• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
taky škube vlasy andy taky....to bolí au au, nam nepadaj zatím a barvu očí máme pořád stejnou a vlasy světle hnědé...máma prej tak se zato nestyd a řekni že je má narezlýýý :grinning: no nemáááá :grinning:
26. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
za to mne holky pekne padaj vlasy.. hruuza.. beru panthenol kapsle, ale jaksi zadny ucinek.. :confounded:
26. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
mně taky Mareček rve vlasy a to je mám stažené do culíku, vždycky se chytne těch pár volnejch vlásků, které mi vypadnou z culíku a ty mi vyrve :grinning: :angry:
oči má světle hnědé s modrými okraji :grinning: :grinning: a vlasy má vzadu tmavé od narození a nohoře mu vypadávají a jsou světlejší a má takové jakoby lupy, fuj fuj :unamused:
26. říj 2009 v 17:02  • Odpověz
mně taky padaj hrozně vlasy,ale asi už se to lepší :slight_smile: , cca kolem 3 měsíce po porodu to padaly mnohem víc :frowning2:
šmouli - taky se mi zdá, že nám malej trošku zrzne :grinning: :grinning: :grinning:
já na ty vlasy nic neberu, asi se nechám ostříhat, ale zase když jsem si je nechávala narůst celé těhotenství a teď je nechat ostříhat by byla škoda :unamused:
26. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
tak my máme naopak vzadu vlasů nejvíc a vepředu nejprv vypadaly, tak měl pěkný koleno a ted jich pár dorostlo, oči se nám zatím nemění tak pořád čekáme, ale na 99 procent budou hnědý. šmouly já s aerobikem taky začnu až příští pondělí :wink: tak půjdem spolu
26. říj 2009 v 17:12  • Odpověz
no tak plánuju to cvíčo snad na čtvrtek...uvidíme jak budu utahaná, není to prča! :unamused: :slight_smile:
26. říj 2009 v 17:18  • Odpověz
tak jsem se snažila chvilku žehlit s vojtou v lehátku,ale to se milostpánovi ale vůbec nelíbilo.
tak vojtík bude mít vlásky hnědé.a vzadu má taky holé kolečko.No bolí to fakt příšerně,a oni mají sílu jak drží tak jen tak nepustí,au au
26. říj 2009 v 17:19  • Odpověz
Tak Sofi se vzbudila v 17h to spala zas dlouho,ted se jí snažim zabavit,ale moc mi to nejde..
Andreasku ten panthenol ti začne účinkovat tak za 3.měsícxe,musíš vydržet..
Nám očička ztmavli,má je krásně hnedý a vlasy zas zesvětlili,kldyž se narodila tak měla černý a ted už má světle hnědy..a v zádu má vypadaný kolečko od toho jak pořád leží..
26. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
no my zas vytuhly :sweat_smile:

by mě zajímalo, kdy ji mám dát spát s takovou :angry: Ty děcka si koukám dělaj co chcou, že?
26. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak jsem ho konečně uspala, ale su totálně KO. Bolijou mě ruce a nohy, jak ho dneska pořád nosím a chodím po bytě. Jak přijel manža, tak si s ním hezky povídal, ale když mě zbystřil, tak okamžitě začal natahovat a už ho to nebavilo :confused:

Marečkovi oči zesvětlaly. Má je modrý a u panenky takový zeleno-šedý. A vlásky má vzadu a nahoře ještě bříškatý, ale na bocích se mu už mění a ty jsou úplně blonďatý. Tak uvidím.
26. říj 2009 v 17:39  • Odpověz
tak Vojtík si taky dává dvacet,už byl pěkně protivný,vidím to tak na půl hoďky.
Hani no ěnkdy je fakt těžké ty dětičky zabavit.
šmouli taky chci chodit cvičit,jenže musím mít někoho do party,jinak se asi nedonutím.Se mnou je to hrozné,ještě před těhu jsem si i nechala propadnout permošku,jak jsem byla líná sama chodit :frowning2:
26. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
Za vlasy mě taky chytá, ale ještě nikdy mi žádný nevytrhl. Já mu ty pěstičky vždycky roztáhnu :grinning: . Víc si trhal svoje vlásky :confounded: . Teď už ne, ale hodně se škrabe po hlavičce až do krve :frowning2:
26. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Blani a proč ho pořád nosíš?On i brečí když je třeba na zeni a ty si s ním hraješ?
26. říj 2009 v 17:41  • Odpověz
Vojtík si taky škubal svoje,toho nechal,tak teď škube moje,já mu taky musím rozevřít pěstičky,ale vždycky v nich něco najdu.
26. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
já mám většinou zkušenost, že když veru od 17h nespí, tak pak ji v 20h ukládám ke spánku úplně v pohodě. Když ale usne po tý pátý, tak pak usínáme s řevem, tak jsem na dnešek zvědavá :sweat_smile:

