• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jedeme dál, už jako maminky

(Zamčená)
3. května 2010 
kacen co to je za chrastítko? Tam se něco přesýpá?
29. říj 2009 ve 14:05  • Odpověz
Nám taky, zrovna teď usl u prsu.

Kačenko, našemu Marečkovi se teda odsávání absolutně nelíbí. Vždycky se u toho protíná do luku a odsát mu něco je kumšt. Manžovi to jde líp, než mě, nějak líp si ho umí zpacifikovat. Ale chrochtal dneska ráno, tak jsem musela odsát a to byl teda boj :rolling_eyes:
29. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz
tak my jsme akorát přišli z prochajdy, Davča ještě dospává v chodbě, ale za chvíli bude určitě vzhůru, je naštvanej, když kočárek zastaví :grinning:
V noci s usínáním problém nemáme, to spíš taky přes den, v postýlce se vzteká a jakmile ho vezmu do nářučí tak je tuhej jako veka, pak jen nenápadně přesunout a je klid, takhle by řval kdo ví jak dlouho a taky na to nemám nervy ho tu třeba půl hodinky poslouchat. Ale vím, že jsem si na sebe ušila bič jako hrom...
29. říj 2009 ve 14:10  • Odpověz
přes den usíná zásadně u prsu nebo v kočáru, jinak není šance :wink:
Charlie - jo, něco se v tom chrastítku přesýpá, jakoby kamínky nebo co a je to takový zvláštní zvuk - je to textilní kachnička modré barvy a dala mi ji teta :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz
jo tak to jsem ráda, že v tom nejsem jediná, já ji dávám spát dycky do postýlky, ale když mě neusne ani za 5h, tak to je masakr, samozřejmě jsem ji mezitím několikrát krmila, přebalovala. Dycky řev..

Jinak jsem vložila několikero fotek na web, tak se jukněte :wink:
29. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
Hezké fotky, Charlie :slight_smile:
29. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz
blani díky :slight_smile:
Včera jsme byli na výletě v počtu 17lidí + 3 děti + 3 děti v prenatálním vývoji :grinning:
29. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
jojo souhlasím krásné fotky malá je krásná. Máme stejný to prouhatý béžovo bílý tričko z tesca, akorát Davčovi už jsou krátké rukávy :grinning:
29. říj 2009 ve 14:23  • Odpověz
Charlie :grinning:

Evul, mně přijde, že v Tescu dělají ty trička široká a s kratšími rukávy. Takže my jsme už rukkávově vyrostli z triček newborn, ale teď je nosíme jako 3/4 rukávy a později asi jako krátké :grinning: . Na šířku mu pořád jsou, tak co :grinning:
29. říj 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tady je najednou hrozná tma :confused: . Ale zatím neprší. Šla bych pro sušák na balkón, ale bojím se, že bych vzbudila Marečka :sweat_smile: . Jak začne pršet, tak budu muset.
29. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
našla jsem doma chocapic, ňááám
29. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak to jsou takový univerzální trička pro vás co? :grinning:
Nám jsou právě malý už i na vejšku. Měli jsme 0-3 měsíce a už kupujeme bodíčka třeba 6-9. :grinning:
29. říj 2009 ve 14:35  • Odpověz
tady taky bude asi lejt :angry:
29. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
charlie mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 14:36  • Odpověz
evul odkud jsi? abych věděla kde bude pršet a jestli se to sem žene :grinning:
29. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
no mňááááám, to bodne
29. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
Evul, aha. Tož to mi nosíme ještě 0-3 :grinning: . A dost věcí i 56. Vyřadila jsem už bodýčka 50/56, ale ještě je v pohodě obleče. Ale jsou s krátkým rukávem, tak jsem je dala už bokem.
29. říj 2009 ve 14:43  • Odpověz
kousek od Strakonic a Písku :wink:

blani: my 74 :grinning:

Tak my pojedeme k rodičům vrátíme se asi nějak o víkendu taky se tu mějte hezky. Papa
29. říj 2009 ve 14:49  • Odpověz
holky, tak jsme zpet z toho globusu..
koupila jsem peknou dekoraci andelicka a spoustu dobrot :slight_smile:
chystam se, ze bud upecu mandlovou babovku anebo udelam tu strechu z bebecek :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakoupila jsem suroviny..
hani, tys psala, misto masla zakys. smetanu?
29. říj 2009 v 15:11  • Odpověz
Evule, my taky z Tesca nosíme 3-6, z Marks & Spencer taktéž a C&A a H&M máme 68. Tesco je nám široký.

