• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Kači co my budeme dělat až nebude košík?
jsem zvědavá kde se naučí přes den spát.
tak my pořád ještě spinkáme,já už stihla umýt naši mini koupelničku,uvažuji jestli s epustit do žehlení,nebo si usmažit rybu,včera jsme si přivezli od našich výborný bramborový saltá,to je trénink na Vánoce :grinning:
26. říj 2009 ve 12:15  • Odpověz
Tak jsme z veteriny zpět a štěnata se bohužel nekonají :frowning2: jsme smutná i naštvaná zároven ale co se dá dělat..no tak má holka smůlu na jaře jde na kastraci..
Charlí ráda bych ti poradila,ale sama netuším,já už to takhle táhnu po nocích 2 měsíc,dneska to bylo naprosto příšerné :unamused:
Jiank já mám rodičák na 4 roky,vybírat jsme si nemohla..ale budu se snažit jít po 3 letech do práce a Sofinku zkusim někam udat..4 roky doma nechci být určitě..
Ted jsme se najedla ohřála jsme si párky a za chvilku razíme na procházku..venku je podivné teplo..
26. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz
Andy my sjme vyplnili každý u zaměstnavatele roční příjem,a vyšlo nám že budeme dostávat každý měsíc na potřeby prcka 550kč.Mysleli sjme že an to nedosáhneme,ale jsme rádi že aspoň něco,pošlou mi zpětně od července 550kč.Takže super,Vojtík bude mít aspoň na baštu
26. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
Andrej no to mi povídej :confused: ale zrovna teď ho chytá hyserák že nemůže zabrat :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je teda dneska zase den :cry: no tak za půl hoďky bude papat a pak vyrazíme ven :wink: tam už snad usne
Hani to je mi líto že štěňátka nebudou :pensive: a proč půjde na kastraci?????
26. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
u nás chčije a malou jsem vyhodila ven spát, i do toho deště, už na ni nemám nervy :sweat_smile: :grinning:
ale zabalila jsem ji do pláštěnky a šoupla ji pod pergolu, naštěstí není liják, jen poprchá
Za to já tam lítala jen v pantoflích a ponožkách, tak je mám mokrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani my dávali taky fenku k psovi, celkem pětkrát byla na návštěvě u frajera a nic z toho, takže ji ta kastrace taky nemine :grinning: Má už 5 let, tak veterinář řekl, že je nejvyšší čas a mamka pořád štěnata nechtěla a najednou jo a ono to nešlo, haha.

No já doufám, že ty noci nebudou pravidlem, já jsem hroznej spáč a tohle je na mě moc :wink:

Já se jdu napapat, těžko říct, jak dlouho budem chrnět :slight_smile:
26. říj 2009 ve 12:19  • Odpověz
teda holky sluníčko úplně závidím :slight_smile: zatím sem nedorazilo ani z jedný strany :grinning: člověk si naplánuje takový vejšlap a nic, no ale trošku pršet přestalo zdá se mi.
26. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Tak teď má v puse dudlík i a prst a do toho ještě řve :confounded:
26. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
katy u nás to samý, ted spíme, dala jsem ji ven