Ono je to stejně prašť jak uhoď, člověk se snaží mít nějakej rytmus pro prcka a ono je to stejně pokaždý jinak. Např. to spaní v noci, že. Když se zas budíme o sto šest, tak je vlastně jedno, jestli půjde Veru spát v osm nebo v deset :confused:
26. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Andrej, právě že brečí, jinak bych ho nenosila.
26. říj 2009 v 17:44  • Odpověz
Jináč Veru umí dobře vytrhávat vlasy, byla jsem u kadeřnice a vlasy zkrátila, strašně mi padaj, snad se to brzo upraví :wink: A taky se mě šíleně mastí a to je snad ještě horší než že padaj :confused:
26. říj 2009 v 17:45  • Odpověz
Charlie, máš recht, dělají si, co chcou...

Jinak su ráda, že i vy musíte chodit po špičkách, když vám prcci usnou :sweat_smile: . Jsem myslela, že to je jenom u nás.
26. říj 2009 v 17:46  • Odpověz
tak Veru si vlasy teda neškubala a doufám, že ani nezačne, i když na zátylek si stejně nedošáhne (tam aspoň nějaký vlasy má) jinak je má kraťoučký, takže chytit nejdou
Tak ještě stále držíme Sofinka leží v košíku hraje si s chrastítkem a já jí zpívám..
My jdeme na cvičení ve čt se sousedkou od 12h,ale je to cvičení pro děti od 0-6 měsíců na 30 minut tak jsme na to zvědavá,spíš bych potřebovala začít chodit do posilovny..
Mně teda taky padají, ale mastí se pořád stejně.
26. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
charlie u nás to je taky tak,když si dá k večeru ještě dvacet tak pak suíná později,jenže jsem na něm viděla že je unavený.No co tak se s námi bude koukat na vyhodnocení super star.Ukládáte všichni prcky tak kolem osmé,nebo později?nebo jsme jediní,co ukládají až kolem deváté.
Blani aha,to je smůla,že si na to takhle navykl,Vojtík vydrží na zemi,ale poslední dobou hodně vyžaduje moji přítomnost,někdy si pomalu nemůžu ani dojít na záchod,jak mě nevidí,tak nastane křik :unamused:
Hani, tak pak napiš, jaký to bylo :wink:
blani no nevím jestli po špičkách, ale snažím se ničím neklepnout nebo aby mě něco nespadlo... Po špičkách teda nechodím, to mě přijde, že jsem pak ještě hlučnější, když se snažím :wink:
Teď jsem si třeba kýchla a s malou to ani nehlo :grinning:
26. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Andrej, to dneska má takovej den. Jindy si hraje a nosím ho jenom chvilku. Ale dneska ho teda fakt spíš jenom nosím, než že si hraje :confounded:
26. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
holky neuvažovaly jste že byste chodili někde do mateřského centra,tak jsme si na to vzpomnlě,když hanča říká o tom cvičení,já jsem o tom uvažovala,musím ale pozjišťovat kde tady něco je.
Charlie, tak já taky nechodím po špičkách, mám to jak ty, ale zhrnula jsem to na chození po špičkách :grinning:
Andrej, já jsem se už kdysi dívala, jestli tady nějaké je a našla jsem až za Olomoucí. Ale je pro děti od 1 roku (myslím). Takže zatím ne.
26. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
Hani já taky chodím na cvíčo s malou a je to sranda, uvidíš si to užijete. My chodíme na hoďku a jsou tam děti různě starý, cvičitelka vždycky mezi náma chodí a říká, co kdo má cvičit a s jakými cviky třebas ještě počkat.

andrej tak já dávala malou spávat od těch 20h, byla už utahaná a skoro ani najíst se nemohla. Teď je to po dlouhý době, kdy mi spí v tuto hodinu. Taky to vidím tak, že se spolem budem dívat na suprstar. Manža tu není, tak si uděláme svůj večer :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
No jo Blani někdy je den blbec :sweat_smile:
Nás čeká zítra dopo návštěva kámošky se která s emnou ležela v porodce,tak musím vzít hlavně foťák a vyblejsknout ty naše prďoly,Vojtík vedle Lukáška bude vypadat jak podvyživený chlapeček
26. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.