• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Tak jsme doma z 2 1/2hodiné procházky,Sofinka jí celou prospala,aspon bude holka pěkně vyspalá do růžova..
Já u nás taky chodim pořád stejnou trasu dokola,tady ani neni kam jít a kdybych chtěla jít se projít do vedlejší vesnice tak po té silnici jezdí lidi jak prasata a i hodně kamionů tam projede takže to fakt nee,tak tady prolejzam mezi barákama,nebo musim vzít auto a někam jet..
No sraz u Olomouce je pro nás dost daleko,to spíš ten Máchač,ale stejně se nikdy nenajde místo kam dorazí všichni,protože vždycky to bude mít někdo moc daleko..
Káto a jinak v těch Klatovech bych dala procházku a pak někde kafíčko,abych mohla občerstvit i sofinku,nebo kdyby jste dorazili do Sušice tak tam je krásná procházka podél Otavy,ale zas mi nenapadá kam si tam jít sednout,aby to bylo nekuřácké a dost velké pro kočárky..
27. říj 2009 v 15:19  • Odpověz
Hani, to máš pravdu, že vždycky se všichni nesejdeme :frowning2:
27. říj 2009 v 15:23  • Odpověz
no jistěééééé mě by manža odvezl...tam by zašel rocnou někam na vejlet s holkou, třeba na zámek nějaký a pak bysme zas drandili dom...nebo ne?? renííííííííííííííííííí já nechcu domu!!!!!!!!
27. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: šmoulíííííí nebuuuuuj já si tě tu necháááááááááám :wink:
27. říj 2009 v 15:38  • Odpověz
tak sem vyprala ty hračky od Lamaze i když se to nesmí prát a nic tomu není takse mi celkem ulevilo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

šmoulí-nebooooj já si tě tu nechááááááám :wink:

škoda že sme tak rozházený po republice,hold s prckama se člověk vypravuje někam dál hůř a hlavně se shodnout na stejnou dobu :unamused:
27. říj 2009 v 15:49  • Odpověz
Hani, tak Sušice by byla třeba schůdná i pro mě. Mám u Horaždovic rodiče manžela. :wink:
27. říj 2009 v 15:51  • Odpověz
ja chci taky na sraziik!
27. říj 2009 v 16:07  • Odpověz
Andrej, já bych jela a mohli by jsme jet spolu máme to od se kousek, jeee to musíme zrealizovat :grinning:
27. říj 2009 v 16:57  • Odpověz
My jsme se teď taky vrátili z dvouhodinové procházky, a bylo to super.

Kačenka zase s tím krmením zlobí vypije 60-tku a pak řve, že už to prso nechce, a když jí nenutím tak se na mě směje, tak je asi spokojená, no uvidím kolik přibere.
27. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
jee blani, ted koukam, ze ses me ptala na ty gnocchi se smetanou a kur. masem, to vis ze to taky bude dobry, je to o fantazii... :slight_smile:
ja si ted delam kureci steak a k tomu mam tzaziki a taky kapustovou polivku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 17:17  • Odpověz
jee kacko ty bys jela? to by bylo fajnovy :wink:
ja jsem pro :dizzy_face:
27. říj 2009 v 17:23  • Odpověz
Andrej, dík :slight_smile:

Teď jsem se snažila Marečka půl hodiny uspat, ale vzdala jsem to :sweat_smile:
27. říj 2009 v 17:33  • Odpověz
Jasně Andrej :slight_smile:

Blani,taky to někdy vzdávám, většinou mne vystřídá manža, teď malá řádí v hrazdičce :slight_smile:

