• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Ahoj holky tak jsem se sem konečně dostala :wink: byla jsem celý den u našich a pak doma fofr :rolling_eyes:
večer pucíček usnul a probudil se v 1(no já samo nemohla usnout a tak jsem spala asi 2 hoďky)a další kojo v půl 4 a pak se probudil před pátou a už neusnul kozenku jsem mu dávla v těch 5 a pak jsem v půl 7 rozmrazila UM a to vyžahnul 120ml :wink: a pak pořád ne a ne usnou a v 8 si u cecku 5 min.zadudlal a v tu ránu spal a vydržel i přenes do postýlky :dizzy_face: a pak jsem normoš kojila celý den ale teda obě kozenky při jednom koju :pensive: ráno jsem volala Dr. a tak mi řekl ať zkouším kojit a případně pak dokrmit UM a hlavně prý používat kojeneckou vodu a no přinejhorším prý prcek přejde na UM :frowning2: tak teď na večer jsem mu udělala Bebu a vytahnul asi 100ml a pak si krknul a ublinknul (a taky posejřil :sweat_smile: )a teď spinká :dizzy_face:
Cucam ty homeopatika a piju 3x denně kojo čajík :wink: jen přemyšlím jestli namam ještě zkoušet po koju odstříkávat aby se tvořilo víc mlíčka :confused: no jsem z toho docela zdrbnutá :pensive: pořád mlíka jako pro trojčata a teď najednou skoro nic :cry:
Blani piji kojo čaj od jeros a tam píšou že to obsahuje Nať jestřabiny: http://www.leros.cz/caje/bylinne-caje/leros-baby-caj-pro-kojici-matky/ ale zítra jedu do města a tak se stavím v zelené lékárně a kdyžtak si nechám namíchat nějaký sypaný kojo čajík :wink: prostě chci zkusit všechno aby se mi mlíčko zase zozběhlo :wink: snad to bude jen dočasná nestíhačka :pensive:
Andrejko krásné fotečky :wink: :slight_smile:
Sun ta tma brzo mi taky sejří :grinning: už aby bylo jaro co, :wink:
Andreasku a Jitu to je super že se prcové přetočí na bříško :wink: :slight_smile:
28. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz
Katko, já bych zkusila odsávat, najela by zase na kojo - odsávání každý dvě hodiny.
Ono někdy začne být problém, když prckové v noci začnou spát dýl :unamused: Ale uroč bych i večer minimálně odsála, ale spíš bych vždy dokrm nechala až jako poslední možnost.
Taky pij teplý nápoj u koja.
28. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz
tak zkoušíme dneska spaní bez zavázání i bez zavinky tak držte palce, usnul skvěle (při vysavači :grinning: ) jen, aby tam v noci sebou moc neházel. kačí já bych taky zkusila to odstříkávání, já ted taky krmím z obou prsou, vždycky se po chvilce u jednoho začne vztekat tak ho dám na druhý nebo mu změním polohu a je to dobrý. hlady malej neřve tak je to asi dobrý, jen to jeho blindění mě docela štve. :frowning2: zítra koupím ten nutriton a uvidíme. tak holky dobrou noc at vás prcci nebudí :wink:
28. říj 2009 ve 20:28  • Odpověz
Sun, to častější blinkání je tím, že se prcek víc hýbe, takže třeba zvedáním nožiček si rozhýbe pupík a pak blindí, máme to tak taky. :wink:
28. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
-tak holky už chrupkají tak je klid konečně
-tak přeji hezký večer všem
28. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jitu tak myslíš ještě po koju zkusit odsávat :wink: jsem si říkala že bych vždy odsála co půjde třeba i jen pár milíků a slejvala to dohromady a večer kdyby mu tase třeba obě kozenky nestačili tak bych mu ještě šoupla to odsříkaný :wink: no malej se spíš naopak začal v noci víc probouzet-to jak jsme likvidovali spaní v zavince :sweat_smile:
Tak že teď zkusím odsát a uvidíme :wink:
Sun držím palečky ať noc bez zavinky proběhne v pohodě :wink:
28. říj 2009 ve 20:38  • Odpověz
Katko, no když nepoužiješ obě prsa na jedno krmení, tak bych to druhý odsála. Ale spíš jsem myslela, aby si nasadila pravidelnost. Alex třeba 3 hodiny nejí, někdy se stane, že i dýl, tak tam bych prostě v mezidobí odsávala, aby se podpořila tvorba mlíka, bude to trvat několik dní a pokud je to způsobený jen tou nižší spotřebou, tak se to do týdne vylepší.