Jsme přišli z venku, přivedli jsme si tátu, dneska je brzo doma :dizzy_face: Alex se tu placatí na dece, dopiju kafe a naposledy dneska odcvičíme.

Charlie, já mám taky problém s uspáváním v poledne. Alex vytuhne většinou v kočáře dopo a pak se mu v poledne nechce. Já dávám do postýlky. Většinou to nějak upytlíkujeme, že se uřve, on se vzteká, nic ho nebolí a nechybí mu. Tak chodím nahazovat dudla. Dneska jsem u něj 5 minut stála a pak zabral. To jsem zatím ochotná tolerovat. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 15:42  • Odpověz
jitko, co ze to vlastne cvicite?
29. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Andreasku, momentálně cvičíme reflexní cvik z vojtovky. Mačkám jeden bodík pod prsíčkama, fixuju hlavinku, aby neuhýbala z osy těla a ten reflex je v tom, že se po zmačknutí toho bodu nějak rozhýbe - roztáhne hrudník a začne pracovat břicho, svaly dostanou ten správný pokyn z mozku a Alex ve finále zvedne nožičky, tak jak má a ne tak, jak je mu to pohodlné. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přirovnala bych to asi k tomu, když by si chtěla dělat sklapovačky a neměla břišní svaly, tak sklapovačku uděláš, ale pomůžeš si jinak, třeba švihem, nebo vystrčíš víc bradu atd. No a vojtovka prostě tohle pomáhání si likviduje :grinning:
29. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak jsme byli na tom cvičení mělo být od 12h,tak jsme tam přišli v 11.45h a na recepci nám řekli že to ode dneška posunuli že začlo cvičení už v 11.30h že to spojili se staršíma prckama-tak jsme se zas otočili a šli se podívat aspon po krámech,tak v pondělí to půjdem zkusit zas-škoda no jsem se fakt těšila..
Andreasku ano místo másla jsem dala zakysanou smetanu..
29. říj 2009 v 16:54  • Odpověz
Hani, tak to je naprd. To potěší, co :unamused:
29. říj 2009 v 16:59  • Odpověz
holky tak strecha uz je v lednicce a chladi se, jeste jsem ji posypala kokosem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
29. říj 2009 v 17:06  • Odpověz
Teda, Andrej, to bude dobrota :sunglasses:
29. říj 2009 v 17:10  • Odpověz
To si pošmáknete uvidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 v 17:42  • Odpověz
Holky tak já nevím s tím naším kojení přijde mi že někdy malej ani nechce sosat přitom má hlad a přicecne se zřeba k ruce co se kolem myhne a když si sedám do křesla kde dycky kojím tak už už se natahuje a pak chvilku sje tak 5 minut pije to i slyším no a potom se furt odklání a nemá vůbec snahu se přisát :pensive: zkusila jsem kojit i v leže jak tu psala Andrejka tak to trochu dýl sosal,ale nakonec se taky odklonil :confused: každopádně to nevzdám a budu se snažit furt a furt,ale nějak to na mě padlo :sweat_smile: už jsme to měli tak krásně sehrané a teď se to totálně posejřilo :frowning2:
Evulko užij si víkend u rodičů :wink: :slight_smile:
29. říj 2009 v 17:48  • Odpověz
Tak Sofinka spí i když v 18h už chodíme koupat,tak se nám to dneska vše posune..
Káto bojuj :slight_smile: my byli taky krásně sehraný,Sofinka krásně spala i 7h v kuse a ted vstávám v noci po 2h.. :frowning2: ale i kdyby to nešlo tak to neber jako nějakou svoji prohru,hlavně že je Honzík spokojené a zdravé miminko :slight_smile:
29. říj 2009 v 18:02  • Odpověz
kaci, nemas ted mit nahodou ms? ja totiz jo a ono se rika, ze ms meni chut mleka.. a mozna, ze takhle po porodu, i kdyz ji nemas, ale je to v te dobe, co bys ji mela mit, to taky mimiskum muze vadit, kazdopadne koj dal a cekej vzdycky, az kdyz ma honzik poradny hlad..
holky ja uz bych tu strechu nejradsi nacala, ale mela by se pres noc nechat ulezet, aby ty susy zvlacnely.. no ale nevim, jestli to vydrzim..
29. říj 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.