• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
u nás je pěkně hnusně, mrholí, no tfuj, malá spí pořád venku v kočárku a já se válím v obýváku na gauči a kocour spí na mě :grinning: Od tý doby, co máme Verunku je kočičák zanedbávanej a je mu smutno :sweat_smile:

Já přídavky taky nezkoušela. Kde se to dá vlastně spočítat?

Blani dávali ho nedávno, tak jsem si ho nahrála a ted na něj čučím, je to ale strašný :pensive:
26. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz
charlie-tak to sis pustila fakt suor film :grinning: hoď tam nějakou komedii :wink:

tak malá mi od 10spala až doteť,sem si stihla i uvařit na zitra a uklidit,ale venku mrholí,tak nevím jestli dnes vůbec vyjdem ven :unamused:

jinak přídavky ti spočítaj na tak kde ti proplácí mateřskou,ale mi třeba bychom museli doložit DaŇ,přiznání za min.2 roky a letošní co čtvrt roku,no tak nato jim fakt dlabu,oni ti sjedou daňovku a pak zjistíš,že nemáš stejně nárok ani na korunu :unamused:
26. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
reni ted jsem to už vypla, no už toho bylo dost :sweat_smile:

mě veru ještě chrupká, to ti Kája teda chrupkala hodně dlouho

my ven nepůjdem stopro, venku je fakt hnus fialovej
26. říj 2009 ve 14:17  • Odpověz
u nás je taky pěkně hnusně, jo musím se pochlubit tak jsem konečně vyhrála dneska v tý soutěži s aktivii :grinning: lesk na rty od avonu, posílám tam kod každý den a pořád nic až dneska konečně. no my za chvilku pojedem do toho města vezmem to rychle.
26. říj 2009 ve 14:19  • Odpověz
sun tak gratuluju :grinning: to je dar aspon, ted budeš ta nejkrásnější :grinning:
26. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz
tak u nás se rozlilo takže taky zůstáváme doma,malá je v hajátku a místo hraček má hrozně moc práce s brinďákem :grinning: studuje ty obrázky a žužlá ho-no to je prča jak se nato soustředí :grinning: :grinning:

sun-toš gratuluju k výhře,já myslela,že se dočtu,že si konečně vyhrála třeba nějaký prachy a ty napíšeš lesk :grinning: ale taky dobrý :sunglasses:
26. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
jdu něco poklidit dámy, zas dojdu, myslím, že mě to dlouho bavit nebude :grinning:
26. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz
charlie- :grinning: :grinning: :grinning: ti to stopnem :wink:
26. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
jo reni prachy by byly lepší :grinning: jsem vyhrála jen jednou a to se startkama deset tisíc :slight_smile: takže už mám asi vybráno. tak my se jdem vypravovat do města to vypravování je ted čím dál tím delší :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz
Holky, myslíte, že když prcci vískají a povídají, tak to dělají vědomě?
26. říj 2009 ve 14:41  • Odpověz
Blani-malá vykládá vždycky když se vzbudí a teď tady nadává motýlkovi od Lamaze :grinning: tak asi vědí :sweat_smile:
26. říj 2009 v 15:17  • Odpověz
Mně to taky přijde, že asi ví, kdy "mluví".
26. říj 2009 v 15:20  • Odpověz
Tak jsme přišli z procházky tak jsme si trochu pročistila hlavu a je mi líp..
Reni já jsem na tom stejně jak ty hned po produ jsme začla pobírat rodičovský příspěvek 7600kč na mateřskou nemám nárok a jelikož je Petr taky OSVČ tak na nějaký přídavky můžu zapomenout..
Charlí ježiš na to vůbec nekoukej to je příšernej film okamžitě to vypni..
26. říj 2009 v 15:40  • Odpověz
Sofinka nejvíc kecá po ránu když se probudí kolem té 6-7 to je ukecaná jak největší drbna :grinning:
26. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
taky jsme ted byly na prochajde, jenze jen tak 3/4 hodky, silene se zamracilo a ja s sebou nemela destnik, tak jsem frcely zas domu, ale sabinka dospava na zahrade :slight_smile:
dynovy strasidlo uz je venku na schodech, tak az se setmi, zapalim svicku, aby strasilo kolemjdouci :grinning:
26. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
teda vás dočítat to je mazec....

věřte nebo ne, dnes na aerobic nejdu, páč jsem byla od 8h-14hvenku a jsem vyřízená...spojeno se sockou a prací(na kukačku)pak do hypky a pošta no mazec!! Už mám zařízenou mateřskou- rod přísp!!

jinak teda to maj prcci teda teplo ne v pokojku...my máme tak 18-19st a ještě tam od včera věším na šušák mokrý plíny!!máme tam suchý vzduch!!

