• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
juu to sprchovani holky taky brzy zkusime, zatim koupem ve vanicce a asi trikrat se mala koupala s tatkou ve vane.. ja tam s ni taky musim nekdy vlizt :slight_smile:
26. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Akorát je teďka nějakej čilej :sweat_smile:
26. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
reni tak my jsme vzhůru od 15h, taky jsme celej den doma, ale je fakt, že mě usnula ještě před hoďkou asi na půl hodinky, možná ani to ne.

Už ji taky dám spát, je pěkně nevrlá, podle mě utahaná jak kotě, celej den jsme doma, tak s ní cvičím, dávám na bříško, trénujeme otáčení a tak :wink:

Tak doufám, že nebudeme co 2h vnoci vzhůru :grinning:

Já jsem tak zvědavá na superstar kdo vypadne :confused:

Tak zatim děvčátka, jdu převlíkat, krmit a spát a pak chci mít na suprstar klíííííd :grinning:
26. říj 2009 v 19:28  • Odpověz
Charlie, jak se trénuje to přetáčení?

Taky vás prcci tak štípou? Já su celá dodraná, jak vždycky zatne pěstičku a něco ze mě má v ruce :grinning: :unamused:
26. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
Tak jsme lítali venku až do čtvrt na 7, takže Alex šel spát jako před změnou času a je tuhej. :grinning:
26. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
tak koho tipujete na vyhazov? Doufám, že Puskajler. :grinning:
26. říj 2009 ve 20:01  • Odpověz
no a to je reni od 14h vzhůru do ted?? :astonished: :confused: tak to jsem ještě nezkusila po hodce ji dát spát....no asi by neusla, zkusit to může...
tak jsem ji jako udržela od půl5 do tech 7h...vykoupala a dala kaši poprvé a usla a půlku nedojedla, usla u jídla ani si nebrkla, tak šup do postýlky a za 10min vzhůru :angry: tak do lehátka a nika ji uhoupala...jsem nečekala, tak je už v postýlce-jsem zvědavá jestli teda bude chrnět...ale aspon si brkla :wink: asi chtěla :unamused:
sem si nikdy nemyslela že to budu tady řešit :grinning:

jj charlie budu to říkat...od zítra je hodnoučká a hajá celou noc :wink: :wink: :wink:

andreasku - já ji sprchuju od začátku, je jak u vytržení, mlátí ručičkama si do bříška, takový prdy, jak je nadšená a nohama do vany, že ji to nebolí :unamused: :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz
no a zas tam kecá :frowning2: :angry: se picnu
26. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
Já bych chtěla, aby už vypadla Ištvancová a jinak se mi včera zdáli nejhorší Bagárová, BAlogová, Šmajda.
26. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz
tak mohl by vyhrát chodůr a bagárová...tipuju, pak ta markétka je dobrá...jinak mi to je fuk

tak jsem nahodila dudu a zas chrní...to mě ale teda neba, tam každou.................no a zas..........seru na to
26. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz
nic nebude at si tam teda kecá...třeba usne!!!

jdu si dááát rohlíííík :wink:
26. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
Blani - chytneš dítko za pánev a přetočíš na bříško, oni posilují horní část těla a nebo můžeš jen náznakem a to tak, že ohneš nožičku, chytneš pod kolenem a natáčíš přes druhou nožku a zpátky. To cvičíme na tom cvíču a spoustu dalšího..
26. říj 2009 ve 20:13  • Odpověz
mě se nelíbí ištvancová, pokaždý zpívá falešně
26. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
Dobrá je ta Šenková. Ale jako ta úvodní písnička je play-back. Fuj :angry: . Ta Ištvancová je strašně arogantní, nemusím ju.
jinak mě nic moc neříká konvičková, šmajda a bendig

fandím chodúrovi, ten mě baví pokaždý nejvíc :wink:
Ale u toho cviku pozor na záklon hlavy.
26. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Charlie, aha. Díky :slight_smile:

Se du k té Superstar natáhnout. Tak dobrou noc :slight_smile:
26. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky co může znamenat když se malá začne při koju prohýbat jak luk a u toho drží to prso??? Bolí to jak čert.
Já jsem kojila doted přes klobouček a poslední týden ho už odmítá tak kojím bez něj, ale u toho dělá tohle a to se mě teda vůbec nelíbí. Hned ju oddělám, že takhle teda ne a to spustí hroznej řev, že má hlad a začne hledat, většinou mě lapne za krk nebo bradu a začne sát. :grinning: Když ji přiložím, tak to udělá zas. Když ji dám klobouček, tak je to strašná úleva, ale ten začne vyšprtávat z pusiny :unamused: :unamused: :unamused:
26. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz
jo a ještě se mě nelíbí ta balogová, je děsně uječená

