem se třeba rozhodla, že na druhý mimi spěchat nebudem, tím myslím, že kdybych se rozhodla pro 2 roky, tak by byl ideál počít dítě kolem prvního roku života Verunky a kde je napsáno, že to klapne, že. Hlavně já do druhýho mimča tak brzo jít nechci, takže ideál jsou pro mě ty 3 roky :wink:
26. říj 2009 v 10:17  • Odpověz
26. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Sun mam pocit že za tebe by měl všechno hlásit zamněstnavatel :wink: nebo ne??? :sweat_smile:
Kači no to je potom zákon schválnosti takže když zvolíš 3 roky tak určo bude další svišť brzy na cestě :wink:
26. říj 2009 v 10:20  • Odpověz
Jitu pěkný fotečky :wink:
26. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
jo a malého mívám doma oblečeného v bodíčku s dlouhým rukávem a v tepláčkách a ponožkách, taky je nahej jen před a po koupání a to jen chviličku, aby nebyl nemocný :slight_smile: ale co byly teď ty zimy, tak jsem ho taky ještě na ven tak moc nenavlíkala, jen jsem přidala ještě mikinku a svetr a teplou čepici, protože v kočárku má deku odspodu a navrch španělskou a má i když je kolem 3 stupňů teplé ručičky, přes kočár máme tedy od výrobce takový jako dekl na zip, tak to neprofoukne :wink:
26. říj 2009 v 10:22  • Odpověz
no já bych chtěla druhé dítě brzy už vzhledem k tomu, že mi za měsíc bude 32 let a tak aby to potom šlo když na tohle mimčo jsme čekali rok, než se vůbec povedlo :sweat_smile:
26. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
Jsme byli venku aspoň na hodinu.

Já Alexe nenechávám nahytýho celej den :grinning: Jen tak 15-20 minut při přebalování. A jinak topení sice mám puštěný, ale na trojku, což je nějakých 21 stupňů, takže se stejně nesepne :grinning:

Rodičák si napíšu na 3 roky, stejně firma končí a po třech letech možná budu doma ještě čtvrtý, protože se obávám, že se nedostanem tříletý do školky. :unamused:
26. říj 2009 v 10:29  • Odpověz
jdu si dát kafčo, jsem z tý noci celá zpitomělá

