• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
šimonek je zlatej.tak po tom 3. měsíci se to nějak otočila je je klidnej. krásně si hraje v hrzdičce, papá teda ukázkově :wink: taky váží 9,5 kg... ale už se to zastavuje...
27. říj 2009 v 08:28  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Jituško ortoped je doktor na klouby a kosti a rehabilitační je přes cvíčo :wink:
Blani malej jden na bok taky do záklonu :confused:
Jitu je fakt takový veci raději nečíst :pensive:se znam že bych pak pořád malýho zkoumala co,jak a kdy umí :sweat_smile:
jinak máme za sebou první noc bez zavinovačky :sunglasses: a docela to i šlo :wink: vstávačka s kójem ve 23:40,2:30,4:10-to se najedl máálo a tak ještě dokójo ve 4:50 a pak v 7:25 :dizzy_face: no čekala jsem to fakt horší :confused: sice pravda tolikrát v noci jsem k němu jeětě nevstávala :sunglasses: ale řekla bych že první noc Honzík zvládl na 1 :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Jitu, to je to, co si mylsím já. On mi taky říkal, že je v poho, sice to měl 3 měsíce, když jsme to řešila, pak mi řel, že to je v normě a že se to zpraví, tak já byla v klidu... ach jo. už dávno jsme to mohli mít v pohodě...
27. říj 2009 v 08:30  • Odpověz
Jituško to je dobře že už se malej zklidnil :wink: a teda taky je ho asi kousek viď? 9,5 kilo :wink:
27. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
to je pěknej kus:slight_smile: ještě že není naučenej na moc chování... dala jsem do alba nový fotky...
27. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
9,5kg, tak to je teda řádnej kus chlapa :wink:
27. říj 2009 v 08:36  • Odpověz
Jitu, to je baculín :slight_smile: . A jak mu jede mrkvička. Mareček je právě hrozně chovací, takže su ráda, že zatím máme o 5kg míň než vy :grinning:
27. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
Jituško krásný fotečky :wink: teda to už je pořádnej mužskej :slight_smile: a koukam stále celej tatínek co? :wink: :slight_smile: já taky Honzulína na chování moc neučím :wink: zatím má teda "jen" 6,3 kilo,ale i tak je toho dost :grinning:
27. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
hoky já mám děsnej strach, že něco není ok....
27. říj 2009 v 08:40  • Odpověz
Holky, říkáte učit chování. Ale já jsem si to sama nevybrala :sweat_smile: . On totiž jinak hrozně brečel, když nebyl u mě a tak to vzniklo...
27. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
Jitu, to bude v pohodě. A kdyby nebylo, tak oni to cvičením napraví, neboj :wink:
27. říj 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj...my máme taky predilekci v pravo....ale od slehnutí :sweat_smile: už teda dobrý, dnes jdeme naposled se ukázat dr ale fláká taky pasení :unamused: ručičiky taky v pěst a od sebe a kolýbe se a to prý nesmí :confounded: :unamused:

jinak jdu ještě dočíst
27. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Jituš, cvíčem se to upraví. Ještě je malej, to zmákne.

Jinak ono se naučí vždycky všechno, akorát se špatným základem, třeba to přetáčení v záklonu, se zapojí špatné svaly. takže nakonec to umí, ale blbě :grinning:
27. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
Smouli, jo to fakt nesmí. :grinning:
27. říj 2009 v 08:47  • Odpověz
je to mrcha...nelíbí se jí najednou na břiše a v porodnici spala jen na něm :angry: no tak až hold dýl, já se tím nebudu nějak trápit :slight_smile:
27. říj 2009 v 08:49  • Odpověz
Dneska máme auto v servisu, tak jsem dala na modlení, aby nic nenašli. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 09:00  • Odpověz
tak jsem psala takovej dlouhej příspěvek a přemáčkla se a smazala :angry: tak jen stručně
ahojky, vy teda dovedete po ránu postrašit :confused: ten článek jsem radši ani nečetla. my máme taky šišku slehnou, ale jinak všechno zvládá dobře, na břicho se sice učil ze záklonu, ted už v pohodě, ale vysvětly těm dětem, že to dělají špatně :grinning:
27. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
a jak jsem ji dala tu kaši večer tak spala...dvakrát do 9h procitla, ale pak spala teda do 2h a pak do 6h tak aspon tak!
jituško - teda šimonek je kus chlapa
27. říj 2009 v 09:02  • Odpověz
No já to teď vysvětluju :grinning: Když se chtěl převalovat se záklonem, tak měl smolíka, prostě jsem mu v záklonu bránila :grinning:
Páčto díky pasení se záklonem má sice úžasný zádový svalstvom, ale břicho nic moc :angry:
27. říj 2009 v 09:03  • Odpověz
Smouli, tak to moc nevydržela spát ne?
27. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
ahoj holcinky :slight_smile:
teeda jitusko, simonek je fakt peknej porizek :slight_smile: :wink:
jitko, tak at vam nic nenajdou na vasem milackovi :wink:
dnes bylo v noci kojo dvakrat, ve tri a pak v sest, to jde..
dnes chci jit do bauhausu koupit si truhliky a nejakou dekoraci a udelam vanocni truhliky za okna :slight_smile:
pak taky nakoupit asi do penny, holky dejte tip na veceri :grinning:
Blani my to tak přeci nemyslely :wink: pokud cvrček plače tak to je jasný :wink: řvát furt Honzula tak je už taky chovací :sweat_smile: :grinning:
Teda se tu pochlubím první nocí bez zavinky a žádná reakce :frowning2:
achojky,

takže noc byla v poho, kojo ve 3 a pak 5:30 a chrupkaly jsme do čtvrt na 9 :wink:

Jituško teda Šimonek je fakt cvalíček, oproti té naší podvýživenkyni :grinning:

Sun to naštve, lepší je si delší příspěvky kopírovat, sichr je sichr :grinning:
27. říj 2009 v 09:07  • Odpověz
katy já ani zavinovačku neřešila, já ji prostě jednoho dne nedala a ani mě nenapadlo, že by to mohlo mít nějaký důsledek :grinning: Přišlo mi, že je v tom malá zbytečně sešněrovaná a nemůže kopkat nožkama :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:09  • Odpověz
charlie kolik ze to vazite?
my meli ve 3 mesicich a 2 tydnech 5500 g a 62 centaku.. co vy?
katko já jsem to včera taky chtěla zkusit, ale jak blinkal tak mu asi nebylo moc dobře, pořád se strašně šponoval a vřískal tak jsem ho ještě zabalila a chovala, ale to zabalení jen tak volně asi do hodiny si je ve spánku obě vyndal. budem muset takhle postupně no. jo jitu šimonek je kus chlapa celej tatka a mrkvička mu šmakuje :grinning:
Kači, no jasně, sorráč :sweat_smile: , Honzík je šikulka šikovná, že mu nevadilo, že nebyl zavázanej :sunglasses:
Andrej, ty Sabinku takhle posazuješ :confused: ? Vypadá tam už jak velká holka a ne 3-měsíční miminko :grinning:
27. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
blani, jen na minutku vzdycky vis :wink: na dlouho to neni, jelikoz pada na strany :grinning:
27. říj 2009 v 09:13  • Odpověz
Já jsem si říkala, že Mareček by určitě spadl :grinning:
27. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.