no a noc ušla...spala od 22h - 2.30h - 5h - 7h :grinning: :confounded: nic moc :angry:
26. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
blani...já četla v jedný chytrý knížce :grinning: že jak se začnou slyšet , tak se jim to zalíbí a pak vejskaj furt!!
nelina taky nejvíc kecá ráno jak se probudí a taky nejvíc smrdí, páč je každý ráno zesraná :grinning:
26. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
tak jsem tomu úklidu moc nedala, sesbírala jsem prádlo, pak se malá probudila tak jsem ji šla vzít na kojo a teď si hrajem.
Jinak je venku hnusně a ven se mě vůbec nechce, i když tam zima není

musím jít ale uklidit kočár at není mokrej

Jinak Veru spíš piští, to se kolikrát nedá moc poslouchat
26. říj 2009 v 15:58  • Odpověz
Tak jsem Marečka úspěšně uspala, položila do postýlky a...........on se vzbudil :rolling_eyes: . Ale očička si bude mnout pořád, ale už neusne :angry:
26. říj 2009 v 16:05  • Odpověz
A taky ho nic nebaví, jenom chodit po bytě a to už teda zase nebaví mě :zipper_mouth:
26. říj 2009 v 16:06  • Odpověz
holky ja uz asi deset minut slysim s prestavkama, jak sabca pousti bublaci naklad do pliny :grinning:
porad si rikam, ne jeste nejdu, urco to bude mit pokracovani a taky ze jo, ale ted uz jdem asi prebalit.. :grinning:
26. říj 2009 v 16:13  • Odpověz
Andreasku my ted taky přebalovali..
Snažím se uspat v koši Sofinku do 18h daleko,tak potřebuji aby ještě zabrala,jinak bude protivka :unamused:
26. říj 2009 v 16:16  • Odpověz
sabca ted lezi na hraci dece, ale jdem na to prebalovando.. bellca vytuhla na dece, jsem ji na zahrade uaportickovala :slight_smile:
26. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
Ahoj holky,

tak my jsme dnes byli na 3-měsíční prohlídce, vše ok (ťuk ťuk ťuk) jen nejsme o očkovaní, protože máme trochu rýmu.

Jinak já taky nemám nárok na mateřskou, protože jsem v práci skončila už v září loni a pak jsem byla na neschopence a manža je OSVČ takže jsme na tom stejně. Jo a ještě mi od července žádný rodičák nepřišel, ale už poslali dopis, že mi to přiznali. Dobrý ne :grinning:

Teď jsme přišli z procházky rovnou do práce, a Kačenka tu pěkně řve, to bude švanda až přijde nějaký zákazník :grinning:
26. říj 2009 v 16:23  • Odpověz
tak jsem si vás zpětně dočetla.Jitu jj dosáhli tak tak,ta baba mi říkala že určo nedosáhneme,ale u mě v práci mi účetní říkala,že určo to máme vyplnit že něco dosáhneme,taky že jo. :wink:
My jsme byli dvě hoďky venku,Vojtík je teďka najezený, a nadává pod hrazdičkou.Já půjdu pověsit prádlo,uvařila si kafčo.
26. říj 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak už spí,ale na jak dlouho nevím.. :confounded: se bojim pohnout abych jí neprobudila...
26. říj 2009 v 16:37  • Odpověz
Vojtík taky nejvíc vřeští po ráno,no i přes den,když má dobrou náladu.Te´d mu začaly vzadu padat vlásky,to má ještě původní,tmavé.Všude nacházím vlasy.Taky vám prckové tak škubou vlasy?Vojtík vždycky mě chytne a drží,sílu má tedy pořádnou,vždy něco vyškubne, s takovou abych šla naholo,sadista jeden
26. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
Hani tak se ani nehni,to je u nás taky tak,že musím našlapovat po špičkách,protože přesa den nemá vůbec tvrdé spaní
26. říj 2009 v 16:41  • Odpověz
Andy já se nehýbám jen sedím u pc a i psát se bojim,leží totiž hned vedle mne,potřebuji aby spala aspon do 17.30h..
Mě Sofinka taky trhá vlasy,asi si je budu muset nechat zkrátit nebo je budu muset mít stažený do culíku,protože já na to trhání jsme strašně háklivá a dost trpim :frowning2: :grinning:
26. říj 2009 v 16:43  • Odpověz
jo andrej, mne taky mala skupe vlasy au au..
jinak sabinka je vzadu plesata, jak to ma vylezene :grinning:
pry se ve 4. mesici meni barva oci a vlasu, mne sabik prijde porad stejny.. tak nevim..
my ted byly dole za prababickou a ona si sabinku pochovala a sabca spustila takovej rev, no to jste nevidely.. :sweat_smile: :grinning: babicka prej, ze je asi jak strasidlo :grinning:
26. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.