• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
Adreasku tak Sofie 12/10 vážila 5330g a měřila 64cm..
Holky včera mi říkala známa,že její sousedka má 9.měsíční dceru a ta váží 12kg :astonished: doktorka už jí vyřvala,že má chudák malá obezitu,tak musí držet dietu a prej teprve před 14 dněma se přetočila ze zad na bříško,protože jak je strašně tlustá,tak je i líná..chudák dítě a matka je pěkná blbka když jí tohle udělala..
Jinak my máme stromeček do zlato-červena a tak to asi necháme i letos a přestante se bavit o Vánocích zbytečně mě tím stresujete :angry: :grinning:
29. říj 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak jsme byli venku, pěkně jsme zmokli, tedy jen já a psice, prcek měl na kočárku pláštěnku. Klika, že jsem se nakonec rozhodla si nevzít jen vestu, ale vzala šusťákovku, ta má aspoň kapucu :slight_smile:
29. říj 2009 v 10:53  • Odpověz
teda vy musíte mít vyžličky, my máme 65 cm a 6,7 jsem ho vážila doma a to mi nepřijde nějak oplácanej spíš je to taková žížala. asi to budou svaly přece jen je to chlap :grinning: teda on mi poslední dobou v lehátku nebo houpátku vydrží pět minut a pak se začne úplně vzteky protáčet a chce ven :confounded:
29. říj 2009 v 10:56  • Odpověz
sun: jojo bílo zlatá je hezká, ale červená taky, to je taková barva vánoc :wink:
29. říj 2009 v 11:02  • Odpověz
sun: my máme taky 65 cm :grinning:
29. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak jsme přišli z prochajdy.

Kači, a to když v noci odsáváš, tak tu odsávačku i sterilizuješ nebo mlíko pak vylíváš?
29. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
jo bílo zlatá je taková sváteční :slight_smile: třeba příští rok. jo hani jak jsi psala s tím přetáčením, si člověk vzpomene, když ještě nic neuměly jak to bylo zlatý :grinning: ale věř, že bude hůř
29. říj 2009 v 11:37  • Odpověz
Jak se bavíte o dovednostech :grinning: , tak my jsme včera koupali a dala jsem Marečka nahatého na bříško a on si pod sebe dával kolínka a vystrkoval prdelku, jak kdyby chtěl lozit :grinning: . Vypadalo to suprově :dizzy_face:
29. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
sun: jasně, mně se zatím takhle kombinace líbí, tak měnit zatím nebudu
29. říj 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsem uspala toho našeho křiklouna,mám napůl rozdělanou buchtu tak to půjdu dodělat,včera se Vojtík celý večer točil ze zad na bříško,když jsme ho vrátila zpět,už byl zase na břichu,ale točí se jen jedním směrem.
My budeme mít stromeček jako vloni,máme slaměné ozdoby,do toho budou červené,a ještě asi perníčky s červenýma mašličkama.Sedím tady pořád v pyžamu tak s epůjdu dát do kupy,no dívali jsme se s Vojtíkem na komedii.
odpoledne půjdeme ven,tak snad zrovna nebude pršet.
Sun moc pěkná fotečka,vidím že Filípek taky čte :wink:
29. říj 2009 v 11:47  • Odpověz
jo jo andrej vzaly jsme si z vás muster :grinning: ještě to musíme trošku doladit, ale je vidět, že už ted to žere :grinning:
29. říj 2009 v 11:51  • Odpověz
Blani, to Alex už nějakou dobu dělá taky a zatím jsem mu nedokázala vysvětlit, že když použije i ruce, tak nebude rýt čumákem v zemi :grinning:

Andrej, to je vojtík dobrej, že Tě nechá v pyžamu, já nejí dopo ven, tak mě Alex doma sežere :grinning:

Teď usnul, tak jdu obědvat a až se probere, tak zase půjdem ven.
29. říj 2009 ve 12:18  • Odpověz
Blani odsávačku sterilizuju a mlíčko uskladňuju v lednici a po každém odstříkání dolívám-je to po pár mililitrech :wink:a s tím jakoby lezením to dělá Honzík taky :wink:je to docela prča :grinning: :grinning:
Dopo jsem zajela do zelené lékárny a tak mam 2 čajíky na podpori laktece :wink: a ještě mi paní namíchá jeden :dizzy_face:
29. říj 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jitu :grinning:

Kači, a to ti za 3 hodiny uschne?
29. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz
Jitu,my se většinou dostaneme ven až odpoledne,protože ještě tak do devíti spíme,pak si hrajeme a najednou je poledne.brouček se už vbudil,tak mu říkám,ať mě nechá aspoň v klidu poobědvat :slight_smile:
Vojtík taky už dlouho strká kolínka pod sebe,jako kdyby už chtěl odejít,hold když nepoužije ruce tak má smůlu
29. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
Blani jj vetšinou skoro celá oschne :wink: :slight_smile:
Andrejko my taky chodíme odpo :wink:
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
my když jdem dopoledne tak jedině k dr. nebo na nákup jinak na prochajdu taky až odpoledne, přesně jak píše andrej, ráno ještě chvilku ležíme v postely a najednou je čas k obědu. ted vyrazíme v jednu do města začíná vylejzat slluníčko, tak bude snad dobře, hlavně at neprší :wink: :grinning:
29. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz
Sun tady taky nesměle vykukuje sluníčko :wink: tak si užijte procházku my půjdem po papání taky :slight_smile:
29. říj 2009 ve 12:56  • Odpověz
Aha, no tak to já jdu dopo kolem deváté a odpo kolem druhé a někdy jdem ještě později jednou, podle protivnosti :grinning: Ale to už teď chodíme s nosítkem, protože je ta tma.
29. říj 2009 ve 12:59  • Odpověz
My chodíme dopoledne, protože si na to Mareček zvykl, když jsme tak chodili v létě. Výjimečně jdu někdy i odpoledne.
29. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hmmm tak sluníčko tu sice vykukuje,ale teď začalo chcát :confounded:
29. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
tak my máme po o, přišla za mnou mamča, tak jsme poobědvaly, daly si kafí a ted prcek bojuje se spaním. Strašně se jí chce a nejde jí to usnout. Tak nevím jak jí pomoct, nechci ji naučit, že budem usínat spolu :sweat_smile:
Jak uspáváte prcky?
Pro mě by bylo ideál naučit ji usnout sama a prostě ji do postýlky položit a nechat ji usnout. Jenomže ono nám to nějak nejde, je to s hrozným řevem, kterej teda já nezvládám :confused:
Ještě že noční uspávání se nekoná, to už umíme a na to nerva mám :zipper_mouth:
29. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz
Charlie ni já mam prcka přes den v košíku a když se mu chce spinkat tak s ním jezdím chvilku sem a tam :wink: :grinning:
29. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz
jo vlastně košík to je vychytávka, to my nemáme
29. říj 2009 ve 13:24  • Odpověz
Charlie, já mám taky vychytávku, a to moji náruč :grinning: :sweat_smile: . Mareček usíná v náručí, popř. večer přitulenej ke mně. Sám ne :pensive: .
29. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz
blani nééé náruč nééé, já na to nejsem a ani veru ne, začne se ještě víc vztekat
29. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
ahoj holky,
tak do teď Mareček spinkal venku v kočárku - spal asi 2 hodinky, což jsem vděčná, protože předtím moc blinkal, tak si alespoň trošku odpočinul :slight_smile:
tady je zataženo a neprší, když jsme procházkovali, tak svítilo dokonce i sluníčko :slight_smile: teď to vypadá na déšť :confounded:
malej už se v postýlce hlásí o papu, tak mu půjdu dát, jinak mi uspáváme buď u prsu nebo v obýváku na gauči a cinkáme mu k tomu chrastítkem s takovým "šamanským" zvukem (jakoby přesípající se kamínky) :grinning: a někdy, to ale málokdy, se umudlá sám s plenkou na hlavičce :slight_smile: - v náručí už neusínáme, bych byla ještě víc strhaná, stačí, že když ho po koju zvednu, tak pak chce furt nosit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 13:51  • Odpověz
Charlie, já jsem to taky nechtěla a dívej se :grinning:

Kačenko, šamanské chrastítko :grinning: :wink:
29. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz
teď jsem Marečka poprvé odsála vysavačem, tekla mu totiž rýmička z nosu a chraptěl a teď už je veselej :grinning:
29. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz
jo tak u prsu nám to taky jde, ale to moc ideální nejni :confused:
29. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.