• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Charlie, od včera už můžu sedět, tak to je asi OK :grinning: . Bolí mě to jenom když dlouho něco dělám.

Sun, aha, tak to jo :wink: . Nám dali rodný list na počkání. Byl pro něho manžel. Nesl tam papíry a zpátky šel už s rodným listem :slight_smile:

Evi, no kdyt říkám, vyvolání :grinning: . A na to jdeš zítra?
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
Charlie, jo jo, o porodný se žádá na socce :wink:
30. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz
jo blanča už ti stihla odpovědět :slight_smile: no mi jsme šli domů ve čt, takže jsme byli rádi, když si zapsaly údaje, protože nebyl úřední den :confounded: a slíbili, že ho pošlou co nejdřív poštou, což znamená, že tady včera měl být že :angry: jde hlavně o pojištovnu jinak ostatní počká.
30. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
Sun, tak to jo. Stejně úřední den by měli mít každý den a nejen pondělí a středa. To jsou v práci dýl, ale jinak by tě odmítnout neměli. Já jsem pro ten rodný list poslala manžela ještě když jsem byla v porodnici a šel rovnou i pro průkazku pojištovny. To jsem se bála, jestli mu ji dají nebo ne, protože on je u jiné pojištovny, ale v pohodě :slight_smile: . Jen chtěli vědět, kdy jsem nastoupila na mateřskou.
30. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz
Co vlastně je potřeba k tý registraci u pojišťovny? Když tam půjde manžel, tak musí mít co u sebe?
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
ahojky maminy a těhulky,tak jak tak vidím,miminko nové žádné,Tobě Andy budu držet palečky zítra a Evi Tobě ve čtvrtek a ať máte mimísky brzo u sebe.Snad to na vás bude účinkovat rychle.Malý včera nechtěl zabrat,papalai jsme v jedenáct a on usnul až po jedné hodině,a toho jsme uspala v koši,tak tam spal.Jinak nás ráno poctila návštěvou mamka tak jsme vyrazili do víru města.Aspoň jsme koupila nějaké hotovky na obídek,a provětrali jsme se.Jo a včera nám ta prochajda nakonec vyšla,přestalo pršet tak jsme se rychle vypravili a už jsme byli venku.
Tak Vojtíšek taky po příchodu z porodnice pořád spal,ale už to není takové jak to bývalo,už je častěji vzhůru,to spaní nemá tak tvrdé,ale je pořád hodný.Bříško nás zatím netrápí,prdíme o stošest,ale máme tím pádem velkou spotřebu plenek :sweat_smile: a to s enám někdy nepodaří zachytit jeho čůrající fontánku i když dlouho čekám,jenže pak mu zvednu nožky že ho utřu a začne čůrat,takže nanovo :grinning:
30. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz
evco ja bych taky brala prave ten zatezak oxytocinovy, ale nejsem si jista, jestli se na bulovce rovnou nezavede tabletka.. :confused:
jinak holky, mne prijde, ze kdyz si stoupnu, ze normalne ze me vytyka jakoby neco teplyho teda s prominutim.. ale spis je to jakoby vytok nez voda.. a to by mi snad v te porodce zjistili si rikam, kdyz jsem tam rano byla a tu vlozku mi kontrolovala a rekla, ze to neni.. pry zatka.. ale tak tu jsem mela takovou hlenovitou dohneda, tohle je ridke.. jsem blazen.. :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jinak jsme s ekonečně objednala k holičce,potřebuji to jako sůl,takže jdu v úterý.Jsem domluvená s mamkou že přijede pak pojedeme k nim domů a já vyrazím,k holičce chodím právě tam.Takže se to dá krásně zvládnout,malý pokud bude najezený,pěkně ty tři hodinky vydrží a já se aspoň trochu zkulturním
30. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Charlie, musí mít ten rodný list. A pak jsem mu pro jistotu dala i mou kartičku pojištovny a měl myslím i mou občanku. A v pohodě. Taky mu to dali na počkání :slight_smile:
30. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz
Andrejko, taky někdy u 1 přebalování padnou 2 nebo 3 plínky :sweat_smile:

