• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andrej ale dřív usínala až mezi tou 21-22h
26. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
tak my už jsme asi vyspaní, očiska vykulený :grinning:
26. říj 2009 v 17:54  • Odpověz
tak my ještě spíme,protože jednou nohou vozím košík,tak mu to dělá dobře,ale půjdu aspoň dožehlit to,co mě nenechal,za chvilku nám přijde taťka,tak ještě nachystat papu.
26. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
Andrej, jak to? To je Lukášek takovej macík? Vždyť Vojta taky není žádné pírko, ne?
26. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Blani jak ses mi ptala na tu sprchu tak já tu vodu odhaduji na ruce..
26. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Blani vojtík váží zhruba 6,6kg a Lukášek který je o pár hodin mladší váží přes osum kilo.Takže ten rozdíl tam je a dosti velký.Lukáška jsem často viděla jen v kočárku venku,tak jsme zvědavá zítra jak budou kluvi ležet vedle sebe :slight_smile:
Luky je opravdu dobře živené dítko
26. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Jo a taky tam pak dám fotečku Vojtíška a Elišky která teprve bude mít tři měsíce a váží stejně jako Vojtík. :grinning:
26. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
asi bych andy chodila i sama....zas mi to tolik neva, ale s někým je lepší!!

blani ty se ho taky teda nanosíš, bolijou tě i záda?? mě teda krční páteř docela :unamused: vás ne holky??

jinak malá jak usne v klidu tak to vyžaduje klid, ale usne i při tv a to může i být nahlas a spí...
jinak já ji chci zkusit udržet aspon do půl 8 a pak ji dát spát , jsem zvědavá...od půl5 je vzhůru
26. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
my měli k obědu krup kaši :grinning: radek zas odjel na služebku a tak se moc nevaří...ale zítra nějakou omáčku s hk udělám a ppolévku nějakou :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:09  • Odpověz
jo a taky jsem koupila tu rýžovou kaši a já trubka ji dala do vody...místo do sunaru :sweat_smile: se mi to teda zdálo náký hnusný a řidký no humus...tak čtu asi 4x ten návod a pak čtu že do sunaru, jsem taky slepota :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 18:11  • Odpověz
tak tady je zase křik jsem si šla na chvilku zacvičit a pak že se naložím do vany, a asi houby s octem, malej se třikrát poblinkal martin nevěděl co s ním tak mi ho donesl, no já taky nevím co s ním :sweat_smile: no snad mu jen něco nesedlo no, ted se ho snaží udrncat v kočíku tak snad si dneska tu vanu dám. :confused:
26. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
sun a když ti ted usne...tak pak ti usne v kolik??? :astonished:
26. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
ty jo mě tak krásně spala po tom 2měs...v 19h to zapíchla a spala do 4h třeba :frowning2:
26. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
no to nevím jak to bude, odpoledne právě spal jen hodinku tak si myslím, že knourá protože chce spát, on stejně nebude asi spát moc dlouho tak nenejvejš hodku si myslím, no a pak bych ho chtěla dát kolem tý osmý. no zatím to, ale na žádnej spánek nevypadá :rolling_eyes:
26. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
Šmouli, jo jo, ale mezi lopatkama.

Hani, díky.

Vzbudil se v 6, tak teď je pod hrazdičkou a zatím dobrý. Ale nevím na jak dlouho.
26. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
dnes jsem potkala kámošku s vanesskou a jako dobrý a to bylo furt...ta je tak hodná, pořád spí, nezlobí...a co tobě\,, ještě brečí a nespí?? a to je blbý že se ti budí na dudu, to je ale naučená a furt drncáš, to sis taky naučila a to já ne to ona je hodná a furt dokola :angry: už mě to fakt vadilo.... to teda nemusím!!!!!!!!
26. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
jj mě taky mezi lopatkama :confounded: to se začínám i hrbit