takže ištvancová a balogová ven :grinning:
26. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
jojo dycky u toho cvíčo se hlídá hlavička
26. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
nepomlouvejte :grinning: :grinning:
26. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
Čus kočenky :slight_smile: teda vy jsme ukecanky :grinning: :grinning: my byli 2 a půl hoďky venku a pak jsem jela na otočku do města a pak přijel manža a to se k PC neprobojuju :confounded:
Charlie jj tohle tahání taky občas Honzule dělal ale jen chvilku ono to pak přešlo samo :wink:
Blani taky mi strašně malej štípe :confused: nejvíc to bolí když štípne do kozy :rolling_eyes: au au au
Tak jsem dnes dala prďolu spinkat ve spacím pytli tak uvidíme naštěstí jsem ho do něj dala už před kojem páč u sosání usnul,ale ručičky jsem mu ještě dala dovnitř:grinning: :grinning: :grinning: a taky jsem mu zkoušela dávat čajík :sweat_smile: a to byste měli vidět ty ksychty :grinning: :grinning: no děsná prča :slight_smile:
normoš jsem zjistila že mu na večerní kójo levá kozenka nestačí a musím přistavit ještě pravou :pensive:
26. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
ahoj kači :dizzy_face:

tak to já taky zkusím ten spacák :sweat_smile:

tak ten pěkný chlapec vypadl? měl hoolyvůdský úsměv, celý arnold :grinning:

a ted teda nevím kdo vypadne, tipuju toho blondáka :unamused:
26. říj 2009 ve 20:46  • Odpověz
jo a nelinka furt hajá jupííí :dizzy_face:

tak už brou půjdu juknout, kdo dostane padáka a šup do peří!!!papapapa
26. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak hlavně že vypadl Puskajler, to byla katastrofa :grinning:
26. říj 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahoj holky,sem tak nejak docetla, rano jsem chtela napsat,ale vcera jsem si do klavesnice nalila pul hrnku mlika (ne svyho :grinning: ) a ona se zblaznila, psala uplne jiny pismenka a nektery vubec :unamused: tak sem shanela jinou, nastesti bracha mel jednu volnou.Tak budu reagovat zpetne.

Jmiso-tak Dolsin jsem mela asi taky,taky jsem mela krizaky jak prase a PA mi neco napichla do kapacky,prej ze potom zaspim-prd!Ty bolesti po jedny minute pravdu zaspat nesly :grinning: ale ptala jsem se spis jakou to melo souvislost,ze byl Alex fialovej nebo jak si to psala vis :slight_smile:
Materska-tak ja mam 3roky,na min ani nemam narok-materska mi koncila ted nejak 19.10 a musim zadat o rodicak, baba na socce rikala, at prijdu v listopadu.Ale pujdu asi driv.

Oblikani-ja si ted oblibila sametovy dupacky a kabatky-jsou teploucky a prijemny :wink:Porad nosime tu decku na kycle, teda jen na noc, 2.11 jdem na KO tak snad uz ji nebudeme muset mit. Majda ma ty nozky kuli tomu furt od sebe a treba na bok se otoci,ale na brisko jeste ne,pac tu jednu nozku proste neprehodi :angry: tak uvidime kdy se to povede, ale jinak je sikulka - ma hracku lvicka a slona a kdyz se jim natahne ocas, tak vibrujou a smejou se a ja ji to ukazala a ona uz to natahuje sama a taky piska porad s piskatkem :grinning:

Charlie-mne se taky nekdy takhle pri kojeni prohyba,nevim co to ma znamenat :confused:

Padani vlasu - taky mi silene padaj a ja byla pred tydnem na kozni-vypalovala mi pihy na krku a tak sem ji to rekla a ona, ze po porodu je to normal-ze to zacina tak 2-4mesice po porodu, ze v tehu vlasy nevypadavaj, takze ted to musej dohnat a v zadnym pripade ostrihani nepomuze, proste to za cas prejde samo a hl. se tim nemame stresovat, ze to je nejhorsi :wink:

Spani-Majdu koupem pravidelne kolem pul 7, v 7 papa kasicku (nebo mliko) a tak kolem pul 8 az 8 usne a spi do tech 5-6h rano :wink:pak ji nakojim a nekdy jeste prekecam a spime treba do deviti.Ted se s ni koupeme ve velke vane,to miluje,ma tam hracky.

No a snad se na ni nezapomnela, tak dobrou noc - posilame pusinky vsem malym kamaradum :wink:
26. říj 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já myslím, že tomu prohýbání a zlobení u jídla se říká "syndrom falešného poplachu", četla jse to na kojeni.net.
Doporučují kojit v klidu a vytrvat. Prý pomaleji teče mlíko a než se to srovná, tak se děti vztekaj, protože se musej víc namáhat.
26. říj 2009 ve 20:53  • Odpověz
Šmoulo tak si pak napíšeme zážitky se spacákama :wink: :grinning: no jsu na to zvědavá :confused: ani jsem pod něj nestihla šoupnout tu deku tak kdyžtak v noci po kóju :sweat_smile:
Já čučel na Vyprávěj :wink: retro to je moje :grinning:
26. říj 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jinak jsem nechala maláho normoš obelčenýho-bodyno a polodupky tak uvidíme v noci jak mu bude :wink:
Andaro já taky šla kvůli rodičáku na sociálku a tam mi řekli že musím čekat na nějakej dopis :confused: tak jsem z toho malinko nervní páč MD mi končí 15.11. :unamused:
A vlasy mi začla padat až teď bych řekla :confused:
26. říj 2009 ve 20:58  • Odpověz
Tak jo asi to půjdu zalomit :wink: kdoví jak dlouho pucek vydrží dadat :wink:
Tak kočky a koťata :grinning: přeju dobrou noc a sladké sny:wink:
26. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.