• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Evi no já furt říkam malýmu že je to hérečka a komediant :grinning: :grinning: jsou to děsný vyčůránkové :wink:
Já mam odsávajdu z Tesca-stála asi 300kč a zatím věrně slouží :wink: :grinning:
29. říj 2009 v 09:06  • Odpověz
evulko jj, berounsko je moc pekny.. ta cesta kolem reky do srbska a nasledne na karlstejn je uzasna.. :slight_smile:
casto jsem si ji driv jezdila na kole :slight_smile:
jinak co se tyce odsavajdy, mam avent isis :wink: jsem spokojena, mela jsem ji vcetne dvou lahvicek 125 ml :slight_smile: http://www.mall.cz/potreby-maminky/avent-isis-odsavacka-mleka-2-lahve-125-ml?v=355616 jinak ji ale sezenes levneji na eshopu, tenhle odkaz je kvuli popisu, ja ji mam tusim za necelych 1400,- i s postovnym :wink:
29. říj 2009 v 09:10  • Odpověz
Tak my jdeme dlabáááát :grinning: :wink:
29. říj 2009 v 09:12  • Odpověz
andrej: na tu jsem koukala, vypadá pěkně. My měli v porodnici od Medely. Ale tahle vypadá líp.
29. říj 2009 v 09:14  • Odpověz
andrej: jojo je tam krásně, jeli jsme tam párkrát, když jsme jeli z Prahy.

káťo: přeju malému dobré chuti :wink:
29. říj 2009 v 09:16  • Odpověz
evulko, fakt jsem s ni spokojena, ale taky je pravda, ze ted uz tolik neodsavam.. sterilizator mam od farlinu.. http://www.rajmaminek.cz/lahvicky/farlin-sterilizator-do-mikrovlnne-trouby/
29. říj 2009 v 09:23  • Odpověz
Dobré ráno tak u nás hnusně leje.-.Sofinka si povídá v košíku a já se vzpamatovávám z dnešní noci,která opět stála za to :frowning2: od 0.30h se budila každý 2h,v 5 byla pročuraná až přes spací pytel,takže jsem jí musela komplet celou převlíct,tím jsem jí probudila natolik že pak nechtěla už spát,naštěstí jsem jí ukecala,tak jsme spali asi ještě hodinu do 7h :unamused:
Na 12h jedeme na Zličín na to cvičení,se vsadim že se jí bude chtít hrozně spát a ze cvičení nic nebude..jo a včera na procházce se tak zesrandila,že jsme jí musela v autě přebalit a celou převlíct,to jsme neviděla kde až ty ho... měla..no byli to trošku bojovné podmínky kort když já debil doma zapoměla ubrousky :angry: a vzala jí jen náhradnbí bodíčko a ona si posrandila i punčocháčky..
29. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
Káto to je dobře že už se ti začlo dělat mlíčka víc,neboj ty to zvládneš si holka šikovná :wink:
Evule já mám stejnou odsávačku jako Andreasek,taky jsme s ní spokojená a sterilizátor mám od Aventu a taky spokojenost..
Andreasku já dřív taky kojila v leže,ale pak nám to najendou začlo oběma nevyhovovat ani nevim proč..hlavně já byla v noci u toho schopná usnout tak jsem začla sedět a takhle nám to vyhovuje nejvíc,akorát Sofie je hrozná divizna a kouká kde co lítá,aby jí náhodou něco neušlo..
Sun pěkný fotečky..taky když dáš malýmu číst recepty tak se nediv že to zničí,máš mu dát číst něco o autech atd :sweat_smile:
29. říj 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky já mám sterilizátor od aventu a spokojenost.
29. říj 2009 v 09:43  • Odpověz
teda hani koukám, že si se sofčou užiješ :frowning2: snad se to brzo zlepší a pospíte si celou noc. možná bych zkusila tu nemléčnou kaši na noc a přidala do ním mm i když to může dopadnout stejně. známá se těšila jak bude po kaši chrnět celou noc a do dvou hodin byl vzhůru, ale někoho to zasytí. o autech žádnej časák nemám :grinning: zkusím příště tátovi trnky brnky :wink:
29. říj 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj kočky,