no a asi až budu potkávat lidi tak budu vždycky říkat jak krááásně spinká celou noc a je hodnoučká...prd vědí
26. říj 2009 v 18:22  • Odpověz
tak už chrní jdu si užít vanču, šmouly jooo taky jsme mívaly takový zlatý časy :rolling_eyes: i když na druhou stranu by mohlo být hůř tak radši mlčím :zipper_mouth:
26. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
Šmouli, však jasně, já taky říkám, že je hodnej :grinning: .
26. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
ahoj holky,

to byl dneska den :grinning: Přijeli dvě návštěvy, tak jsme strávili skoro celý den venku po procházkách, domů jsme šli akorát nakrmit. Bolí mě nohy a záda :grinning: Davídek spokojeně chrupkal, se mu nedivím, taky bych si do toho kočárku lehla. :wink:
26. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
šmouli třeba to ta kámoška taky jen tak říká :grinning:

blani však jasan, co je komu do toho, ne? Dycky všechny zajímaj právě ty nezdary a negativa :sweat_smile:

evule my tu měli celej den hnusně, pořád pršelo, tak to máte kliku, že jste mohli v klídečku procházkovat :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
charlie: no ráno poprchávalo, pak se to začlo protrhávat a dokonce i svítilo sluníčko, pak se to ale odpoledne zase zatáhlo, ale nepršelo
26. říj 2009 v 19:04  • Odpověz
Holky dala jsme spát Sofinku v overálku s krátkým rukávem a dala jsme jí do spacího pytle-poprvé tak nevim zde jí mám ještě zakrýt dekou nebo ne..
26. říj 2009 v 19:08  • Odpověz
Hani, a v čem jsi ji dávala spat předtím?
26. říj 2009 v 19:09  • Odpověz
hani, ja na noc davam dlouhy rukav, protoze vetrame a ty rucicky by mela studene.. mozna jen nejakou letni decku.. ale sabca ruce stejne da ven..
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Jinak jsme byli pod sprchou :grinning: . Mareček byl ze začátku vyjukanej, ale pak ani nedutal :grinning:
26. říj 2009 v 19:10  • Odpověz
Andy já většinou ukládám v 18.30h ale usne až tak v 19.30h..
Charlí tady to cvičení je právě rozdělený na 2 skupiny děti do 6 měsíců a děti od 6.měsíců,prej se tam ale jen skáče na míči a říkají se různé říkanky,tak to jsme zvědavá,já říkanky ještě moc neumim,ale už je studuji..
26. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
V overálku ale většinou s dlouhým rukávem a pod peřinu,ale ted jak se odkopává,tak chci právě zkusit ten pytel,ale overálek jsme měli jen s krátkym rukávem,zbytek je na šnůře...
Blani no vidíš,Sofinka poprvý taky koukala co jí to provádim,ale jelikož má vodu ráda tak se jí líbí i sprcha,ale vana víc..
26. říj 2009 v 19:15  • Odpověz
tak malá sice krásně spala dopo ale od dvou hodin je vzhůru a sme celý odpo doma,no mě už hrabe :rolling_eyes: snad zitra nebude pršet a´t se dostanem ven

celý odpo vyžaduje mou pozornost

smouli-mě když se malá vzbudí v 7 tak jí prostě v 8 ukládám a usíná,máme prostě večerku v 8 a fertich :wink:

jem vyjmečně když mi spí třeba do 8 tak de spat tak v 10 ale to málokdy,a te´d se mi tady vrtí na klíně,tak to tady cvakám jednou rukou :sweat_smile:
26. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Hani, asi bude mít studený ručičky :unamused: .

Mareček má vždycky něco s dlouhým rukávem + nějaký dupky a je ve spacáku. Jak jdu spát, tak ho ještě přikryju dekou. Sice je teplej, ale do noci, kdy krmíme by vychladl a byl studenej. Tak to zkus jen ve spacáku a uvidíš. Ono ten spacák hřeje. A kdyby byla v noci studená, jak ji budeš přebalovat, tak ji přikryješ ještě dekou.
26. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.