Jinak ikdyž nic neodsaješ, tak tu tvorbu stimuluješ.
28. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jitu no já dnes celý den krmím z obou při každém kóju :wink: právě teď jsem odsála horko těžko z obou 80 ml :pensive: už jsou v mrazáku-kdyby náhodou :sweat_smile: tak jsem si říkal zkusit ještě odsát i po krmení i třeba jen pár milíků :pensive:
28. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz
holky tuk tuk, ja zatim tedy kojim, ale taky to nemusi byt naporad..
jitko, to je mozny, ze se alex boji tmy.. sabinka mi prijde, ze taky usina lip, kdyz necham svitit mini lampicku :slight_smile:
kaci, myslim, ze pro to kojeni delas maximum, drzim palecky, at se to vyplati a zase se hezky rozkojis, ale i tak je pekny kojit mimiska 4 mesice :wink:
adrosku taky pekny vecir.. :slight_smile:
a vubec holky vam vsem, my jdem s tomem juknout na anglictinu a pak do hajan.. papaa :wink:
28. říj 2009 ve 21:31  • Odpověz
Andreasku díky :wink: :slight_smile:
Tak jsem si o tom trochu početla na netu a je možné že to bude jen dočasná laktační krize(moc,moc doufám :pensive:) :wink: a musím si věřit že se zase rozkojím a nestresovat se :wink: a asi zítra zkusím zavolat klatovské laktační poradkyni :wink: páč se mi moc nelíbyla slova pediatra že hold kdyžtak přestoupíme na UM :confused: to já necííííí a tak holky držte nám pěstičky :wink: :grinning:
Tak kočky jdu do pelechu papa a sladké sny :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:37  • Odpověz
kaci, za zavolani laktacni poradkyni urcite nic nedas, jsou to zkuseni odbornici a kdyby u nas neco, tak bych urcite nevahala a volala tam! tak dobrou :slight_smile:
28. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz
katko-ja touhle krizi prosla taky-nejak ve 2mesicich, proste jsem jednou denne musela dokrmit UM a pak sem se zase rozkojila a jenom kojila dalsi 2mesice-chce to trpelivost a nevzdavat to,ono se to srovna :wink: Ted teda davam kasicku a nebo UM,jinak kojim, ale my uz za chvilku zacnem zeleninkou a mlicko bude jen jako svacinka :slight_smile:
28. říj 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj všem.
TAk Alexe byl dneska hodnej, usnul před 19, vzbudile se ve čtvrt na 5, pak po koju hned usnul a vzbudil se teď, teď tu ječí na dece a poslouchá se, to jsou zvuky a on se tomu směje, sranda :grinning: Až dojím, musíme odcvičit a pak půjde ještě chrnět. Venku leje, je to hnus velebnosti.

Andrej, on se nebojí tmy jako takové, spíš že usnul za světla a probudil se a nevěděl, kde je. doma usíná při zhasnutém světle.
29. říj 2009 v 06:37  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:. U nás taky prší a vypadá, že bude celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 07:23  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Tak jsem v noci 2x odsávala a pak po nočním koju(bylo jen z jednoho cecíka) jsem odsála odruhé a sice vymačkam jen nějakých 40-60 ml,ale dneska ráno už bylo znát zlepšení :slight_smile: už jsem cejtila že jsou ty kozenky trochu nalitejší-né teda jak dřív ale aspoň něco :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blani tady začalo chcát teď :confounded:
Andaro díky :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojky, tak u nás leje taky já doufám, že to do odpoledne poleví protože mám sraz s kámoškama. tak spaní bez zavinky bylo super, první probuzení ve 4 :dizzy_face: jsem myslela, že jsou tak dvě. taky jsme včera zkoušely číst pak dodám foto :grinning: kačí uvidíš, že se to srovná jen se zkuš zbytečně nestresovat :wink:
29. říj 2009 v 08:33  • Odpověz
Kači, u nás už neprší, jenom takhle za oknem vypadá, že jo :grinning: . To jsem ti ještě chtěla napsat s tím nočním odstříkáváním :slight_smile:
Já si budu muset taky začít natáčet budíka, protože jak Mareček spinká, tak já spím taky :grinning: a pak neodsávám do zásoby.