Večeři mám hotovou, ale ty Gnocchi znějí fakt dobře asi to vyzkouším, pořád nevím co vařit :grinning:
27. říj 2009 v 17:36  • Odpověz
Tak jsme byli taky na prochajdě :slight_smile:
Holky jsem teď zjistila že se mi dělá nějak málo mlíčka :frowning2: a to i v tej pravej která byla pokaždé úplně nabušená :unamused: je to tak den,dva zpátky :pensive: už jse začla pít i 3 kojo čajíky denně a teď zkusím ještě po každém koju odsávat tak snad se produkce zase zvýší :wink:
Kači Honzula právě teď u toho koja blbne taky :pensive: pije tak 5-10 minut a pak se odklání a třeba se úpně prohne a kozu už moc nechce,občas se teda ještě přisaje,ale nevím jestli sosá nebo jen dudlá :confused: možná že se mi dělá míň mlíka i kvůli tomu :confused: ach jo a to jsem byla dycky jako kojná a teď tohle :frowning2:
Hani tak si můžeme udělat klíďo 2 srazíky-když se to povede jeden v Klatovech a jeden v Sušici a do tej Sušice by mohla přijet i Evulka :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
mne posledni dobou u koja dela sabca taky blbiny.. v noci pije uplne suprove, protoze si ji beru pomalu spici, ale pres den jak pisete.. prohejba se apod.. ale kdyz ma poradnej hlad, tak to sosa jedna basen :slight_smile:
jinak nam od rana zvraci bellinka, ted uz jen takovy ty stavy fuj :frowning2: je mi ji ale lito..
holky kdo mate pejsky, co delate, kdyz takhle pejsci zvraci? vlastne to zacalo uz v noci..
27. říj 2009 v 17:47  • Odpověz
Kači - to s těma prsama jsem na tom stejně - možná už prckové vypijou to mlíčko rychleji, protože mají větší sílu - alespoň já tomu věřím, ale zase Mareček se klidně po 5 minutách pustí a dělá kraviny a pak, když ho položím, tak si šíleně cucá ručičku, jako by chtěl ještě papat :sweat_smile: - teď papal dokonce po hodině a to jsem ho tu hodinu vysloveně držela, jinak by možná papal i dřív :pensive:
27. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
nám takhle pes zvrací, když se hárají feny a on za nima nemůže, tak se pak našim mstí a blije a tenuje jim doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 v 17:49  • Odpověz
Kači no to je možné :confused: to mi nenapadlo :sweat_smile: no zkusím ještě třeba ty homeopatika na tvorbu :wink:
Andreasku jj v noci taky pije ukázkově :wink: a přes den jen výjimečně spíš u toho dělá kraviny :confused: jsem se na to chtěla zeptat doktora jak jsme tam v pátek byli a páč jsem si to nenapsala-já trubka a tak jsem na to ani nevzdechla :angry:
27. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Marečka si na chvíli vzala k sobě tchýně, že mu bude něco povídat, tak sem za váma alespoň na chvíli můžu - před tím jsem vytírala a chodila jsem na něj koukat a zakazovala jsem mu, aby se přetáčel (dala jsem ho na gauč - z jedné stany je opěrka a z druhé strany jsem mu dala polštáře, aby se nemohl přetočit) a při tom jsem k němu lítala a pořád mu něco vykládala, tak jsem z toho úplně spocená a hned po vytření jsem mu dala napít - tj. po hodině - asi už odpoledne taky nemám tolik mlíčka, aby mu to stačilo, i když neřve, ale cucá si ručičku, že by si jí vysál :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 17:53  • Odpověz
Kači - já ty homeopatika beru - v záři zafungovaly suprově, ale teď nějak nevidím žádný efekt :frowning2: - možná už fakt pijou prckové rychleji - a přibírá ti? ještě že už budeme brzy přikrmovat tu zeleninku, kdyžtak s ní začnu i dřív než v 6 měsících - do 5 měsíců bych chtěla kojit a když tak potom začnu s tou mrkvičkou :slight_smile:
27. říj 2009 v 17:55  • Odpověz
kámoška co má skoro 8 měsíční holčičku se shodovala s jinou paní, která má stejně starého chlapečka, že je mimča vypijou za minutu :confused:
27. říj 2009 v 17:56  • Odpověz
Káťo, do Sušice bych klidně přijela.... :wink:
27. říj 2009 v 18:00  • Odpověz
Já si myslím, že se tvorba nesnižuje, ale prcci pijou rychleji. Mareček dřív pil 10 minut a teď to zvládá za 5-8. A prsa mám nalitý dost, takže určitě mlíka dostatek :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:01  • Odpověz
Katko,teď jsem dala Kačence po 1,5 hod protože jsem už nevěděla co chce a ona sosá jak kdyby nejedla 3 hod.
Já se picnu :grinning:
27. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Kat, já kdybych přiložila Marečka kdykoliv, tak sosá jak kdyby týden nejedl :grinning:
27. říj 2009 v 18:05  • Odpověz
to je dobrý :grinning:
27. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
kači-prý je na tvorbu mlíka dobrá smetana,tak si dopřej každej den třeba kelímek :sweat_smile:
mě malá taky ukoja blbne párkrát si cucne a odtrhne se a to dělá u celýho koja :rolling_eyes: ale v noci taky v pohodě,ale už není taková prča jí udržet když je čím dál těžší :grinning:
27. říj 2009 v 18:12  • Odpověz
jojo v noci v pohodě :slight_smile: Díky za tip
27. říj 2009 v 18:13  • Odpověz
Já myslím, že by stačily i mléčné výrobky, ne? Teda pít denně smetanu... :grinning: . Dobrá je, to jo, ale pak bych byla jak sud :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:14  • Odpověz
já mléčných výrobků jím dost, no já jsem ráda, že už mám navíc jen O,5 kg :grinning:
27. říj 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.