• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ze sprchy jsem vylezla tak akorát, Marečkovi vypadl dudlík :grinning: .

Jdu něco napsat do školy a na ordinaci. Tak dobrou noc a hodné a spavé dětičky :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
hurááááá už to tam mám!!!! :dizzy_face: stejně jsem holka šikounááááá :dizzy_face:

my už taky spíme :dizzy_face:
dobroooooooooouuuuuuuuuuuuuuu :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz
Sun to je mi líto..ty lidi jsou fakt debilové,nechápu co z toho mají.. :angry:
Smouli to máš super pomocnici,to by se mi taky líbilo,už se těším až mi bude Sofinka takhle pomáhat..
Jdu koukat an ordinaci,tak dobrou ahoj zítra :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
dobrou blani, malej je taky nějakej neklidnej ted jsem mu nahazovala dudlík no jen doufám, že bude spát ted na jeho křik opravdu nemám náladu. :rolling_eyes: no lidi mě opravdu nepřestnou překvapovat, já vím, že jsme mohly počkat, ale už se stalo. :zipper_mouth:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
tak to třeba nějak vokecáte ne?? nebo se to nedá? :astonished:

tak klíííd třeba to nějak fakt vyšumí, ještě vám nic neřekli ne na stavebním :unamused: :wink:
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz
a víte kdo to byl??asi ne vid...to byste asi za tou osobou zašli...

jj je to malá pomocnice, zajdu si někdy rychle i do krámu, máme ho tak 300m- ale někdy prudí taky :grinning:
27. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz
sun- :rolling_eyes: tak to je na posrání,lidi sou prostě závistiví je to humus-mě to povídej,mi letos měli čojku a hned hygienu na hospodě na udání :angry: takže to znám a víme,že to udělal nějakej debil co nemá co n a práci a prostě závidí a asi se nudí :angry:

Martin byl včera na stavebku zavést poslední papíry a teď jen budem trnout jestli to povolení dostanem,a pak ještě vyřídit hypotéku a hurá nourat a stavět,už mě to taky sere jak to všechno dlouho trvá :angry:

Běž si dát relax :wink: uleví se
27. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
no nic, zítra dočtu

tak dobrou všici a sun ty bud v klidu, nebo neusneš :wink:
27. říj 2009 ve 20:19  • Odpověz
taky čau reníííí tak brou a hezké sladké pinkání papapapa kočenky :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 20:20  • Odpověz
Holky tak je to tady moje mlíčko už mu asi fakt nestačí :frowning2: teď vysosal obě kozy což mu ještě včera stačilo a pořád nemohl usnout a brečel a to jsem tu ještě měla návštěvu (tak byl z toho taky možná trochu vedle) a tak jsem vytáhla z mrazáčku a ještě vysosal nějakých 40-50ml a pak jak byl přetaženej tak nemohl usnout tak jsem ho zabalila do deky podle Karpa aby neměl ručičky venku(deka má na sobě voelký puntíky a teď vypadá jako beruška :grinning:) a držela jsem mu chvilku ruku na tváři a konečně usnul :slight_smile: volala jsem tej kamarádce co je dětská sestra a povídala že je možné že už mu prostě nestačím že je docela velký na svůj věk a já docela malá :sweat_smile: a tak asi budeme muset začít na noc s UM mam se prý ještě poradit s doktorem a tak mu zítra zavolám-zase ho chudáka budu otravovat o svátku :pensive: mam ty cecky fakt úplně prázdny a jsem z toho docela špatná :pensive: ještě před pád dny jsem měla mlíka že bych ho mohla prodávat a teď je šlus :confounded:
Sun teda to je pěkná sviňárna :angry: tohle prostě nepochopím :confused:
27. říj 2009 ve 20:44  • Odpověz
Káťo, to mě mrzí. Já do teďka mám pořád výčitky ohledně kojení...nějak to na mě padá a nemůžu se s tím nějak vyrovnat.....fakt psychouš.
27. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz
Evulko úplně tě chápu :wink: jsem z toho taky celá vykolejená :cry: hlavně že Davídek prospívá :wink: ale věřím že tě to mrzí ta psychyka dělá hodně :pensive: a žádný psychouš :wink: ty bambulko
27. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz
Káťo, třeba to ještě půjde a mlíčko se vrátí.
Já vím, jsem ráda, že prospívá a je zdravej to určitě, ale nějak si to nemůžu odpustit.
27. říj 2009 ve 21:22  • Odpověz
Evulko jaký odpustit :confused: ty ty ty :wink:to přeci není žádná tvoje chyba :confused:to je příroda prostě
No doufam že se vrátí :pensive: zkusím i homeopatika a uvidíme :wink:
Tak jo beruško jdu zalést do peří a budu se snažit usnout :wink: ale jelikož mam teď pořádnýho brouka v hlavě tak to asi bude boj :confounded:
Papapa a slaďoučké sny přeju :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Holky,mate nektera jeste profil na Facebooku?Pokud ano,pisnete mi do ip jak vas najdu :wink:

A jeste jsem si vzpomnela,nevim kdo tu psalo filmu Requiem pro panenku? Tak ta holka co ji hrala Gaislerova byla kdysi u nas v ustavu (kde pracuju), ja ji nezazila, ale nektere holky a vychovatelky ano a prej to nebyla zadna chudinka, jak je ve filmu,ale pekna mrcha :slight_smile: celkove ten film je prehnanej, on pokud clovek nedela v takovem prostredi tak si to nedovede vubec predstavit :wink: Ja jsem tak rada,ze tam nejsem-obcas tam chodim na pokec a kdyz to vidim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
Katko-ja to mela stejne, dala jsem ji obe prsa a stejne brecela, tak ted davam kasi na noc nebo bebu a spokojenost na obe strany, uz je nemam taky tak nality.
27. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
Káťo, jsi zlatíčko...děkuju za útěchu. Taky přeju dobrou noc.
27. říj 2009 ve 21:39  • Odpověz
ja zatim jen kojim, vypada to, ze ji to zatim staci, i kdyz teda se nekdy prohyba a dela blbiny, ale snad nam to jeste nejaky ten patek vydrzi :slight_smile:
evulko, kojeni sice ma nejaky plusy oproti um, ale um uz jsou dneska pekne vymakany.. ja pry dlouho kojena nebyla, driv frcel sunar :grinning: no a prd se stalo :slight_smile:
holky dobrou noc :wink:
27. říj 2009 ve 22:05  • Odpověz
andrej: já vím, ale MM je MM to se nedá svítit. :wink:
Dobrou noc.
27. říj 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojte, tak koukám, že si při svátku všichni pospí, ani jíta nemá hlad :grinning: no samozřejmě nevíme, kdo to byl, ale moc by mě to zajímalo no a dál uvidíme martin tam zítra jde, on je tam tátuv známej jenže jakmile je to udání ofiko tak on to musí řešit chce nechce no. :confounded: a ted jedna veselá včera nám dorazilo vítání občánku takže 7. 11 nástup jo a filípek byl tak hodnej, že nás nechal vyspat až do 6 já tam od 5 připravená na kojo a nic :grinning: evulko nebud z toho smutná, vždyt jinak pro davídka uděláš první poslední a on je moc spokojený mimko i tak :slight_smile: a kačí snad se to zlepší může to být jen nějaká krizovka a bude líp.
28. říj 2009 v 08:18  • Odpověz
no tak holky vstávat a cvičit :astonished: malej spí tak mám chvilku a tady nikde nikdo :confused:
28. říj 2009 v 08:41  • Odpověz
Ahojky holky,tak my máme doma spící Šípkovou Růženku.Vstával v šest a pak sjme v sedm usli,v osum volala mamka tak nás vzbudila,na Vojtíkovi jsem viděla že by ještě spinkall,tak jsme znovu zabrali,já teď vstala a mladý ještě chrupká.
Tatínka máme v práci.Tak aspoň na chvilku přijede babička,a odpoledne budeme sami.
Evi ty jsi moc smutná,že nekojíš,mě to taky mrzelo,ale zase na druhou stanu jsem moc šťastná že je Vojtík spokojený,oprotože co přitom vyváděl za hysterické scény.
28. říj 2009 v 09:22  • Odpověz
Dobré ránko holky :slight_smile: . Tak Mareček se vzbudil hned jak začala ordinace a znovu jsem uspávala a chvilku si pospal na mě. Pak se vzbudil na kojo o půl 11, pak o čtvrt na 5 a to vypadalo, že už bude vstávat :zipper_mouth: . Dala jsem ho do postýlky, chvilku sebou mrskal a pak začal mrčet. Tak jsem si ho vzala do postele, kde sebou asi 1/4 hodiny mrskal, tak jsem se už vnitřně smiřovala s tím, že budeme vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pak najednou usl :confused: a spali jsme do 8, takže paráda :sunglasses:
28. říj 2009 v 09:39  • Odpověz
Holky, nebuďte smutné, že nekojíte, hlavně že jsou prcci spokojení :wink: . Já bych teda taky byla smutná, ale důležité je, že nemají hlad a krásně rostou :slight_smile:

Kači, snad ti ty homeopatika pomůžou. A ještě zkus meltu nebo caro :wink: . A kojící čaje pomáhají jenom ty, co mají jastřabinu ptačí, tak se mrkni, jestli ten tvůj ji má.
28. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
takjsem přidala nějaké nové fotky,
28. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
-ahojík mamky,taky vás zdravím a přeji hezký den všem
-já jsem taky dneska sama s holkama až do zítřka,manžel má taky službu tak se půjdeme po obědě projít ven,vypadá to na hezké počasí tak snad se to nepokazí
-jinak to že nekojíte se netrapte,taky by mě to asi mrzelo,ale tak hlavně že je mimčo spokojené ne
28. říj 2009 v 10:01  • Odpověz
Andrejko, krásné fotky :slight_smile:
28. říj 2009 v 10:10  • Odpověz
no konečně :grinning: andrej pěkný fotečky, vojtík je šikulla, že už si takhe pěkně čte, to má určitě z toho jak jsi mu četla, když byl v bříšku. :wink: jo blani chtěla jsem se tě zeptat jak pomhl ten nutriton na blinkání, my blindíme ted pořád :confounded:
28. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
ahoj holky, zcihla jsem andrejcine fotecky, moc hezke :slight_smile:
andrej, porad si vojtik vyhraje s touhle hrazdickou? ja to sabince stridam, obcas mi prijde, ze ji nudi, tak ji dam jinou a pak si zase rada s touhle vyhraje..
28. říj 2009 v 10:54  • Odpověz
Sun, myslím, že to pomáhá. Ale nedávám mu ho na každý krmení.
28. říj 2009 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.