• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
díky adrosku, já si z nich nic nedělám, at si myslí svoje, myslím, že si vycucne dost, ještě pak ublinkává jen prostě občas nemá náladu no :grinning: musím jít taky něco dělat zatím chrní,ale nevidím to na dlouho. jo andrej k večeři bych si dala topinky :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
-jojo moja řeč sun,tak nějak to je,mě to taky dělá občas Sárinka,dá si jen trošku a stačí ji to,vydrží aj ces 3.hodiny,takže je tímpádem najezená
27. říj 2009 v 10:21  • Odpověz
Androsku to jsi dobrá že kojíš obě holčičky,celkově to musí být strašně náročný,mě stačí ta moje jedna a jsem občas vyřízená,dvě si neumím představit,ale klobouk dolů před tebou a ostatníma maminkama co mají dvojčátka.. :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:39  • Odpověz
-děkuji hani,no snad nám to tak vydrží co nejdéle tedy
-no my půjdeme asik papkat zase a vypravíme se ven pomalu na chvilku asi
27. říj 2009 v 10:40  • Odpověz
adrosku tak to ju :slight_smile:
ses sikulka, ze takhle zvladas obe holcicky kojit :wink:
my jdem ven holky, tak zatiim :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Hani no i jsem čuměla že docela pěkně spal ač nebyl sešněrován :wink: :grinning: :grinning:
Jinak já taky na to prdím když mi někdo cpe příkrmy :wink:
27. říj 2009 v 10:42  • Odpověz
Jinak fusak jsme měli taky jen jak bylo do 5-ti stupňů a teď má jen deku a stačí to :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:44  • Odpověz
-holky tak se taky opatrujte,já jdem něco zblajznout,pak holky a jdeme ven na chvílu,tak zatím papa
27. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky adrosku, taky smekám, dvě cácory doma, mě bohatě stačí ta jedna co tu mám

taky mažu za chvilku ven, ozvala se nečekaně jedna kamoška, tak jedem do přírody, teď ještě vydržet tak půl hodky s tím mým křiklounem, než vyrazíme. Už by chtěla spát, no zkusím ji zabavit a pak jdu nalodit všechny krávoviny do fára.

tak krásný den všem :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Teda koukam že jste vypadli všichni na prochajdy :confused: my jdeme odpo a taky s kamarádkou :wink:
27. říj 2009 v 10:59  • Odpověz
Ahoj maminy,

Charli a Sun, já to mám z tchýní taky, jen trošku kvikne, tak ať jí dám najíst že má hlad, když řeknu že před chvílí jedna, tak ona na to, že má žízeň, už jsem z těch řečí docela unavená, a je to pokaždé a já pokaždé říkám to samé, holt si nedají říct, ještě moje máma mi do toho nepovídá, ale ta zase malou vůbec nevidí, prostě k nám nechce chodit a já se tam dostanu málokdy.

Teď mi spí v houpačce, tak jdu žehlit, snad chvíli vydrží.
Pak udělám oběd a pak na procházku s malou a hafanem.
27. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Káto my jdem taky až odpoledne..zatim jsme doma,se snažím znovu uspat Sofču jelikož spala asi 15 minut a je pěkně protivná..
Jinak užijte si procházky,dokud je pěkný počasí :wink:
Káto jak máte v Klatovech ten obchod Kik nakupuješ tam něco,mě tam teta koupila pár hezkých věcí pro Sofinku,tak přemýšlím že až pojedu v listopadu na týden k mamce že bych si udělala do Klatov výlet..
27. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Hani no oni tady u nás v Kik mají více méně velký kulový :confounded: pro holčičky ještě i jo,ale pro kluky nic moc :unamused: a to jsem měla takovou radost že tu bude :grinning: jé kdybys sem přijela to bysme si mohli dát spich kdyby jsi chtěla :wink: to by bylo super :slight_smile: nebo bych si mohla s malým udělat vejlet do Sušice :wink:
Kati copak budeš vařit dobrého? :slight_smile: a z tchyně si nic nedělej :wink:
27. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
Holky, přidala jsem pár aktuálních foto Kačenky, tak mrkněte.