sun já sluníčko taky závidím :grinning:
26. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Bych se klíďo toho oskara vzdala jen kdyby prďola usnul :pensive: je úplně hotovej a já už na mrtvici
katy takovej záchvat jsme měli taky, děs běs, to je na palici, věřím
no taky bych ho dala ven,ale u nás je to těžký :confused: jsme v prvním patře a mam strach ho nechat samotného na zahradě a vždyť do teď dycky v tom košíku usnul :unamused:
26. říj 2009 ve 12:25  • Odpověz
jo já tady mám taky muziku :rolling_eyes: člověk se ani v klidu nenají. mohl by si na chvilku schrupnout alespon tak půl hodky, potřebuju tady dát do kupy ty kalendáře, tenhle týden končí akce, tak at to stihnu objednat.
26. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Tak už jsem to nevydržela a mam ho v náručí :sweat_smile: musí vydržet ještě do třičtvrtě a pak po kóju jdem ven :wink:
26. říj 2009 ve 12:28  • Odpověz
katy já než jsem kočár vytáhla po schodech do patra tak to byl taky záhul. My máme prostě zahradu v patře, mazec. Pak ještě nainstalovat chůvičku... Vedle je stavba, tak přes tu chůvu tu mám rachot taky a slyším snad všechno. Stejně se chodím dívat jestli spí
26. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdu se rychlo napapat
26. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Charlie tak dobrou chuť :wink: no nejhoršíje zůstat v klidu a držet nervy na uzdě :rolling_eyes: :wink:
26. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
Káto ona má po hárání dost hnusnou falešnou březost,tak jsme jí jednou chtěli ty štěnata nechat a pak vykastrovat,aby měla klid a my taky,bohužel se nepovedlo,jelikož hárá po 9.měsích a další hárání vychází na červen tak to se nám přes léto nehodí a taky už podruhé nechci zažít to zklamání..
26. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
Hani, tak to mě mrzí s těma štěňátkama :frowning2:
26. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
Hani, když Sofinku sprchuješ, jak odhadneš teplotu? Jsem si říkala, že bych zkusila vlízt pod sprchu s Marečkem, ale já se koupu určitě v teplejší vodě než 37 (aspoň si myslím).
26. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz
tak u nás už se snad chrní a prší pořád :confounded: hani škoda s těma štěnátkama. jo nervy no občas to je teda opravdu nadlidský úkol, když si třeba za minutu třikrát vytrhne dudla z pusy a začne řvát :rolling_eyes: ještě, že těm slovům co tady občas použiju vůbec nerozumí :zipper_mouth:
26. říj 2009 ve 12:54  • Odpověz
čau-řešili ste tady mateřskou,já su ztoho furt magor
chodí vám jen jedna složenka na 7600kč?tak jak mě? :confused: páč furt nechápu to doplácení sociálky nebo co
a já musela jít na 4 letou povinně :angry:
a jaktože kačka to jde vyplňovat až teď když má malej 4 měsíce?já tam byla už když měla malá asi 14 dní a měla sem to hned všechno vyřízený-su z toho fakt jalová :confounded:
tak malá mi chrní v postýlce už o 10 nemohla sem jít ani ven páč tady chčilo,tak snad půjdem chvilku odpo.páč nevím co bych sní celý odpo doma dělala :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
sun počkej až začne rozumět :grinning:
26. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
reni tak já ty papíry taky ještě nevyřizovala. Mě MD končí až za měsíc, pak pořádám o rodičák a zároven i o čerpání dovolené

Jak je možný, že berete rodičák už teď taky nechápu :wink:

Jediný co mě napadá, že já jsem zaměstnanec, nejste ostatní holky OSVČ? Tam je to asi jinak, ne?
26. říj 2009 ve 13:01  • Odpověz
Zkusím si na chvilku schrupnout :wink:
26. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
tak já sice beru mateřskou, ale vyšlo to mín jak těch 7600 takže mi sociálka doplácí do těch 7600. jo osvč to mají jinak berou od narození rovnou rodičovský příspěvek 7600, ostatní berou mateřskou od zaměstnavatele 28 t a pak si zažádají o ten rodičovský příspěvek. :slight_smile:
26. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz
charlie a sun-jj to bude asik ončo-já beru od začátku těch 7600kčsem jenom chtěla zjistit jestli mám třeba ještě na něco nárok,ale to asi těžko o přídavky sem ani nežádala,páč sme oba osvč ajen by se nám hrabali v dnových přehledech a nakonec bychom dostali nějaký 200 tak na to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Andreo, vy jste dosáhli na soc. dávky? Já to tak baj oko spočtla a my nedosáhnem ani na přídavky.
26. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, tak jsem si pustila Requiem pro panenku, jsem si řekla, že když je venku tak depresivní počasí, tak že si pustím tomu odpovídající film, ale je to na mě teda silný kafe, brzo to zas vypnu :fearful:
26. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak přídavky jsem taky nezkoušela, jelikož martin podniká tak by to bylo jen zbytečný papírování a stejně by nám nic nedaly :unamused: tak pořád leje z vejšlapu nic nebude pojedem autem, škoda no.
26. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
Charlie, já ten film vůbec neznám. Vím, že je známý, dost se o něm mluví, ale já jsem ho nikdy neviděla.
26. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.