• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
andreasku my jdeme na prevenci teda 5.11., ale když jsem byla na očkování min. týden tak jsem jim řekla, at mi malou převáží, váží 4,62kg, délku nevím, tu jsme neřešily, to bude až na tý prevenci.
Jinak dr. je s malou spokojená, říká, že sice by přibrat mohla víc, ale že to není potřeba, že si vede dobře. Já jsem s ní taky spokojená, nevypadá nijak špatně, je souměrná a to je podle mě důležitý. Pupík věčně vyvalenej, plínek těžkejch a když je ona sama tak spokojená, tak to neřeším. Hlídám si ji, to jo, ale nad UM neuvažuju.
Má to holka po mě, já jsem svou porodní váhu hubla, malá naštěstí nehubne, přibírá, sice po troškách, ale přibírá. Uvidíme co na kontrole :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
charlie, no vzdyt jo, mala taky neni zadnej puclik, ale je tak akorat :slight_smile:
pani doktorka rika, ze je to pry hezka ukazkova holcicka :grinning:
a mne se vase verunka teda rozhodne nezda nijak hubena.. kazde mimco je proste jine.. koj jako doposud, zadne prikrmy bych nedavala, proste normalka mlicko od tebe a uvidis na pristi prevenci, my jdem mam pocit nejak kolem 10.
27. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Blani :wink: :grinning:
Charlie no já to tu právě včera ráno řešila že usne jen sešněrovanej v zavince víš :wink: a proto mam radost jak se to docela povedlo :dizzy_face:
Sun no on malej večír usnul u kója(to už se fááááákt dloooouho nestalo) a tak to docela šlo :wink: ale pak kolem půlnoci to byl chvilku i boj,ale vyhrála jsem :grinning:
Andreaku kdásný fotečky :wink:
27. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
kaci dikes :wink: :grinning:
27. říj 2009 v 09:20  • Odpověz
andreasku já jsem se i radila s tím naším předporodním kurzem a dokonce na můj dotaz reagovala i ta naše dula a laktační poradkyně v jednom a říkala, že mám věřit jí, že si vezme co potřebuje a pokud je spokojený doktor a já, tak to měnit nemám.
To jen zas manžova rodina hledá problémy a senzaci, místo toho aby měli radost, že mají zdravý mimi, to ne, to do toho furt bude někdo vrtat. Pořád se u nich dohadujem. Hlavně prababička dělá zlou krev :angry: Vymýšlí si, lže... a mě tím nervuje.
Hlavně teď přišla s tím, že se děti očkují od 5kg váhy, takže proto jsme nebyli naočkovaní. Když jsem ji řekla, že to je pitomost, že nás neočkovali kvůli rýmě a ted už očkovaná je a 5kg nemáme, tak at přestane říkat takový nesmysly...atd atd atd. To je furt něco :confused:
27. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdu začít asi vařit, malá si hraje s kolotočem, chytá prase za ocas a vykládá si u toho, tak snad něco stihnu.
27. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
charlie, na to se fakticky vyprdni, lidi zkratka maji radi, kdyz u druhych neni vse ok, pak to muzou rozebirat a vrtat se v tom.. na to je nejlepsi tvuj usmev a spokojenost, to lidi nasejri nejvic, kdyz vidi, ze se vam dari :wink:
27. říj 2009 v 09:24  • Odpověz
Charlie, kašli na ně. I když se to těžko dělá. Manžova babička mi taky furt "radí", proč Mareček brečí, co mu chybí a tak. Je to děs :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 09:27  • Odpověz
Po kóju vyrazíme ven. Snad Mareček usne raz dva. Teď zase usínáme venku s brekem :confounded:
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
holky, tak jsem právě našla Šímovi 2. zpubek :dizzy_face:
27. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Charlie tak to je teda na pytel :confounded: přesně jak píšeš :wink: měli by mít snad radost ze zdravé,krásné holčičky a né hledat mouchy :angry:
Jj Andreasku jak se říká:Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy,ale nasere tolika lidí že stolí za to si ji udržet. :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
Jitu, teda, už :confused: ?

Jak se mi Mareček minulej týden v noci párkrát budil po 3 hodinách, tak jsem to říkala mamče a ona hnedka, že mu mám koupit nějakou kaši :sweat_smile:
27. říj 2009 v 09:31  • Odpověz
Jjitu téééda tak gratulujeme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: to si na ně pospíšil :grinning:
Bani jj mě taky mamka i tchyně furt cpou nějaké příkrmy :angry: páč za nich se to tak dělalo,ale mají smůlu :grinning:
27. říj 2009 v 09:33  • Odpověz
jo kaci, tak tohle je fakt presny a vystizny :grinning: :grinning: :grinning:
jitusko, tak to je super, taky se tesim, az ho u sabinky najdu, to hned zase budu fotit jako cvok :grinning:
27. říj 2009 v 09:36  • Odpověz
pospíšil, protože je Pospíšil:grinning:
tak jsem volala do kojenáku, kde cvičí vojtovku a musím mít doporučení od pediatra :unamused: tak nevím, jeslti tam jet, nebo ještě počkat 14 dní, to máme naplanovanou poradnu s očkováním...
27. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
jitusko a proc chcete cvicit vojtovku?
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak jsme byli v sušárně :slight_smile:
Naši mi příkrmy necpou, no když Alex nabere 150g týdně, tak by to bylo trochu mimo :grinning:
Máti je spokojená, že Alexkovi dávám už pít i něco jiného než kojení :grinning:

Včera jsem mu koupila v DM šťávu, jablko s hrozny, tak mu to šmakovalo, teda na 120ml dostal 10 ml té šťávičky a taky má už savičku pro větší děti, tak se mu i líp pilo, rychlejc to z ní teče :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
andry, to nevím s tím focením,a le třeba se bude htít pochlubit. to malej ten drží rty u sebe a ani za nic. mu do té pusinky musím šáhnout:slight_smile:
27. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
Jitu :grinning: :grinning: já bych tam asi jela hned :wink:
Andresku :wink: taky se těším na zoubky,ale jen doufám že ho to nebude moc bolet :confused:
27. říj 2009 v 09:40  • Odpověz
jitko, tak to moje mamka je pravy opak, porad mi klade na srdce, abych malou nerozmazlovala do pul roka nicim jinym, at jen kojim :grinning:
jitusko, za zkousku nic nedas a budet mit 2. zoubek zvecneny naporad :slight_smile:
no kaci, to ja tedy taky doufam, asi nakoupim v lekarne patricne medikamenty na ulevu.. a nachladim kousatka :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky..tak my dneska měli noc v pohodě,asi se jí v pytli spalo dobře vzbudila se ve 24h a pak až v 5.30..to jsme byli asi 45 minut vzhůru a pak jsme jí ukecala zas na spánek a spali jsme až do 8.30 :slight_smile:
Káto no vidíš že to Honzík zvládá i bez zavinovačky-šikulka :wink:
Jíto Šimonek je celej táta :wink: a gratulujeme k druhému zoubku :slight_smile:
27. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Jíto co nosí Šimonek za velikost oblečení?
Holky na mamči a tchýně se vyprdněte,máte svoji hlavu ne,tak se řidte podlesvého rozumu,mě do toho nikdo nekacá,ale občas by mi nějaká rada nevadila,ale tchýně ta ani nezavolá jak se Sofinka má a moje mamča zavolá,ale jinak se mi do ničeho neplete,ta byla ze všeho víc vyjukaná než já,ani koupání mi neukázala ,protože se bála.. :confounded:
27. říj 2009 v 09:52  • Odpověz
jitu tak gratulace k druhýmu zoubku teda u vás rostou jak houby po dešti :grinning: jo s příkrmama to je u nás to samý nejvíc prudí moje bábí, tak jen zaknourá tak hodem dej mu najíst, má málo pak nezapomene zmínit tak oblíbené "slabé" mléko :grinning: no a druhej největší prudák je martin :grinning: má málo proto se budí, a nemáš "slabý" mlíko? nezkusíme příkrm? :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 09:59  • Odpověz
jo a ještě můj táta ten mu strká před pusu sušenky :angry:
27. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
-ahojík mamky,tak vás zdravím všechny dneska zase po delší době
-sun na všechny se vyprdni,žádné slabé mlíčko,prostě se jen pořádně nenapil nebo si nevytáhl to zadnější sytější mlíko,na ostatní bych se vyprdla,budeš ještě více na nervy a pak přijdeš o mlíčko úplně
-jak se máte jinak,chystáte se ven a co už máte mimča ve fusaku nebo ještě ne
27. říj 2009 v 10:06  • Odpověz
-nebo sun jen nějaké špatné období Filípek
27. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
hani nosí jak co. z nextu 6-9 měsíců, C&A 74, H&M 68 a ostatní tak 74-80:slight_smile:)
no, já si tada na noc stěžovat nemůžu. začali jsme dávat hami 2 hajaja co je na noc a spí od půl 8 do 7:grinning:
27. říj 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky adrosku :slight_smile:
ja uz davam malou do fusaku, ale zas ji moc nebalim oblecenim, ted byla docela tepleji :slight_smile:
a co ty, kojis jeste holcicky? minule jsem to nejak nedocetla..
27. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Adrosku fusak jsme zatim použili 2x když byli teploty kolem 0 ,jinak jí dávám deku..
Sofi usnula v košíku tak přemýšlím co mám jít dělat,mám tady spoustu věcí,ale nic se mi nechce..
27. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
-ahojík,já je taky dávám do fusaku a nenavlíkám je tolik zase
-jinak jojo jenom kojím zatím a zatím jim to stači tak uvidíme kdy začnem s příkrmama nějakýma,jen večer jim dávám Nutrilon ještě pač u toho prsa už spí a nechtějí pít
27. říj 2009 v 10:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.