• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
tak já zatím oblečení neprodávám, známý nemám, možná pak až toho bude víc, něco si chci určo nechat, ale to přeberu potom najednou. tak my na prochajdu půjdem po druhý, ale zase se tam nějak zatahuje :angry:
27. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Kači aha tak to jo :wink:
Jinak holky na sraz mě napadá jen cukroška u Družby tak se s kočíkama snad vlezeme :wink: anebo brouzdat parkem
Sun my jdeme taky ve 2 ven a zatažíno je tu od rána :confounded:
27. říj 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jo a věcičky si schovávam :wink: už máme na půdě 2 plastový boxíky :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
jo holky navařte kafčo do termosek a jedte do parku :grinning: taky máme ted problém kam si jít s prckama sednout, když byly zahrádky tak to bylo bez problému :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
Sun, přesně. A já su teď taková unuděná (nebo jak to nazvat), že bych strašně ráda vypadla někam si sednout. Jenomže když nejsou zahrádky, tak to jde dost těžko, že. Navíc by Mareček v hospodě (restauraci, cukrárně,...) nekuřácké samo nevydržel. Takže smolík :frowning2:
27. říj 2009 ve 12:41  • Odpověz
To mě to ani nevadí nemoct si někam sednout :slight_smile: já raději chodim :sweat_smile: a kdyby byl kočár v klidu tak to by se puckovi asi moc nelíbylo no uvidíme :wink:
27. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
no já jdu většinou pěšky do města pak projedem park a pak si někam sedne nastane krmení drobků a dáme kafčo :grinning: jo taky se filip občas někde na veřejnosti začne vztekat :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
čau-tak my došly z prochajdy a malá ještě chrní v chodbě v kočárku,usla kolem 10 a furt chrní,tak sem se stihla naobědvat a už i kafčo piju a mlsám u toho :sweat_smile:

já to mám fajn,tcháni mají zasklenou terasu a malá tam má postýlku tak dycky zatopíme v krbu zároveň něco ugrilujem a malá si tam spokojeně chrupká i když se nás tam sleze třeba 10 a je tam rachot jak ve čtyřce putice,tak jí je to šumák,hold hospodský dítě :grinning:
a navíc když chci tak jdu do naší hospůdky,si udělám fafe a malá chrupká na zahrádce,máme to u baráku takže pohoda :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Reni tak to máš super :wink:
Sun tak Honzule se naštěstí moc nevzteká to jen když je hlad nebo chce spát a nejde to :wink:
Já většinou chodím buď do lesa nebo do parku :wink:
27. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
Reni, tak to je opravdu hospodský dítě :grinning: :wink: . To by Mareček nedal :grinning:
27. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak to my máme pěkný vřeštidlo :grinning: už tady zase začíná knourat potřebuju, aby vydržel alespoň do půl pak nakrmíme a vyrazíme. čauky reni teda ta káje je ale spavec :grinning:
27. říj 2009 ve 13:12  • Odpověz
tak jsme zpet z venku, stavily jsme se v penny a v bauhausu, koupila jsem si nove truhliky do oken a krasne chryzantemy :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz
čáááuu tak srazík se navrhoval na léto u renči na hospůdce.....si to tak vychvaluje , tak by to tam mohlo bejt dooost dobrýýý :wink:

my ted spíme a pak půjdeme ven, jsem teda nacpaná až k prasknutí :unamused:
27. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
jakej srazik smoulii? :confused:
27. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jé, tak k Renče na hospůdku bych to vůbec neměla daleko. Souhlasím :grinning:
27. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
Andrej, Hanka jede v listopadu za mamčou do Sušice, tak si domlouvala s Katkama srázek, tak jsme říkali, že by mohl být nějakej sraz nás všech :grinning:

Andrej, prosím tě, jak děláš ty zapečený gnochci? Jsem si je koupila, že je udělám, protože to zní vždycky luxusně, když o nich píšeš.
27. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jmisa - cvičili jsme jen tento měsíc (skoro celý říjen) a teď nám poradila zase další cvik, tak ten budeme trénovat teď - prý aby zbytečně brzy nelezl, aby si spíš posílil svalíky na bříšku a na zádech, tak ho při přetáčení máme trošku zdržovat - jakoby chytit u pánevní kosti, aby zabral svalama na bříšku :slight_smile:
náš malej taky chrupká v kočárku v chodbě - usnul na procházce a teď ještě spinká (už to budou skoro 2 hodiny) :slight_smile:
na procházku chodím u nás na vesnici - do města je to 6 km a tam jsme zatím nikdy nedošli, ale asi bychom to zvládli, protože jdeme vždy na půl cesty k Nýrsku a zpět a ujdeme taky tak těch 6 km :slight_smile: - nejhorší je, že chodíme pořád jednu a tu samou trasu - do louky se mi totiž nechce, chci jít po asfaltu a ne po hlavní cestě Nýrsko Klatovy :grinning: a tak mi ani nic jiného nezbývá :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Kačenko, taky chodím furt tu samou trasu :rolling_eyes: . Výjimečně nějakou jinou nebo jdu k našim.
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz
na vycházku chodíme po cestě, která bývala za komunistů hlavní cesta Nýrsko Klatovy, ale pak udělali jinou novou cestu, a tak je tam klídek, a jen občas jede nějaké to auto - teď třeba je tam šílený bordel, protože tam natahaly traktory zem z pole, jak odvážely balíky slámy a navážely hnůj :angry:
27. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
tak my jsme taky doma z dvouhodinové procházky. Davídek dochrupuje v chodbě, ale čekám každou chvílí probuzení.
Já taky chodím furt stejné trasy. Mám takové dvě oblíbené, ale taky už to začíná být pomalu nuda.
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz
blani, ja delam rada ty se spenatem..
proste normalka hodim spenat na panvicku, osolim, ocesnekuju, pridam zakysanou smetanu, nakrajim do toho sunku, kladenku anebo treba kureci maso, vedle v hrnci si uvarim ty gnocchi a az jsou uvarene a slite, pridam je do te panvicky ke spenatu, promicham, prendam do zapekaci misticky, nastrouham na to syr a dam na chvilicku zapect :wink:
27. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
jo ja jsem taky pro srazek, to by byla bomba teda vas vsechny videt :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 14:01  • Odpověz
jo to kureci maso bych si samozrejme udelala nekde stranou normalne na nudlicky a pak smichala se spenatem, proste ruzne no :grinning:
27. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
ja si jdu holky na chvili dachnout, sabca usnula :slight_smile:
27. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Andrej, tož taková improvizace, jo? A neděláš nějaké zapečené s masem a smetanou? Nebo to jsou tyto :grinning: ? Já jsem právě myslela gnocchi, kuřecí maso a smetana. Bylo by to dobré?
27. říj 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem si vás v rychlosti dočetla.Vojtíšek s etaky občas překulí ze zad na bříško,někdy s emu podaří vytáhnout i tu ručku,ale z bříška na záda se nepřetočí,začne se vztekat a je konec.Tak mu musím trochu pomoct.Jinak tayk když s etočí zaklání hlavičku.
Byli jsme na návštěvě u kamarádky z porodky,tak mám nějaké fotky,jak nám ti kluci rostou,má ještě dvouletého Filípka,to je teda ďáblík. :grinning:
Tak až bude časí,nějkaé fotečky přihodím.Malý teď na chvilku usnul,tak půjdu dát do pořádku kuchyň
Jinak co s etýče uschovávání věcí,tak já si nechám jen to co s emi moc líbí,nechci si nechávat všechno protože bychom se zavalili jen hadrama.U nás se pořádá 4x do roka burza,dvakrát normální,dvakrát dětská,takže tam se vždy něco prodá.A zase něco nakoupí¨,takže tak.
Jé sraz by byl fakt super,akorát nevím jak z ostravy pojedu někde na druhý konec ČR :unamused:
27. říj 2009 ve 14:45  • Odpověz
no u nás klidně na hospodě mužem udělat srázek-máme tu i pískovnu na koupání dětský hřiště-to se bude ještě vylepšovat a 5 rybníků takže kdo máte chlapa rybáře i on si přijde na své :dizzy_face:

hele myslíte,že můžu vyprat jen tak na 30 ty hračky od Lamaze? máme toho motýla a červáka na kočár a takovou tu šustící knížečku podél postýlky ale mám strach ať to nějak nezničím,nebo jak to čistíte?dala bych to jen na ruční praní
27. říj 2009 ve 14:47  • Odpověz
reni a hospůdka je v Olomouci?To bych neměla zas tak daleko :wink:
27. říj 2009 ve 14:50  • Odpověz
andrej-jj v Holici to je takový předměstí Olomouce,to máš za rohem :wink: :sunglasses:
27. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
holky vy z prahy, jely byste nektera?
27. říj 2009 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.