29. říj 2009 v 08:34  • Odpověz
Jinak teda v noci měl malej apetit :grinning: v půl 12 se brobudil a děsně plakal a tak jsem mu rozmrazila 120ml MM a pak měl ještě hlad a tak vyžahnul ještě těch 60 co jsem odsála chvíli před tím :grinning: pak spinkal do půl 4 a pak do 7 :dizzy_face:
29. říj 2009 v 08:35  • Odpověz
káťa ten měl tedy fakt apetit. Náš ho zase nějak ztrácí. Nějak špatně poslední dobou papá. Vůbec nevypije co má...usíná mi u toho. Snad taky brzy zase dostane chuť k jídlu
29. říj 2009 v 08:38  • Odpověz
dobre ranko, praha 8 take hlasi dest :angry: :grinning:
jinak holky, s tim kroucenim a prohybanim sabinky u koja jsem to vyresila tak, ze jsme zmenily polohu pri koju a kojim vleze a sabca pije a pije a pije, nez je kozenka prazdna :grinning:
29. říj 2009 v 08:42  • Odpověz
andrej: tak to jsi dobře vyřešila co? Sabinka je koukám takhle spokojená a vysosá všechno :wink:
29. říj 2009 v 08:46  • Odpověz
Andreasku no vidíš jaká jsi šikula :wink: :slight_smile:
Evulko no jsem valila oči kolik toho vyžahnul :astonished: :grinning:
29. říj 2009 v 08:48  • Odpověz
káťa: je to šikulka, koukám, že naši kluci jsou dost při chuti oba, akorát ten náš teď nějak stávkuje
29. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
sun, vidim, ze se dal filipek na cteni a je po casopise :grinning: :grinning: :wink:
29. říj 2009 v 08:55  • Odpověz
jj holky, fakt to krasne zabralo, v leze pije jako das! :grinning:
zitra prijede moje mamka, tak se tesim, ma dovcu :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:56  • Odpověz
andrej: my jedeme taky dneska k mojí mamce,taky se tak těším. Ale asi jen do soboty
29. říj 2009 v 08:57  • Odpověz
evulko, no moje mamka zitra prijede a v podvecer frci zpet, ja jsem puvodne z berouna a to je do prahy kousek vis :wink: nekdy u nas sice prespi, ale spis jezdi domu, neni to daleko :slight_smile:
29. říj 2009 v 08:59  • Odpověz
Sun tak to jste zvládla přechod parádně :wink: :dizzy_face: no já ho teď balím na Karpa páč stačí že máme krizi s mlíčkem a do toho ještě aby blbě usínal to už by bylo asi moc :sweat_smile: ale aspoň tu zavinku že už nemá :grinning: a super fotečka malého čtenáře :grinning: :grinning:
Blani já odsávala v půl 9 pak v půl 11 a pak po koju v půl 4 :wink:
Evulko papání se určo tase brzy srovná :wink: asi má teď jen menší spotřebu :slight_smile:
Andreasku :grinning: :grinning: to bude hawaj co? :wink: :sunglasses:
29. říj 2009 v 09:01  • Odpověz
káťa, doufám, dělá s tím jídlem teď strašný divadýlko :grinning:

andrej: na berounsku je krásně co? my tam jednou projížděli kolem řeky a bylo to tam nádherný.
My to máme k mamce 8 km. Tak to máme taky kousíček akorát bude tedy chodit do práce, ale i tak se snad trochu užijeme. Zítra jdeme na poslední kontrolu kyčlí a snad už bude pokoj.

holky jakou používáte odsávačku? Jaká je nejlepší?
29. říj 2009 v 09:04  • Odpověz
kaci myslis s mamkou? si pis, pekne bude varit a muchlovat malou a mamka hodi nohy nahoru a bude relaxovat :grinning:
29. říj 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.