• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
no budem ho muset pořídit to je normálně bez předpisu v lékárně ne? hned zítra tam půjdu protože poslední dobou blindí pořád. no asi se vrhnu na žehlení, mám tu zase kupu pidivěcí protože, jsou všechny hned poblinkaný :confounded:
28. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
Jo, bez předpisu. Stojí to kolem 200,-. A kup si k tomu i stříkačku, ať mu to máš jak dávat (teda pokud kojíš). Mám v tom zmatky, kdo kojí a kdo ne, tak se nezlob :pensive:
28. říj 2009 v 11:06  • Odpověz
blani, co gnocchi? varilas je nakonec? :wink:
28. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
holky dotazek..
ctete uz mimiskum knizky?
ja ted byla ve sklepe a vzala jsem si nahoru 5 knizek, ktere jsem mela rada jako mala.. a asi sabince zacnu cist :sweat_smile: :grinning:
28. říj 2009 v 11:12  • Odpověz
Andrej, ne, protože nemáme kuřecí prsa :unamused: . Tak je budu muset koupit a snad o víkendu :slight_smile:

Já ještě nečtu, ale dneska si chci vzít u našich nějaké dětské knížky. Doufám, že nezapomenu.
28. říj 2009 v 11:15  • Odpověz
Jéžiš, já su úplně poznamenaná monitorem dechu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vždycky, než začne vřeštět, tak pípí potišejí. A když slyším někde v televizi nějaký pípání, tak ve mně hned hrkne a chcu letět k postýlce. A to aji tehdy, když je Mareček třeba vedle mě na gauči nebo jsme u našich :sweat_smile:
28. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
blani tak to ju, tak pak napis, jestli vam to chutnalo, na netu najdes spoustu receptu..
dobre jsou i se zakysanou smetanou a sunkou :wink:
ja uz si prave vsechny knizky doma vzala a mame je ve sklepe..
dnes jsem si vybrala 24 adventnich pribehu (to je se skritkama) :slight_smile: a uz jakoby vanocni, pak o pejskovi a kocicce, o puntikate andulce, krtek ve meste a kremilek a vochomurka :dizzy_face:
28. říj 2009 v 11:17  • Odpověz
jo holky je to těžký, prostě jsem asi citlivka a blbě to snáším, ale jinak jsem samozřejmě šťastná, že Davídek roste a prospívá, ale tohle je takovej strašák no... :unamused: :frowning2:
28. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
Nazdárek..tak my už jsme vzhůru od 8h akorát jsme němal čas sem dostat,jsem stříhala Petra,pak jsme zkulturnila sebe,trochu jsme tu pouklidili a za chvílku vyrážíme ven,máme spicha se známýma v restauraci kde dáme obídek a pak půjdem na procházku..
Andy krásný fotky Vojtíška,je to moc pěknej a šikovnej chlapeček :wink:
Andreasku já ještě nečtu,akorát pár říkanek jsme jí četla,ale to jí moc nezajímalo,ale od Ježíška dostane pár knížek tak pak číst začneme..já když byla malá tak jsme milovala když mi mamča četla,hlavně před spaním..
28. říj 2009 v 11:41  • Odpověz
tak my ted uspáváme při vysavači :grinning: už to zabírá půjdu ho už asi vypnout, jo na to pípání monitoru jsem taky naprogramovaná :grinning: vždycky ve mě hrkne :slight_smile: tak já jsem četla, že už mu můžu začít číst, že ho to bude zajímat atd. tak jsem mu četla a ukazovala obrázky a vůbec ho to nezajímalo :angry: tak ještě počkám :slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:07  • Odpověz
evulko proc ses citlivka? kvuli tomu kojeni? z toho si nic nedelej, hlavne ze jsi stastna, jak pises :wink:
ahoj hani a co kupujete za knizky?
sun, taky mi prijde, ze je jeste brzy, ale tak co no.. ja porad premyslim, co ji zpivat nebo vypravet, tak takhle budu cist a bude :slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:17  • Odpověz
já mu vždycky začnu něco říkat nebo zpívat a nemůžu si vzpomenout na konce :grinning: ale nějak mu to zatím nevadí :wink:
28. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahoj holky
Blani-ja jsem taky poznamenana Nannynkou :wink: v noci porad koukam jak to blika atd. pipani me taky desi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Andreasku-my Majdulce zpivame a rikame rikanky, moje mamka delala ve skolce (ted pracuje doma jako ucetni) a vzdycky si vzpomene na nejakou peknou a to se musim smat, kde to bere :grinning: a Majdulce se to strasne libi, vzdycky se chechta uz pri prvnim slovu :wink: Muzu sem nejaky napsat jestli chcete :slight_smile:
28. říj 2009 ve 12:33  • Odpověz
tery určitě nějaký pěkný napiš, tak u nás zatím vede paci paci, to naštěstí umím až do konce :grinning:
28. říj 2009 ve 12:44  • Odpověz
andrej: jojo, snad se to brzy srovná.
Já zatím taky Davídkovi nečtu, spíš si vymýšlím nějaký pohádky, no jsou to tedy krávoviny na entou, ale co... :grinning:
28. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz
jj, terez, napis :wink:
28. říj 2009 ve 12:57  • Odpověz
Teri, určitě napiš :wink: .
My říkáme paci, paci, potom zpívám pec nám spadla a sluníčko :slight_smile:

Teď se najíme a půjdeme k našim. Tak hezkej zbytek dne. Možná večer nakouknu. Pa :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ok,dam to do kupy a pak to sem hodim :wink: Ted sem pekla 2 strudly, cekame navstevu - tchanovce, tak musim jeste poklidit.
Tak zatim. :slight_smile:
28. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
blani papa, uzijte si to u vasich :wink:
28. říj 2009 ve 13:06  • Odpověz
andara: tak štrudl bych si dala...mňam, ale nemám jablíčka.
My jedeme na návštěvu k tchánovcům, tam bude taky určitě hodně dobrot. :wink:
28. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
tak jsem si chtěla jít za filípkem výjmečně na chvilku lehnout, a samozřejmě do pěti minut telefon :angry: proto já si lehat přes den nechodím, protože jakmile jdu tak někdo něco chce i když předtím týden nikdo ani nezavolal :rolling_eyes: filip se samozřejmě probral taky tak půjdem ven na prochajdu protože je nějakej protivnej :pensive:
28. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
sun: tak to je pech co? To je jak naschvál. My taky nakrmime a vyrazíme k rodičům. Papa
28. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz
Holky díky za pochvalu foteček,taky pravidelně prohlížím albíčka,máte všechny moc krásné dětičky.
Andy hrazdička ho už moc nebaví,občas ho pod ní dám,spíše ráno,odpoledne už se jen tak válí,chytá různé hračky.
Knížky mu čtu,ale spíše s říkankami,o Krtečkovi,nic dlouhého.Vím že ho to nezajímá,ale slyší můj hlas,a co mám pořád povíídat že?A když čtu ty říkanky,tak si přitom i hrajeme s části tělůa a takové blbosti.Jinak mu zpívám často.Vůbec mu nevadí můj falešný zpěv :grinning:
Takže jhak tak čtu všichni na návštěvě,my koukáme s Vojtíkem na telku,půjdu pak taky něco upéct.A možná pak ještě vyrazíme jednou ven,no uvidíme.
28. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz
-tak sme se vyvětrali a ted už budeme doma,holky pojedly a jedna chrupká a druhá řádí na hrací dece
-štrůdl bych si taky dala
28. říj 2009 v 15:34  • Odpověz
tak jsme zpět z dlouhý prochajdy, jo ještě k tomu čtení, jsem zjistila, že neumím vůbec číst nahlas, nahlas jsem četla naposledy snad ve škole, tak je to dost nezvyk :grinning: venku už je pomalu tma to je hrozný, to odpoledne je najednou tak krátký.
28. říj 2009 v 17:00  • Odpověz
-tak ste se provětrali aspon ne sun
-no mě tady holky ted mrčely,na chvilku ještě usnuly,ale to bude jen na deset minut a za chvílu jdeme koupat
28. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
jo jo bylo tam dneska docela teplo, teda adrosek to koupání musí být se dvěma zajímavý to asi nevíš kam dřív skočit, když jsou holky v přesile co?
28. říj 2009 v 17:50  • Odpověz
ahoj holky, my byli tri hodinky venku, predtim jsme upekli babovku a nez jsme prisli, krasne vychladla, sice jsem opet bojovala s vyklopenim, ale podarilo se a ke kaficku byla mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes budem malou koupat ve velke vane, bud na tom lehatku a jen ji sprchnem anebo si vleze k jednomu z nas :slight_smile:
28. říj 2009 v 18:31  • Odpověz
holky, nevim, jestli jsem to psala, ale dnes se sabinka prvne pretocila uplne na brisko :slight_smile: tak mam radost a taky se posledni dny snazi jakoby pritahovat nahoru, jakoby do sedu, je to cislo :grinning:
28. říj 2009 v 18:49  • Odpověz
Ahoj všem.
Dneska jsme si udělali výlet k našim, potřebovala jsem vyměnit zimní pneu, taky nějaký maso :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a naši viděli Alexe zase o kousek většího.
Zpátky byl horor, vyjeli jsme za světla, Alex hned usnul a probudil se před Úvalama do tmy, začal bulet, tak jsem v Úvalech zastavila, dali jsme mu napít, nic nepomáhalo, tak manža rozhodl, že jedem a celou cestu až dom mu střídavě nasazoval z přední sedačky vykoubenou ruko dudla a střídavě ho držel za ruku. Alex chvilkama pobrekával, chvilkama plakal a chvílema hystericky ječel, no děs běs. Fontanelu měl jak kráter po meteoritu. Ale jen jsme zastavili v ulici a parkovali pod lampou, tak přestal. Jsme teda usoudili, že se bál tmy. Už mi takhle brčel v pondělí v kočárku, šla jsme po páté hodině do lékárny a furt v kočáře pobrekával, jen pod lampou vždy utichl. Je to posera :grinning:

Jo a už se mu povedlo několikrát přetočit ze zad na bříško, tedy jen na pravou stranu mu to jde, ale koukala jsem jako blázen, před pár dny se ztuha natočil na bok. Na bok se už natáčí pořád, takže mi byla násilně ukončena doba, kdy ho na přebalovák položím a zase ho tam najdu :grinning:
28. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.