• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
vyštrachej, musíme si to užít, dokud to jde :grinning:

Já už mám kafčo hotový, teď jen počkám až se mě roztaje led a k tomu mám koupenej zákusek, mramor se to jmenuje a je to jak bábovka, moc dobrý :wink:
30. čer 2009 v 15:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět po obídku :slight_smile:

Evule: ten recept je boží, moc jsme si pochutnali a manžu ještě napadlo, abych si nezasmrděla byt, že roztopí k krbu na zahradě. Tak jsem to udělala tam a bomba. Moc díky

Reni: to je fajn, že Ti toho císaře nakonec přiklepli :slight_smile:

Koukám, že se tu pěkně mlsá, ale kávičku bych si dala také :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:09  • Odpověz
Je tedy šílený horko, manžel mne přemlouvá ať si vlezu do bazénu a užiju si to, ale já se nějak bojím, ale asi to nevydržím a pár temp si dám :grinning:
30. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
Andreasku: to se Tě fakt ta Sabča pěkně drží, co vše děláš, to já takhle nemůžu a to mám do porodu oproti Tobě daleko, hnedka mi tvrdne břuch :wink:
30. čer 2009 v 15:15  • Odpověz
kater no já mám to stejný, taky nic nemůžu... Možná se mi spíš nechce :sweat_smile: nevím, ale když mě to břicho tak táhne k zemi, tak je mi nejlíp vleže :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:26  • Odpověz
To já i když se mi nechce, tak musím :unamused: Máme dva hafany :slight_smile: , takže to by u nás vypadalo, ale trvá mi to pěkně dlouho.
30. čer 2009 v 15:29  • Odpověz
kater my máme zas 2 kocoury a když se mi nechce, tak zapojím manžu, ale ten je tu pravda na jiný věci, kor po stavbě, pořád je tu co přivrtávat a tak...
30. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Jaký rasy máte? A máš někde foto?
30. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
Tak už jsem je asi viděla, máš je v albíku? Zlatýho retrívra a pak černýho?
30. čer 2009 v 15:31  • Odpověz
No s manžou to máme stejný, my taky stavíme, teda přistavujeme, ale snaží se pomáhat :slight_smile:

Máme zlatého retrívra čubinu 15 letou babičku a Cane Corso 1,5 roku starého mlaďase a hlavně velkého hlídače, foto je v albíčku jsem tam já a hafani.
30. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
Jee ty už to máš :grinning:
30. čer 2009 v 15:33  • Odpověz
Tak jsem si trošku zchrupla. S Marečkem v posteli :grinning:

Charlie, už jsi dostala odpověd na to, co jsi chtěla, zatímco jsem tu nebyla :wink:

Reni, tak to ti naplánovali na pěkné datum :wink:
30. čer 2009 v 15:34  • Odpověz
Blani: vypadá to, že to s Marečkem krásně zvládáš, to je fajn :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
Kateřino, mně by k bazénu nemusel nikdo přemlouvat, šla bych hned :grinning: . Já myslím, že pokud nejsi otevřená a je to domácí bazén, tak to může být v pohodě :wink:
30. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
Kateřino, zatím jo, když skoro pořád spinká :slight_smile:

Jinak tady strašně hřmí, tak su zvědavá, co z toho bude.
30. čer 2009 v 15:36  • Odpověz
blani já vždycky vznesu tolik dotazů, že už pak nevím, jestli už to vím nebo ne. Ale myslím, že už vím vše. Možná pořád nechápu rozdíl mezi vyvoláním porodu a tou zátěží.... Je to jakýsi divný :confounded:

Kater hafani jsou krásňoučcí, hlavně na tom retrívrovi není vůbec ten věk vidět a ten černý je krásný. Jsem tu rasu viděla jen jednou, známá ho má taky ale barevně byl takový černošedoflekatej, no zvláštní žíhání....ale krásný
30. čer 2009 v 15:37  • Odpověz
tak my jsme si dali taky dvacet,akorát já v posteli,malý v koši :grinning: pak jsme se trochu najedli-no nic moc,žmoulal to v puse a spal u toho
jdu si umýt hlavu,a trošku přejedu koupelku,ať aspoň něco dělám,malý s dudlem bručí v koši,má zavřené očka,ale tvrdý spánek to není.
30. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Jo jo Blani taky si to říkám, už jsem tam byla a je to úžasný osvěžení. Hned jsem sundala plavky a až uschnou, tak si dám repete :grinning: , protože to horko je fakt síla.
30. čer 2009 v 15:38  • Odpověz
Charlie, tak to taky nechápu :confused:

Mareček už pokukuje, kde by bylo co k jídlu :grinning: ,tak jdu na to :wink:
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
andreasku-máš na někoho tel?aŤ můžeš dát vědět?budu ti držet palce ať to máš rychlý :slight_smile:

tady je opět dusno jak blázen a venku je vichor a pěkně hřmí a zatahuje se vypadá to na pěknou bouřku :confused:
já sem taky chvilku dáchla páč sem z nervů nemohla spát a teď se láduju nanukáčem :sweat_smile:

no a nakonec nevyšetřoval docent ale primář,ale hodně se mi oto zasloužila ta známá,jinak bych asi fakt neuspěla :pensive:
30. čer 2009 v 15:40  • Odpověz
charlie: oni jsou 3 druhy barev, ty černošedivý jsou snad nejhezčí, ale náš Arian je samožřejmě nejkrásnější jsou to mazánci a čubina moc ožila s mladým po boku :grinning:
30. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
já mám studený nohy :grinning: sedím dole v baráku a tady je fáááák krásný chládeček, na zahradu mě nikdo nedostane :sweat_smile:
30. čer 2009 v 15:41  • Odpověz
Jo jo, na zahradě je fakt výheň, nám jsem jde slunce od ráno do večera, takže Tě fakt chápu. :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:43  • Odpověz
Asi dnes upeču bublaninu, máme už zralý višně jsou krásně sladký vůbec ne kyselý :wink:
30. čer 2009 v 15:46  • Odpověz
my máme pidi zahrádku a tam je sluníčko taky od rána až do večera, žádný strom nic takovýho. Stín tam je jenom když si tam dám slunečník, s tím se ale netahám, je docela těžký. Jinak stín mám i pod naší novou pergolou, co máme nad terasou, která navazuje na zahrádku, ale tam sedět je stejný jako pod tím slunečníkem :wink:
Zítra jedu do lesa na hříbky, tam bude krásný chládeček :confused:

Jdu se na chvilku zas natáhnout :dizzy_face:
30. čer 2009 v 15:48  • Odpověz
Tak si hezky odpočiň :slight_smile:
30. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
holky tak ja nevim, na muj vkus je to teda nejak moc ridky a hojny vytok.. :fearful:
30. čer 2009 v 16:08  • Odpověz
reni jj, mam telefon na kacku, andrejku a blanku a ony na me.. pisnu ti ho do ip taky ju.. :wink:
30. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Andreasku, zkus zavolat do porodky :slight_smile:
30. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
andrej: že už by to tedy byla ta plodovka? A jakou to má barvu?

kat: tak to jsem ráda, že se ti taky povedly. Jsou mňamózní viď? Manžovi se taky dělaly boule za ušima :grinning:
30. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.