Páááááááá musím jít už řve
27. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
tak malej chrní podezřela dlouho, asi se půjdu naobědvat. my taky razíme ven až odpoledne a asi samy :grinning: jo jo kačí musí se člověk naučit pouštět to jedním uchem sem a druhým hned ven. hani z kiku máme dvoje punčošky a jednu teplou "medvědí" bundu jo a pak ještě floušovej overálek no mají tam toho dost, ale něco je teda cenově docela drahý, ale dá se. já jsem ted zase vyřadila krabici věcí no některý mi budou chybět :frowning2: už aby bylo druhý :grinning: :wink:
27. říj 2009 v 11:13  • Odpověz
Já tam ještě nikdy nebyla,ale teta mi tam právě koupila pár věciček a moc se mi líbili,tak to se možná podívam spíš v Rakovníku tam je Kik taky..
No to by jsme mohli si dát mini srázek...já tam budu v tom týdnu od 16.11 asi do pondělí 23.11..
27. říj 2009 v 11:16  • Odpověz
Kači krásný fotečky :wink:beruška malá :dizzy_face:
Sun jj taky jsem se s některýma věcma nerada loučila :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:18  • Odpověz
Hani tak to se pak určo domluvíme :wink:a uděláme srazíčíčíček :grinning:
27. říj 2009 v 11:20  • Odpověz
ahoj všichni,
jsme po rehabilitaci a Mareček je prý šikulka, tak se máme stavit až v prosinci :slight_smile:
Kači a Hani - taky bych se ke srazíku ráda připojila :slight_smile:
Mareček řve, bude papat a pak doufám spinkat, tak zatím pa :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:26  • Odpověz
Kači no fááájn tak to by byla paráda :wink: jé jsem ani nevěděla že chodíte na rehabku :confused: :confused:
27. říj 2009 v 11:31  • Odpověz
holky a co my ostatní? my chcem taky srazík:slight_smile: asi to necháme na léto, co? :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Sun to se máš že ti Filípek spinká,to mi do rána spali asi 20 minut-hrůza..
Káto no vidíš jakej je Mareček šikulka a proč vůbec chodíte na rehabilitace,nějak mi to uniklo.. :confused:
Káto tak super,určitě se domluvíme,ona stejně moje mamča bude v práci tak bych se tam sama nudila..Káto č.2 to bude fajn jestli se k nám připojíš,akorát nevim kam si půjdeme sednout,jako spíš kam se narveme se 3 kočárkama,já Klatovy moc neznám a v Sušici mi nic nenapadá..
Holky a vy si ty věcičky všechny schováte,nebo něco pošlete dál?Já už něco prodala známej co čeká holčičku,ale loučila jsme se s tím hrozně těžce a ted je mi to i líto,že jsme si některé pěkné věci měla schovat pro druhý mimčo,ale zas kdyby to byl kluk,tak jsou mi na nic..a ted už tu mám zas další věci a rozmýšlím se co snima,zda schovat nebo prodat..
27. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
hooooooooolky já chci taky na srazík :grinning: no třeba se tam někdy zastavím v klatovech. tak malej stále chrní to je k nevíře, a už se tam něco mele :grinning: a je to tady já jdu krmit :grinning:
27. říj 2009 v 11:33  • Odpověz
Sun tak doraž do Klatov nevim ale jak je máš daleko,já ze Sušice 30km..
Holky na kolik můžu vyprat hrací deku max.na 30st co?
27. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
Jíto to by bylo fajn,kdyby jsme se mohli srazit úplně všechny,to by byla správná prča,ale to asi nepůjde,protože jsme tady z celé republiky a některé by to měli opravdu daleko..
27. říj 2009 v 11:49  • Odpověz
máme nakrmeno a spíme a chci vyrazit ven s kočárkem, tak ho půjdu oblíct :slight_smile:
jen jsem se zmínila před tchýní, aby se poptala když chodí s tchánem na rehabilitaci na to, co se má s tak malým mimčem cvičit a Mgr. nás hned objednala a zjistila, že špatně drží hlavičku a je orientovaný jen na jednu stranu, tak jsme trošku cvičili vojtovu metodu a už jsme se srovnali a chce nás tedy vidět až po půl roce věku Marečka :slight_smile: dneska dokonce u ní vůbec neřval, zato, když jsem ho svlékala tak byl pokakanej a pak se při hře na bříšku ještě počůral na lehátko :grinning: :grinning: :grinning: ale byl moc šikovnej a dokonce se na Mgr. i usmíval :slight_smile:
srazík nás všech by byl fajn ale kde ho zorganizovat?
tak jdu oblíct malému svetr a vyrazíme ven než začne pršet, je totiž ošklivě zataženo :slight_smile:
27. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
sraz jo? To by byla fakt sranda. A hlavně najít místo, aby to měli všichni tak nějak stejně daleko.... :grinning:
27. říj 2009 ve 12:01  • Odpověz
Kacenko, vítej do klubu, já myslím, že tímhle trpí většina prcků :grinning:
Jak dlouho jste cvičili?
27. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
no hani něco kolem dvoustovky :grinning: ale táta tam přes týden pracuje už pár let takže jsme tam strávili nejednu dovču tak třeba někkdy zase pojedem. no sraz jsme říkaly na tom mácháči ne? :grinning: příští léto.
27. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak jsme venku z prochajdy a Mareček ještě dospává a já obědvám :slight_smile: . Odchytla si mě jedna paní, jestli nechcu nějaký oblečení po jejím malým :grinning: , tak jsem se mrkla a samože něco koupila :sweat_smile:

Srazík by byl super :sunglasses:
27. říj 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.