kači hlavu vzhůru, třeba se to všechno ještě vytříbí...
hani holka, my máme ty noci jak přes kopírák, dneska kojo ve 2h, ve 4, pak se probudila v 6 ale to jsem ji šupla dudel a zabral ještě na hodinku, takže kojo v 7h a hotovka.
Teď se mi ji podařilo překecat ke spánku, byla už kor protivka.
Ale vyspaná jakž takž jsem, už jsem vzdala přendávání do postýlky, to se dycky probere, třeba v ty 2h jsem ji přendala a pořád se vrtěla a něco brebentila a ne a ne usnout, takže jsem čuměla do zdi a čekala, kdy ji půjdu podat dudlík :grinning:
Doufám, že tohle naše megažraní k něčemu bude a ten přírustek nebude zas jen 10dkg za 3 týdny, chci za těch 14dní mít přirustek dvojnásobný a to minimálně :grinning:
29. říj 2009 v 09:49  • Odpověz
Sun jenže ona se budí po 2h protože je přetočená na bříšku,pase koníky a řve u toho,že se jí to nelíbí,tak jí musim přetočit na záda,jenže ona je potvora takže jakmile se jí dotknu tak začne řvát at jí vyndát,pomazlim se s ní a dám jí kozu..ona se nebudí hladem,ale právě tim blbym přetáčením.. :unamused: když se vzbudí po 2h a leží správně tak jí nechám,ona si 5 minut popláče a zas usne,ale na tom břiše jí nechat nemůžu a to ona pak brečet hned tak nepřestane,takže jí musim vyndat..
29. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
tak jí něčím zabran třeba složenou deku, já jak spal bez zavinky tak jsem se právě taky bála, aby nedělal koniny tak jsem mu tu zavinku srulovala a dala vedle něj. tak martin byl na stavebku, takže povolení nejdřív na jaře, no ono už je to stejně jedno ted by jsme toho už moc nedohnaly :unamused:
29. říj 2009 v 10:00  • Odpověz
Hani jo tak to my se budíme hlady, no nevim jak to, jestli to dohání, ale přes den papkáme taky dost :wink:
Sun a co se vlastně stalo? Dočítala jsem jen něco a tvůj příspěvek jsem už nenašla
ale čekáme na povolení už dva roky se řeší papíry, ted už to je na spadnutí chybí jeden blbej podpis, tak martin pozval bagr a vykopal základy, aby až bude povolení jsme mohly začít betonovat a stihnout toho do zimy co nejvíc, no a nějaký dobrák hned běžel na stavebko žalovat, tak jsme v řízení. :confounded:
29. říj 2009 v 10:03  • Odpověz
hanicko a vy vazite kolik? jestli se muzu zeptat? taky jsem zvedava, kolik navazime zas my.. jdem myslim 12/11..
tak nevim holky, mam jet do globusu nebo ne?
29. říj 2009 v 10:05  • Odpověz
sun ajo, to je teda pech, lidi jsou trapáci

andrej proč ne, však vyjeď na výlet, venku hnusně, tak co :sweat_smile:
29. říj 2009 v 10:07  • Odpověz
asi jo charlie, ted mala spi, ja se zatim pripravim a pak bychom asi vyrazily po koju..
mozna si koupim uz neco na vanoce, premyslim, do jakych barev letos ozdobit stromecek.. asi zvitezi takova tmave hneda, videla jsem to v obchode a moc se mi to libilo.. v kombinaci se zlatou :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
pristi rok uz budem zdobit podle vkusu sabinky :grinning:
29. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Andreasku nveim kolik váží,naposledy měla 5330g,ale to už je 14 dní,takže možná 5500g má,na očkování jdeme 10.11 tak tam se to dozvim..
Sun tu zavinovačku zkusim :wink:
29. říj 2009 v 10:11  • Odpověz
tak my budeme mít opět do červena, už loni jsem kupovala ozdoby hlavně andělíčky a postavičky :grinning: aby se to filípkovi líbilo, taky jsem koupila velkej strom :grinning: no já už taky budu muset začít schánět něco na ty vánoce už se to kvapem blíží :confused:
29. říj 2009 v 10:12  • Odpověz
holky jsem happy, Veru mi spí dokonce i doma a to od půl 10 :wink:
Jsem to ale uspavač :grinning:
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
My budem zdobit tím, co máme nakoupeno, ani nevím, jaký barvy máme :wink:
29. říj 2009 v 10:13  • Odpověz
my máme na stromeček zlatou a bílou. :wink:

sun: do jsou fakt někteří lidé ubožáci.
29. říj 2009 v 10:16  • Odpověz
hani, sabinka mela 15/10 5500 g, 62 cm, dnes jsem ji zkousela prevazovat na digitalni vaze, nejdriv ja sama a pak se sabcou, rozdil delal 5800 g, ale je to nepresne.. tak jsem zvedava toho 12/11..
charlie tak super, ze ti tak spinka :wink:
29. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
andrej jj, už skoro hodinu :wink: Úspěch jak prase, ale musím ji fakt pomoct usnout, to nejni jak večer, položím a jdu pryč
29. říj 2009 v 10:25  • Odpověz
ahojky evi, jo zlatá a bílá se mi taky moc líbí, ale loni jsem nakoupila do červena a do zlata tak to ještě letos tak nechám :slight_smile: charlii my ted po vzoru blanky uspáváme při fénu nebo vysavači fakt super fígl za pět minut není co řešit :wink: :grinning:
29. říj 2009 v 10:26  • Odpověz
sun pořád to tu čtu ten vysavač a fén ale teda to by mě nenapadlo :grinning:
29. říj 2009 v 10:36  • Odpověz
mě teda taky ne, ale opravdu to funguje :wink: tak my máme budíček, probudil se s úsměvem tak snad bude pokračovat :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.