• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
blani-já bych se taky valila jak soudeček :grinning: :grinning:
27. říj 2009 v 18:16  • Odpověz
Andreasku dej Bellince dietu,má porrážděnej žaludek,takže dnes bych jí nedala k jídlu vůbec nic zítra rýži s mrkví a mělo by se to zlepšit :wink:
Mě už se toho mlíka taky nedělá tolik,dneska jsme odstříkala 50ml snad za 20 minut,vůbec to neteklo..asi budu muset začít pít ty kojící čaje,abych tomu pomohla..jo a jinak Sofinka se taky dokáže nacpat tak za 3 minuty,pak už dělá kravinky a s bradavkou si jen tak hraje..a když kojim tak nemůže petr mluvit protože to ona nepije vůbec a pořád ho pozoruje je to hrozná Keliška :grinning:
27. říj 2009 v 18:18  • Odpověz
hani diky moc, uvarim ji zejtra rejzicku a bude :wink: ses hodna :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:19  • Odpověz
Reni :grinning:

Hani, Marečkovi taky vadí, když manža mluví. Ale spíš proto, že ho to ruší, se vždycky poleká. A nejlepší je, když kojím, přijde manža a přitulí se k mýmu ramenu a chce se dívat na Marečka. Ten se vždycky tak lekne.
27. říj 2009 v 18:20  • Odpověz
Andrej - přesně jak píše hanka, my ho vždycky necháme vyhladovět a taky to poznáš na hovínku, já dělám rýži s kuřecím mase, ale jen malinko na ovonění.

Jinak se o to mlíčko docela bojím, teď jsem si uvařila čaj na tvorbu a dala vyvařit odsávačku, zkusím odsát třeba to pomůže, ale prsa nemám nalitá vůbec, manža říká, že už je mám jak před těhu :frowning2:
27. říj 2009 v 18:25  • Odpověz
Mála usnula v houpačce, je dnes pěkně mrzutá, krom té procházky skoro pořád pláče.

Ještě, že tu houpačku máme, to je záchrana. :grinning:
27. říj 2009 v 18:27  • Odpověz
Hani a malá je v poho, když si odsála jen tu 50ml?
27. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
Tak u nás se zatim řve,Sofinka ne a ne zabrat.. :confounded:
Petr vaří večeři :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečně taky někdo něco uvaří mě.. :slight_smile:
Já mám prsa už taky měkký,nalitý jsme ho měla dnes ráno protože mi z něho 12h nepila,ale zas na to že tak dlouho se plnilo,tak nic moc,dřív bych ho musela odsát už mnohem dřív,takhle jsme ho měla jen nalitý,ale nic tak hroznýho..
27. říj 2009 v 18:29  • Odpověz
já jím snad každý den jogurt a pak mám ráda sýry a taky je jím, možná i každý den, ale nevím, jestli se při malým stíhám dost najíst - mám už 2 kg dole oproti tomu, než jsem otěhotněla :sweat_smile:
27. říj 2009 v 18:33  • Odpověz
a prsa mám nalitá taky už jen ráno a ne tolik co dřív - taky se asi poslední týden nebo o něco déle malej budí na jedno kojo v noci a před tím spal až do rána - jsem ráda, že se budí na to kojo v noci, protože to u toho usne a neblinká :slight_smile:
27. říj 2009 v 18:36  • Odpověz
katerino take moc dekuji, uvarim urco tu ryzi s troskou kureciho a mrkvicky, snad to zabere.. :unamused:
kacenko to jako fakt, ze jsou mimisci nabasteni za minutu? :confused:
27. říj 2009 v 18:37  • Odpověz
andrej: malá je fešanda... :wink:
27. říj 2009 v 18:43  • Odpověz
Kačenko, a dáváš ten nutriton?
27. říj 2009 v 18:48  • Odpověz
andreasku...mám ráda jacksona...ale nevím jak si ho tam vložit...pamatuješ? nešlo mi to :frowning2:

jdu dočíst, nikola se koupe s malou :dizzy_face:
27. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Tak Alex už chrní :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:01  • Odpověz
holky, to je normální, že se prsa tolik nenalévaj. Tělo už se uzpůsobilo potřebám mimča.
27. říj 2009 v 19:03  • Odpověz
evulko diky :grinning:
smouli ja si to stahla na youtube, v pravo ve sloupci je vlozit, kliknes na to, oznaci se ti to a das kopirovat.. a pak na konikovi v albicku to vlozis tam jak se delaji zmeny :wink: snad je to pochopitelny :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2009 v 19:06  • Odpověz
jitko tak to ju :wink:
27. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
U nás už se taky spinká,doufám že budeme mít takovou dobrou noc jako včera..
27. říj 2009 v 19:26  • Odpověz
Šmouli, tý jo, to je Nikča tak šikovná, že se koupe i s malou? Nebojíš se?

Já jsem teď Marečka taky uspala. Ještě je u mě v posteli, ale myslím, že už to bude snad dobrý :slight_smile: . Chcu se jít před ordinací ještě okoupat.
27. říj 2009 v 19:30  • Odpověz
:fearful: už to tam mám, ale chci jinou písen :confused: :slight_smile: aby jsme nebyli stejný :wink:

nelča právě usíná :slight_smile: tak doufám že už se nevzbudí :slight_smile:

reni- tak jooooooooooooo :slight_smile: :wink:
27. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
tak u nás se spinká o hodinu dřív, protože to byl boj, zítra to musím nějak posunout, protože je vzhůru od čtyř, chtěla jsem ho uspat protože řval no a pak řval taky :rolling_eyes: tak jsem ho nakojila, opláchla a šupla do postele, chvilku protestoval, ale už chrní jen jsem zvědavá na jak dlou
27. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
blani už ji bude 10let a má ji v lehátku a je ve vaně s ní...jen na ni leje vodu z kelímku a blbne s hračkama, já si ji pak domeju :wink: nebooooooooooj :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
Jo, tak to jo, když ji má v lehátku. To mě mohlo napadout, že ji nemá na rukách :sweat_smile:

Tak já jdu do sprchy.
27. říj 2009 v 19:34  • Odpověz
ho. tak jsem byla parádně vytočená z malýho a ted si dorazí domů martin a že nějaká místní k... :zipper_mouth: nás naprášila na stavebku tak máme pěknej průser :angry: :angry: :angry: povolení už je na spadnutí (čekáme už skoro dva roky :angry: ) tak martin v pátek pozval barg a trošku tam pohrabal a hned nějaká pilná sojka bonzačka letěla na úřad :rolling_eyes: no pochopíte tohle co z toho ty lidi mají???????????????????? :frowning2:
27. říj 2009 v 19:35  • Odpověz
a co jako bonzovala???? :confused:
27. říj 2009 v 19:36  • Odpověz
zááávist sun :unamused:
27. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
no, že martin kopal a nemá povolení, to by mě opravdu zajímal, kdo byl ten dobrák :angry: ted se nám to o další půl rok protáhne, no my jestli někdy postavíme :rolling_eyes:
27. říj 2009 v 19:44  • Odpověz
Sun, tak to je bezvadný :angry: :rolling_eyes:
27. říj 2009 ve 20:02  • Odpověz
sun to je mi teda líto...ale lidi jsou dnes hrozný....fakt raději čekejte :wink:
27. říj 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.