Jo a jinak jsem vytáhla kočár do patra na zahradu, že dám spát malou ven a než jsem to všechno stihla, tak vidím, jak tuhne na hrací dece. Tak jsem ji čapla a dala do postýlky, zapla chůvičku, schovala zas kočár pač začlo pršet tak schválně, jestli bude malá spát
26. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
My vyrazíme ven odpůldne a dáme nějakou pořádnou štreku :wink: :grinning: no mě by zpátky do firmi po 3 letech vzali :wink: ale jednat tam nechci a jednak bych ráda navázala další mateřskou :dizzy_face: ale jak se říká člověk míní a pánbůh mění :confused: tak uvidíme :wink:
26. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
no katko radši to udělám sama, nástup na md taky měl hlásit na zdravotním a když jsem přihlašovala filipa tak koukaly :grinning: taky bych ráda navázala další mateřskou, mě šéf řekl, že je rád, že jsem šla na mateřskou protože krize dopadla i na něj a musel by mě propustit, takže nevěřím, že se tam ještě někdy vrátím a ani bych nechtěla. :wink: jdem krmit.
26. říj 2009 v 10:58  • Odpověz
sun a cos delala za praci?
ja bych take asi navazala a buh vi, jak to bude s firmou, ve ktere jsem pracovala..
26. říj 2009 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky na super star jsem kukala,Chodůr nemá chybu,držím našemu ostravákovi palce,ať to vyhraje.
Jinak my jsme spinkali do šesti,teď tady řádí,odpo půjdeme ven.
Vsobotu jsme byli u známých mají tříměsíční Elišku,ta je pěkně oplácaná,už váží stejně jako Vojtík,pořád aleš říkám pořád být jako párítko, a mít plno energie,než baculka,vždyť chuděra se skoro vůbec nehýbala,tak jsem vzpomínala jak Vojtík řádil ve třech měsících.
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
jinak kacenko, ja si beru tri roky :wink: a dnes to dovyplnim a mozna zajedu na socialku tady na pze 8..
26. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
co se týče toho na jak dlouho na mateřskou,já si dala tři roky,už mi přišlo i vyrozumění,a přídavek na dítě mi budou posílat 550kč
tak je aspoń vojtíkovi na mlíko
26. říj 2009 v 11:14  • Odpověz
andrej jak ty to děláš, že každej den napíšeš jak Vojtík spinkal krásně celou noc :grinning: :grinning: :grinning:
Já začínám po dnešní noci tušit, že budu brzo padat na hubu, jako budíček co dvě hodiny a pak i dvě hodiny mezi nespat, no nic moc.
Čím myslíte že to holky je? Že by malé nestačilo mlíko? Vyřešilo by něco nějakej příkrm? Mě ta situace začíná dost děsit :astonished:
26. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Sun tak to máš pravdu taky se na zdr.pojišťovně jak jsem malýho přohlašovala divili že jsem na MD :confused:
Andrejko tak aspoň něco ti dávaj :wink:
26. říj 2009 v 11:21  • Odpověz
andrej v reklamní agentuře, jenže jsme na malým městě, byla jsem tam jen já a šéf takže docela ponorka, ale práce mě bavila, patřil k tomu i obchod takže od 8 do 5 a to s malým asi nehrozí, martin je v práci taky od rána do večera. tak jsem si plánovala odpoledne pěknou prochajdu spojenou s nákuupem a začal pěknej chcanec, tak doufám, že to brzo přejde.
26. říj 2009 v 11:27  • Odpověz
charlie on fakt ale spí,o půl somé koupeme,tak nějak po osmé papaá,akorát nám dělá problémy usínání,ale je to anše chyba,naučili jsme si ho uspávat v košíku,a pak ho přeneseme,párkrát nahodím dudlík,protože jak jste tady psaly,tak i Vojtík si ho pořád vytahuje a pak je křik,ale do těch deseti usne vždycky a spinká,ráno mě vzbudí tím že začne zvedat nohy a mrskne je o matračku,no mít tvrdší spaní tak nevím nevím :grinning:
charlie ale možná je to taky tím,že my jsme už na flašce. :wink: za chvilku mu začnu dávat kaši na noc tak uvidíme,co to s ním udělá.Ale už tak skoro dva měsíce spíme krásně a všichni jsme vypsaní do růžova. :slight_smile:
Jinak my tady máme taky zataženo,tak doufám,že nezačne pršet,chci jít ven.Včera jsme u našich podnikli is hafanem velkou procházku,tak bylo fajn
26. říj 2009 v 11:34  • Odpověz
Charlie no těžko říct čím to je :confused: ale třeba to bude jen výjimka a další noci to bude v poho :wink:
26. říj 2009 v 11:35  • Odpověz
Tak u nás svítí oskar :sunglasses: kousek vám ho všem posílám :wink: :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Teď tu řveme a nemůžeme usnout, jak ji pomoct, co?

Teda dneska máme krizi jak v noci, tak ve dne, mě jebne :fearful:
26. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
No já ho taky dopo nemohla ukodrcat do spánku :confused: jak jsme teď o víkendu byli hodně u našich tak tam máme starej kočík a ten hrozně houpe a drncá tak si na to asi taky trochu uvyknul a doma v košíku je mu to málo :pensive:
26. říj 2009 v 11:44  • Odpověz
Tak jsme byli na prochajdě. Už mám hlad jak vlk a teprve si musím uvařit :confounded: . Natírají nám tady chodbu jakýmsím sajrajtem a cítím to až tady. Úplně to leze do krku, bléééééééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 11:59  • Odpověz
andrej ty mas narok na pridavek?
26. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.