Andrej, tý jo, to fakt nevím, co by to mohlo být. Ale když to teče... fakt je to teplé a vodové? Já sice plodovku neviděla, ale teplé to bylo.
30. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak já jdu toho našeho kulíška vzbudit nějak zaspal oběd, ale nechce se mi teda vůbec, takovou to dalo práci ho uspat :angry:
30. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz
andrej teda ke kadeřnici? No to budeš kočka :wink:

blani a to se dá stihnout zaregistrovat dítě do 8 pracovních dnů, vždyt jak dlouho trvá, než ti dají rodný list??
30. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz
charlii já jsem tak kvůli tomu volala, (8.den) a paní mi řekla, že to nevadí, až přijde list tak at to pošlu co nejdřív. :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz
Blani my jsme trhli u nás rekord čtyři plínky na jedno přebalení,včera po koupání jsme po oblíkla krásný overálek nakrmili jsme se,a on mě se be i podlahu tak poblil,chuděrka malý.Když jsme ho pak ještě přiložila k prsu tak už nechtěl.Tak už ho nenutím,on musí vědět kdy má dost.Holky taky Vaši chlapi tak pyšně vezou kočár?Jindra si to úplně užívá :grinning:
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Sun aha, takže to zas tak nehoří, ty lhůty, co? Jako je jasný, že bych dítě neregistrovala měsíc po narození, ale asi to není tak žhavý jak je kdesi psaný, tak to je gůůt
30. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz
Andy mě v porodce taky teplého něco teklo po stehně,a plodovka to taky nebyla,prý výtok
charlie no už to fakt potřebuji,jak melír tak řádně ostříhat nebyla jsem tam několik měsíců.Kadeřnice hned že mám přinést fotku,to bylo první co s eptala-na malého,takže fotka nebude,přinesu ukázat živý exemplář :grinning:
konečně si pak budu připadat zase jako člověk
30. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jindra jel pro rodný list ve středu,v úterý nás propustili a na druhý den bylo všechno papírování za námi,ale ještě musím na tu socku ohledně porodného,mamka bude hlídat a my tam sjedeme autem.
30. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz
holky, tady je zase pařák, já nevím, co to je pořád za počasí. Buď je pařák nebo bouřky....hnus barevnej.Dejchám jak sentinel :grinning:
30. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz
andrej diky.. podle meho je to nejaky ridky vytok, nasla jsem, ze v konecne fazi tehotenstvi ho lze zamenit s plodovkou.. no kdyby se mi to joo nezdalo, zajeli bychom vecir s tomem do porodky..
andrej vidis to, ja porad resila, kdy ke kadernici a az tu bude mamka nejak od 13/7, tak si zajdu a basta :slight_smile:
malou pohlida :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
evi to teda je radnej parak.. :unamused:
ja vyprala povleceni, vyklepala periny, ted jdu povesit, venku je hezky, prevliknu, utrela jsem prach, vyluxovala, umyla nadobco, vytru a pak jeste vydrbu koupelnu.. to by bylo, abych z toho neporodila :D
30. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
andrej: ty máš tedy plány, já sotva dejchám. uvařila jsem a poklidila a mám tedy dost :grinning:
30. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahojky

tak já sem byla namonitoru-dnes namě zapomněli a nechali mě tam hodinu :sweat_smile: jinak mě vyšetřoval ten doktor a už mám termín

v pátek jdu na předoperační vyšetření,v pondělí6-.7.mám nástup do porodky a v úterý 7.7.jdu na toho císaře :slight_smile:
jinak vidím,že ste mě pěkně zasklily a ani si namě dnes nevzpomněly :cry:

evi-ve čt-budu držet palce a andreasku tobě zitra-užívej si ještě dnes naposledy to pupendo :wink:
30. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
reni co blaznis.. ja byla rano taky na monitoru a ted jsem uklizela jak das..
tak 7/7 na cisare.. no tak ses rada, ze ti to vyslo vid :wink:
ja jsem cela napnuta ze zitrka.. tak prave makam, at na to moc nemyslim..
30. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
tak nam to reni a evco hezky ti doktori naplanovali co? :sweat_smile:
30. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak jsem se prospala a teď si pošmákla na melounu :wink:

Venku je pařák ale doma je krásně, mám tu takovou přírodní klimatizaci a to je sklep :grinning: Stačí ho otevřít a jde mi krásnej chládek do domu, máme to tak krásně u sebe :dizzy_face:

Reni tak ti to vyšlo ten císař? No tak suuuuppppprrrr, že? Takže 7.7. je krásný datum :grinning:

andrej tak přijď poklidit i k nám, já teda nevím, jak to děláš, ale mě bolí celej člověk, když začnu uklízet :fearful:
30. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
charlie no kez me by zacalo neco bolet, treba bricho, zada, trisla, jakoby k porodu vis.. a ja jsem fakt nejaka divna, ale nic mi neni.. :angry:
30. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
mě teda břuch začne bolet, když se víc namůžu, ty můžeš celej den šůrovat byt a nic tě nebolí a ani netáhne, netvrdne??
30. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
no driv me bolivala trochu zada, ale dnes vubec nic..
jemne me boli ten podbrisek jak tak 5 dni pred ms.. tot vse.. :confused:
30. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz
hmmm tak to ti fakt nevím :confused:

Jdu si dát zákuseček :grinning: A kávičku, ledovou :wink:
30. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz
jee mnam..
taky tu neco vystracham :grinning:
30. čer 2009 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.